از نظر من سپاهان قهرمان لیگ برتر است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. ورزشی

از نظر من سپاهان قهرمان لیگ برتر است

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت24 - مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: سپاهان بعد از دو‎، سه فصل ناکامی در این فصل خیلی خوب کار کرد و از نظر من قهرمان است.

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان اظهار کرد: همانطور که اشاره کردید سپاهان بعد از ۲، ۳ فصل ناکامی در این فصل خیلی خوب کار کرد و از نظر من سپاهان قهرمان است. شاید اگر در شرایط برابر ما با سایر تیم‌ها رقابت داشتیم به طور حتم قهرمانی از آن تیم ما بود، اما یک بازی دیگر در جام حذفی با پرسپولیس داریم و همه تلاشمان این است که در آرامش بازی کنیم و بتوانیم یک بازی جوانمردانه و خوب را برگزار کنیم و خیلی امیدوار هستیم که در جام حذفی قهرمان شویم. من واقعا از تیمم ممنون هستم چرا که زحمت کشیدند و همه تلاش خود را کردند و از نظر من این تیم قهرمان است.

تماشاگران ما نشان می‌دهند شرایط میزبانی به چه صورت است

او درباره میزبانی از تیم پرسپولیس در جام حذفی بیان کرد: همه تلاش خود را می‌کنیم که میزبان شایسته‌ای باشیم و امروز صبح هم صحبت کردم و ان شاالله جمعیت زیادی به ورزشگاه می‌آیند و تعداد اندکی رفتارهای ناهنجار داشته باشند. مطمئن هستم که مردم شایسته اصفهان همه تلاش خود را می‌کنند که میزبان شایسته‌ای باشند و به طور طبیعی هم در یک فضای آرام و بازی جوانمردانه ما می‌توانیم نتیجه بهتری بگیریم و خدای نکرده شرایط نامناسبی را ایجاد نمی‌کنیم. من مطمئن هستم که با تدابیر اندیشیده شده و با اعتماد و احترامی که برای هواداران خود قائل هستم تماشاگران ما در این بازی نشان می‌دهند که شرایط میزبانی به چه صورت است و با فرهنگ هستند. همین جا از آن‌ها خواهش می‌کنم که فقط تیم خود را تشویق کنند و خودم بارها گفتم تشویق تیم و بازیکنان بسیار موثرتر است تا اینکه خدای نکرده به تیم مقابل توهین کنیم و شرایط دیگری رقم بزنیم.

هواداران عامل بقای تیم سپاهان هستند

تابش تصریح کرد: چندین مرتبه گفتم که یکی از عوامل بقا و رشد باشگاه همین هواداران هستند و اینکه تیم ما مردمی است و در برخی از مواقع اگر هواداران نبودند باشگاه ما از بین می‌رفت. همین مردم بودند که پشتیبان تیم و باشگاه بودند و از همین جا از آن‌ها خواهش می‌کنم که به طور حتم شرایط میزبانی را به حریف نشان بدهند. اگر تعداد اندک هم هستند که قصد دارند شرایط را نامناسب کنند خود هواداران ما با آن‌ها برخورد کرده و جلوی این حرکات می‌گیرند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب | جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

بازیکنان ما استحقاق قهرمانی داشتند

تابش درباره اینکه همین کادر فنی در فصل آینده هست، گفت: بله ما ۲، ۳ فصل ناکام بودیم، اما سپاهان همیشه شرایط بزرگ بودن را دارد چرا که پتانسیل بالایی دارد. بعد از ۲، ۳ فصل ناکامی کسب رتبه دوم هم در لیگ کار آسانی نیست و نتیجه زحمات کادر فنی، امیرقلعه نویی سرمربی تیم و بازیکنان است. آخرین بازی لیگ برتر بود و یک مورد تنش و مشکل بین بازیکنانمان در این مدت نداشتیم و من طی چند سال گذشته تیمی به این منظمی و با انضباطی ندیدم و به طور حتم این موضوع نتیجه خوب بودن بازیکنان و اینکه مدیریت خوب در تیم ما اعمال شده است که بازیکنان به این خوبی کار کردند. بازیکنان ما استحقاق قهرمانی هم داشتند و از نظر من و باشگاه قهرمان هستند و خیلی امیدوار هستیم در جام حذفی قهرمان شویم.

چند تغییر با نظر سرمربی خواهیم داشت

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره کسب سهمیه آسیایی و تقویت تیم برای فصل بعد گفت: به طور حتم ما سهمیه مستقیم آسیا را گرفتیم و بحث پلی آف نداریم و برای فصل آینده در آسیا حضور داریم. به طور طبیعی تیمی که می‌خواهد در آسیا شرکت کند باید سرمایه گذاری خوبی داشته باشد و ما بنا نداریم که فقط بدون برنامه در آسیا شرکت کنیم. به هر حال با توجه به پیشینه مناسبی که داریم و نایب قهرمان آسیا شدیم و در باشگاه‌های جهان هم شرکت کردیم و یک سال هم اگر بازیکن ما محروم نمی‌شد حتی می‌توانستیم قهرمان آسیا شویم. مطمئن باشید هدف گذاری ما موفقیت در آسیا است و حداقل ظرف ۲ سال ما قهرمان این رقابت‌ها شویم. اگر بتوانیم فصل جدید قهرمان شویم که چه بهتر است، اما همه تلاش خود را می‌کنیم که تیم در حد بین المللی و آسیایی بسته شود و بازیکنان ما خوب هستند، اما شاید چند تغییر با نظر سرمربی تیم داشته باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

چه کسانی و چرا به هاشمی حمله می‌کردند؟ + فیلم

نامه‌نیورنامه‌نیور6 ساعت قبل
این رخداد مشخصا درباره هاشمی با تخریب‌های گسترده آنها در مقطع انتخابات مجلس ششم رخ داد؛ به نحوی که با محفلی کردن انتخابات و تخریب همه‌جانبه علیه هاشمی او را نفر سی‌ام انتخابات کردند. این فعال سیاسی در جای دیگری در باره فضای سیاسی حاکم در دوره هاشمی گفته بود: «در دوران هاشمی، کسانی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند. مجتبی بدیعی‌، عضو دیگر شورای مرکزی مشارکت هم در روزنامه بیان به تاریخ۱۵دی۷۸ هاشمی را عامل تمام گرفتاری‌ها معرفی کرد و گفت که هاشمی یک فاجعه است. در میان تمام افراد تندرو اکبر گنجی، همت مضاعفی در تخریب هاشمی داشت. علی‌اکبر محتشمی، عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون هم درباره خصوصیات هاشمی چنین گفته بود: «از نظر ما هاشمی رفسنجانی با ناطق نوری تفاوتی ندارد؛ زیرا اتخاذ مواضع غیرشفاف در قبال اصلاحات فرقی با مخالفت ندارد».

گفتگوی جذاب عادل فردوسی‌پور با ژاوی

برترین‌هابرترین‌ها22 ساعت قبل

آمادگی مردم ایران برای رویارویی با دشمن

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
وی اضافه کرد: فتح خرمشهر سرآغاز فروپاشی حزب بعث و افتخاری در شروع دفاع مقدس بود. سردار شریف گفت: امروز از صدام و ژنرال‌های قدکشیده‌اش خبری نیست و آنچه ذهن تاریخی ما را پر کرده درس‌ها و عبرت‌هایی است که باید از فتح خرمشهر بگیریم. وی در ادامه با بیان اینکه امروز عربده‌های امریکا به جایی نمی‌رسد اظهار داشت: ما لحظه‌ای از قدرتمند شدن دست بر نمی‌داریم و با سربلندی اعلام می‌کنیم که امروز از هر زمانی دیگر برای رویارویی با دشمن باانگیزه‌تر و آماده‌تر هستیم. وی افزود: امروز نه رویای سیاسی و نه رویای نظامی شما هماورد فلسطین نیست و ظرف کمتر از ۷۲ ساعت رزمندگان فلسطین کاری کردند که شما آتش بس را درخواست کنید. سردار شریف اضافه کرد: ما چهل سال است که در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنیم و امروز به برکت ماه مبارک رمضان و پیروزی جبهه مقاومت و برای حمایت از فلسطین به صحنه می‌آییم.

تشدید بحران بیکاری در ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
بر اساس گزارش مرکز امار ایتالیا، رشد اقتصادی این کشور در سال جاری میلادی از یک و سه دهم درصد پیش بینی شده به ۳ دهم درصد کاهش خواهد یافت. وینچنتسو بوچا، رئیس کنقدراسیون صنایع ایتالیا در جمع صاحبان صنایع و شرکت‌های بزرگ ایتالیایی گفت: «ما نیاز به تدابیر فوری دولت برای رشد اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری داریم. رشد اقتصادی تقریبا به صفر رسیده است و این مسئله وضع بدهی‌های عمومی دولت را وخیم‌تر خواهد کرد» در همین حال ایتالیا با بدهی دولتی بیش از دو هزار و سیصد و چهل میلیارد یورو، بعد از یونان بدهکارترین کشور عضو منطقه یورو به شمار می‌رود. که این امر پیامدهای منفی قابل توجهی بر روی اقتصاد ایتالیا داشته است.
نامه‌نیورنامه‌نیور12 ساعت قبل
از سوی دیگر، مایک پمپئو به جریان «تی پارتی» و جان بولتون به جریان «نومحافظه کار» تعلق دارند. با این حال در صورتی که بولتون از کاخ سفید اخراج شود، رسانه‌ها بر روی یک نام متمرکز خواهند شد: «مایک پمپئو»! واقعیت امر این است که ترامپ نسبت به تحولات حوزه سیاست خارجی آمریکا از دو جهت نگران است. از سوی دیگر، وی نگران تاثیرگذاری سلبی تحولات سیاست خارجی کشورش بر انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ است. از این رو تضمینی جهت بقای پمپئو در کاخ سفید تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال آینده وجود ندارد.

نظرها

اخبار بیشتر