تخلیه ساختمان‌ها پس از زلزله ۶٫۳ ریشتری در نیکاراگوئه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. حوادث
تخلیه ساختمان‌ها پس از زلزله ۶٫۳ ریشتری در نیکاراگوئه

تخلیه ساختمان‌ها پس از زلزله ۶٫۳ ریشتری در نیکاراگوئه

ایسناخبرگزاری ایسنا |
مقامات رسمی نیکاراگوئه اعلام کردند: زمین لرزه‌ای شدید به همراه چندین پس‌لرزه منجر به تکان خوردن ساختمان‌ها و تخلیه تعدادی از آنها در محل حادثه شد.

به گزارش ایسنا، گزارش‌های دولتی حاکیست که این زمین لرزه حدود ظهر روز گذشته (پنج‌شنبه) به وقت محلی رخ داده و کانون آن در غرب کشور و در عمق ۳۲ کیلومتری بوده است.

خبرگزاری شین‌هوا گزارش داد، بنابر اعلام موسسه مطالعات زمین شناسی نیکاراگوئه، ‌ حدود شش دقیقه پس از این زلزله پس لرزه‌ای نسبتا قوی به بزرگی ۵٫۱ ریشتر در این منطقه رخ داده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

مقامات محلی از مردم و خانواده‌ها خواسته‌اند که ضمن حفظ آرامش توصیه‌های لازم در زمان وقوع چنین حوادثی را به کار بگیرند.

هنوز جزئیات بیشتری از خسارات یا تلفات احتمالی این حادثه منتشر نشده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | خودکشی اجباری دانش‌آموزان برای فرار از سوختن در آتش

خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴21 ساعت قبل
ساعت۲۴ - درگیری خونین دو زندانی مواد مخدر در زندان قزلحصار با مرگ یکی از آنها پایان یافت. درگیری خونین دو زندانی مواد مخدر در زندان قزلحصار با مرگ یکی از آنها پایان یافت. ظهر پنجشنبه ۲ خرداد، نزاع خونینی در یکی از سلول‌های زندان قزلحصار به مأموران اعلام شد. یکی از طرفین درگیری که مردی ۳۰ ساله بود بشدت مجروح شده و تلاش کادر درمانی بی‌نتیجه ماند و او تسلیم مرگ شد. در ادامه تحقیقات مشخص شد مقتول چند سال قبل به اتهام حمل مواد مخدر بازداشت و به حبس ابد محکوم شده بود، اما مدتی بعد رأی او شکسته و به ۱۵ سال حبس تبدیل شد. تازه‌ترین تحقیقات نشان می‌دهد عامل قتل نیز چند سال قبل به اتهام حمل مواد دستگیر شده و دوران محکومیت ۲۵ ساله خود را می‌گذراند.

سقوط مرگبار بالگرد نظامی در پرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران21 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک بالگرد ارتش پرو به دلیل نقص فنی در یک منطقه عملیاتی سقوط کرد. در این حادثه دو سرباز کشته و چهار نفر دیگر زخمی شدند. بیشتر بخوانید: سقوط بالگرد ارتش آمریکا در افغانستان + فیلمانتهای پیام/لحظه سقوط هلیکوپتر + فیلم

نظرها

اخبار بیشتر