تاریخ انتشار نیمه دوم فصل اول سریال Disenchantment اعلام شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
تاریخ انتشار نیمه دوم فصل اول سریال Disenchantment اعلام شد

تاریخ انتشار نیمه دوم فصل اول سریال Disenchantment اعلام شد

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
شبکه نتفلیکس سرانجام تاریخ انتشار نیمه دوم فصل اول سریال Disenchantment، جدیدترین اثر خالق سریال The Simpsons را تایید و اعلام کرد.

نیمه اول فصل اول سریال Disenchantment (افسون زدایی) در تابستان سال گذشته از شبکه نت فلیکس منتشر شد و با اینکه واکنش منتقدان پایین‌تر از انتظار بود، اما این انیمیشن فانتزی و کمدی با واکنش خوبی از بینندگان شبکه نتفلیکس مواجه شده بود. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار نیمه دوم فصل اول انیمیشن Disenchantment تایید و اعلام شده است. شبکه Netflix اعلام کرد که این سریال انیمیشنی که در ۱۰ قسمت تولید شده، در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۹ شهریور ۱۳۹۸) از این سرویس استریم منتشر خواهد شد. مت گرونینگ، خالق سریال The Simpsons (سیمپسون‌ها) و سریال Futurama (فیوچراما)، وظیفه ساخت سریال Disenchantment را بر عهده دارد و طبق خلاصه داستانی که نتفلیکس از اتفاقات نیمه دوم فصل اول این سریال منتشر کرده:

مرگ‌های بیشتری در انتظار انیمیشن Disenchantment است، اما شاید اکنون اتفاقات بخش اول را به درستی به یاد نمی‌آورید. اجازه دهید تا به شما بگوییم که در پایان بخش اول، الفو مرده است، سرزمین دریملند متروکه شده و شاهزاده بین وارد یک ماموریت شده است.

خبری: اخبار و سرگرمی روز

همچنین شبکه نتفلیکس اولین پوستر رسمی بخش دوم فصل اول سریال Disenchantment را نیز منتشر کرده که در آن شاهزاده بین و لوسی قابل مشاهده هستند که اشاره‌ای به مکان اتفاقات این بخش دارد. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

تاریخ انتشار نیمه دوم فصل اول سریال Disenchantment اعلام شد - 5

همچنین در مهر سال گذشته، شبکه نتفلیکس از تمدید سریال Disenchantment برای فصل دوم خبر داد که مانند فصل اول، فصل دوم این سریال نیز دارای ۲۰ قسمت خواهد بود که این قسمت‌ها در قالب دو بخش ۱۰ قسمتی تولید و بخش اول در سال ۲۰۲۰ و بخش دوم در سال ۲۰۲۱ از شبکه نتفلیکس منتشر خواهند شد. ابی جاکوبسون در نقش بین، نت فکسون در نقش الفو، اریک آندره در نقش صداپیشه شخصیت لوسی، جان دی‌مگیو، بیلی وست، موریس لا‌مارک، ترسی مک‌نیل، دیوید هرمن، مت بری، جنی باتن، ریچ فولچر، نوئل فیلدینگ و لوسی مونت‌گومری، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در سریال Disenchantment حضور دارند و صداپیشگی شخصیت‌های این انیمیشن را بر عهده داشته‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | تخریب مجسمه ۲۰۰ ساله برای جمع کردن لایک در اینستاگرام

خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز18 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز18 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز19 ساعت قبل
انتخابانتخاب12 ساعت قبل
تاریخ عکاسی را شاید هیچکس به اندازه سوزان سانتاگ جذاب تعریف نکرده باشد اما شاید باورنکردنی باشد که در برخی دوره‌ها عکاسی وارد فضایی ترسناک شده است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، اگر تصور می‌کنید استفاده از فتوشاپ تنها در دوران معاصر رایج است و در سالیان گذشته هیچکس فتوشاپ را بلد نبوده سخت در اشتباهید. سال‌ها پیش در دوران ویکتوریا، عکاسان روشی عجیب و جالب را برای عکاسی انتخاب کرده بودند که شامل عکاسی از افرادی با سر بریده می‌شده است. البته اگر تصور می‌کنید که این سرهای بریده واقعا بریده شده بودند اشتباه می‌کنید چرا که این سرها درواقع صرفا با هنر عکاسی جدا شده بودند. جالب است بدانید موضوع دیگری که در آن سال‌ها رواج داشت عکس گرفتن با مردگان بود.
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
وی ادامه داد: ظرفیت‌های مناسبی که در محدوده حریم وجود داشت را بررسی کردیم و با ارجاع این موارد به مشاور، طرح اولیه آن در قالب طرح‌های موضعی تهیه خواهد شد و با نگاه تعاملی که وجود دارد این پروژه‌ها در محدوده ساختاری طرح جامع حریم شهر تهران جانمایی می‌شود. شکری سیاست مدیریت شهری تهران و نگاه مدیران ارشد را هم راستا با توسعه و پیشرفت منطقه ۲۰ برشمرد و گفت: به زودی شاهد اتفاق‌های شگفت انگیز و خاص در منطقه ۲۰ خواهیم بود که نقطه تاثیرگذاری در اقتصاد کلان شهرری خواهد بود. مدیرکل حریم شهرداری تهران با اشاره به اینکه جلسات هماهنگی و تعامل با مناطق در قالب کمیته‌های تخصصی در حال برگزاری است، افزود: طرح جامع حریم شهر تهران تا ۶ ماه آینده نهایی و تا پایان سال رونمایی می‌شود. افشار توسعه اقتصادی را رمز توسعه شهرری برشمرد و افزود: حریم پیرامون ری، پتانسیل عظیمی است که ضمن حفاظت از آن قابلیت توسعه گردشگری و فضا‌های تفریحی را نیز دارد. بر اساس این گزارش ۱۷۶ کیلومترمربع از منطقه ۲۰ در محدوده حریم شهر تهران واقع شده است که بخشی از نواحی ۳، ۵، ۶ و همچنین کل سطح ناحیه ۷ را شامل می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر