شهردار جدید گلپایگان معرفی شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. اجتماعی

شهردار جدید گلپایگان معرفی شد

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: نائب رئیس شورای اسلامی شهر گلپایگان گفت: با رأی اکثریت اعضای شورای شهر یحیی عیدی بیرانوند به عنوان شهردار گلپایگان انتخاب شد.

شهردار جدید گلپایگان معرفی شد - 1

به گزارش گروه سیاسی رکنا ، حسین زاهد در گفت‌وگویی اظهار کرد: پنج شنبه در یکصد و پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر و با رأی اکثریت اعضای شورای شهر یحیی عیدی بیرانوند به عنوان شهردار گلپایگان انتخاب شد.

وی افزود: در بین افرادی که رزمه خود را به شورای شهردار فرستاده بودند شورای شهر عیدی بیرانوند را با توجه به رزمه کاری به عنوان شهردار گلپایگان انتخاب کردند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گلپایگان گفت: عیدی بیرانوند در کارنامه کاری خود سابقه ۲۸ سال خدمت در سمت‌های مختلف از جمله شهردار شهر خرم آباد، درود، بهارستان دارند و اکنون در سمت معاون مالی شهرداری کرمانشاه مشغول خدمت هستند که پس از طی مراحل قانونی در شهرداری گلپایگان مشغول فعالیت می‌شود.

در خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

وی خاطرنشان کرد: با حکم وزارت کشور محمدرضا توسلی که به عنوان سرپرست فرمانداری بوئین میاندشت در مدت هفت ماه مشغول بود، به عنوان فرماندار این شهرستان ابقا شدند.

پس از انتخاب علیرضا قربانی به عنوان سرپرست شهرداری براساس رایزنی شورای شهر با افراد واجد شرایط محمدرضا توسلی که سرپرست فرمانداری بوئین میاندشت بودند با رأی اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار گلپایگان انتخاب شدند اما با حکم وزارت کشور در سمت فرمانداری بوئین میاندشت ابقا شدند و شورای اسلامی شهر گلپایگان در بین افراد واجد شرایط که قبلا رزمه برای سمت شهرداری فرستاده بودند، عیدی بیرانوند را امروز به سمت شهرداری گلپایگان انتخاب کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | حمله کارشناس شبکه سه به ترانه علیدوستی و دیگر عوامل شهرزاد

خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل

توسعه مراکز بازپروری معتادان در دستور کار سپاه

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی در حاشیه بازدید از مرکز بازپروی و ترک اعتیاد، صیانت و اشتغال پادگان شهید زیادیان تهران با اشاره به تدابیر رو به گسترش سپاه برای مبارزه با اعتیاد در کشور گفت: اقدام‌های خوبی شده و برنامه سپاه توسعه این مراکز در سراسر کشور است. وی با تاکید بر اینکه نگاه سپاه به این قشر آسیب دیده همواره از سر عطوفت و مهربانی است، افزود: فعالیت‌های این مرکز مرحله‌ای و چرخشی و اولین مرحله آن ترک اعتیاد است که در اینجا در حال انجام است و مراحل بعدی اشتغال است تا افراد در وضع خوبی وارد فضای اشتغال شوند. وی گفت: همه افراد این مرکز در اوج عزت هستند که به دلائلی گرفتار اعتیاد شدند و اشتغال از عوامل مهم ساماندهی این شرایط است که پیگیری خواهیم کرد.
الفالف22 ساعت قبل
سیاست و قانون‌گذاری‌ در راستای افزایش سن ازدواج می‌تواند به این مسئله دامن بزند. در این صورت جوانان با گذراندن دهه سوم زندگی خود کم‌کم وارد سن تجرد قطعی می‌شوند. وقتی جمعیت به سنی برسد که دیگر در میزان تجرد کاهشی ایجاد نشود، آن سن را، سن تجرد قطعی می‌گویند. سن تجرد قطعی برای زنان در ایران ۴۰ تا ۴۴ سالگی و در مردان ۵۰ تا ۵۴ سالگی است. با قانون‌گذاری در زمینه افزایش سن ازدواج نه تنها نیازهای اساسی افراد جامعه نادیده انگاشته می‌شود بلکه می‌تواند بر روی تجرد قطعی تاثیر مستقیمی بگذارد.
ایرناایرنا1 روز قبل
محسن نیک ورز روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا ضمن اخطار به زمین خواران و متصرفان بیت المال افزود: متصرفان و زمین خواران پس از تصرف، این اراضی را برای سود بیشتر به مردم می‌فروشند. وی اظهار داشت: با متصرفان به حقوق بیت المال برخورد جدی خواهد شد و مردم هم ضمن همکاری با قوه قضایی و نیروی انتظامی قبل از خرید اراضی باغی و حومه شهر در زمینه وضعیت ملک از کارشناسان مربوطه و ادارات ذیربط استعلام و اطمینان حاصل کنند تا با مشکل مواجه نشوند. ۳۰۲۹/۷۴۳۵انتهای پیام /*
صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار «حسین اشتری» در آستانه چهل و یکمین سالگرد شهادت شهید «سیدعلی اندرزگو» عصر امروز به دیدار خانواده این شهید انقلاب اسلامی ایران رفت. فرمانده نیروی انتظامی درباره خصوصیات اخلاقی شهید اندرزگو گفت: شهید سیدعلی اندرزگو از دیگر شهدا جلوتر و به دلیل مطالعه بسیار دارای فهم سیاسی قوی بود. درک بموقع وظیفه، روحیه جهادی و کار اطلاعاتی و مخفیانه و ولایت پذیری و گوش به فرمان ولایت بودن از دیگر خصوصیات بارز این شهید بزرگوار است. فرمانده ناجا با بیان اینکه ما همواره خود را مدیون خون شهدا می‌دانیم و هرچه داریم به برکت خون این عزیزان است، تاکید کرد: همواره محتاج دعای خیر همه خانواده شهدا خصوصا همسران و مادران این بزرگواران بوده و هستیم. قطعا در کنار پیچیدگی‌های کار ما جز لطف خدا و عنایت امام زمان (عج) و دعای شما خانواده شهدا نمی‌تواند موفقیت را برای ما به ارمغان آورد.

نظرها

اخبار بیشتر