بحث بی‌پایان کاغذ
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

بحث بی‌پایان کاغذ

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
مطبوعات ایران به‌علت قیمت بالای کاغذ تعداد صفحات خود را کاهش داده‌اند و یا به‌طور کامل تعطیل شده‌اند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ بحث کاغذ برای تولییدکنندگان کتاب و روزنامه معنا دارد که البته با گران‌تر شدن آن تعداد زیادی کارگر بیکار شده‌اند.

قیمت برای مصرف کننده نیز بالاتر رفته و بلایی بر سر مطبوعات آورده است که تعدادی از آنها صفحات را کم کرده‌اند و تعدادی نیز تعطیل شده‌اند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خبری: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر جدید، خانم جوان بازیگر و یک سوژه واقعی

عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
عصر ایران - «عصر جدید» در برنامه ۳۰ اردیبهشت خود شاهد یک اجرای اثرگار درباره یک موضوع حاد اجتماعی و سیاسی بود. فاطمه رادمنش یکی از شرکت کنندگان برنامه استعدادیابی «عصر جدید» که در مرحله مقدماتی نقش یک مادر شهید رزمنده آزاده را بازی کرد و به خاطر نقش‌آفرینی قابل قبولش از این مرحله صعود کرد، شب گذشته هم اجرایی درباره فرزندانی داشت که مادرشان ایرانی است و پدرانشان تابعیتی غیر ایرانی دارند. آنها به همین دلیل از دریافت شناسنامه محروم می‌شوند و در این بی هویتی به مشکلات عدیده دچار می‌شوند. اصطلاحا به این‌ کودکان، فرزندان بی شناسنامه می‌گویند.

فیلم | حیرت داوران عصر جدید از حرکات پسر ژله‌ای

خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
همشهریهمشهری9 ساعت قبل

موسیقی متن فیلم سلا‌ح‌های سن سباستین؛ انیو موریکونه

تابناکتابناک20 ساعت قبل
فیلم سینمایی «سلا‌ح‌های سن سباستین / توپ‌های سان سباستین / توپ‌های سان سباستین» به کارگردانی آنری ورنوی محصول سال ۱۹۶۸ مترو گلدوین مایر است. یاغی فراری، لئون آلاستری به کشیشی پیر به نام پدر جوزف پناه می‌برد. پدر جوزف چون از تحویل دادن لئون به مأموران خودداری می‌کند، به‌دست تکلو، راهزن دورگه، که همراه سرخ‌پوستان است، گرفتار می‌شود تا به دار آویخته شود. آنتونی کوئین، آنجانته کامر، چارلز برانسون، سام جافی و سیلویا پاینل در این فیلم مقابل دوربین آرمان تیرار بازی کردند. انیو موریکونه موسیقی متن این اثر را ساخت که قطعه اصلی آن را بر روی تصاویری از این فیلم می‌بینید و می‌شنوید.

نظرها

اخبار بیشتر