حقایقی جالب درباره خانم‌های بلوند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

حقایقی جالب درباره خانم‌های بلوند

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
شاید از نظر شما رنگ مو خیلی روی شخصیت و خصوصیات ظاهری تاثیرگذار نباشد، اما واقعیت چیز دیگری ست. به عنوان مثال خانم‌هایی که مو‌های بلوندی دارند خصوصیات متفاوتی نسبت به خانم‌های مو مشکی دارند. اگر دوست دارید با حقایقی در مورد خانم‌های مو بلوند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

برترین‌ها: شاید از نظر شما رنگ مو خیلی روی شخصیت و خصوصیات ظاهری تاثیرگذار نباشد، اما واقعیت چیز دیگری ست. به عنوان مثال خانم هایی که موهای بلوندی دارند خصوصیات متفاوتی نسبت به خانم‌های مو مشکی دارند. اگر دوست دارید با حقایقی در مورد خانم‌های مو بلوند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

حقایقی جالب درباره خانم‌های بلوند - 2

مردان را بیشتر به خود جذب می‌کنند

تحقیقی در این زمینه صورت گرفته که ثابت کرده مردان به خانم‌هایی که مو‌های بلودی دارند، بیشتر جذب می‌شوند. در این تحقیق به ۱۰۰ مرد، تصاویری از زنان با رنگ مو‌های متفاوت دادند و از آن‌ها خواستند که به زنان از روی تصاویرشان رای دهند. در واقع آن‌ها باید از روی عکس زنان را از جهات مختلفی، چون جذابیت، سلامتی، توانایی خانه داری، بچه داری و … شناسایی می‌کردند و به آن‌ها رای می‌دادند.

نتیجه این تحقیق نشان داد که مردان به زنان مو بور بیش از بقیه رای دادند و در واقع زنان مو بور برای آن‌ها جذابیت بیشتری داشتند. این تحقیق همچنین ثابت کرد که مردان بیشتر از روی ظاهر زنان آن‌ها را قضاوت می‌کنند؛ بنابراین اگر فکر می‌کنید که به آرایشگاه رفتن و به خود رسیدن تان هیچ تاثیری روی مرد زندگی تان ندارد، سخت در اشتباهید.

درآمد بیشتری دارند

شاید این مورد برایتان خنده دار به نظر رسد اما تحقیقات مختلفی که انجام شده ثابت کرده که زنان مو بور، درآمد بیشتر نسبت به زنان دیگر دارند. این درصد در حد یک یا دو دلار نیست، بلکه درآمد آن‌ها چیزی حدود ۷٪ بیشتر از زنانی ست که مو‌های مشکی، قرمز، قهوه‌ای و … دارند. البته این تحقیقات در مورد خصوصیات جسمی، ادراکی و توانایی‌های آن‌ها نیز صورت گرفته که مطمئنا در افزایش درآمدشان موثر بوده است. تحقیقی دیگر در این زمینه صورت گرفته که نتیجه جالبی داشته است. در این تحقیق از زنان مو مشکی خواسته شده که مو‌های خود را بور کنند. نتیجه این تحقیق نشان داد که آن‌ها زمانی که موهایشان را بور کردند، پاداش‌های بیشتری در محیط کار نصیب شان شد.

آن‌ها رابطه زناشویی بهتری دارند

رابطه جنسی بخش مهمی از ازدواج است که می‌تواند رابطه عمیق‌تری را میان زوج‌ها برقرار کند. اما آیا می‌دانستید خانم‌هایی که مو‌های بلوندی دارند، در رابطه زناشویی شان موفق ترند؟ در تحقیقی که روی ۱۵۰۰ مرد متاهل انجام شده، ثابت کرده مردانی که همسرانی با مو‌های بلوند دارند، رابطه زناشویی بهتری را تجربه کرده‌اند. آن‌ها نه تنها رابطه جنسی بهتر، بلکه رابطه رمانتیک‌تری نیز با همسرانشان دارند.

حقایقی جالب درباره خانم‌های بلوند - 10

آن‌ها در آماده شدن کندترند

شاید هیچوقت برای شمایی که مو‌های تیره‌ای دارید، آماده شدن سخت نبوده، اما برای خانم‌هایی که مو‌های بلوندی دارند، این کار بسیار سخت و طاقت فرساست. در واقع اگر بخواهید که با یک خانم مو بلوند بیرون بروید، باید ساعت‌های زیادی را برای آماده شدن او صبر کنید. از خشک کردن مو‌ها گرفته تا آرایش کردن و صاف کردن موها … آن‌ها در تمام این مراحل کندتر از دیگر خانم‌ها عمل می‌کنند. تحقیقات ثابت کرده که آن‌ها در حدود ۶ دقیقه دیرتر از زنانی که مو‌های تیره‌ای دارند، آماده می‌شوند. شاید این زمان در یک روز به چشم نیاید، اما اگر آن را در طول هفته محاسبه کنید، جمع آن به ۴۰ دقیقه می‌رسد که مدت کمی نیست. تحقیقی دیگر نشان داده که ۷۵٪ از زنان مو بور بدون آرایش از خانه بیرون نمی‌روند، در حالی که زنان مو قهوه‌ای یا مشکی با این مسئله مشکلی ندارند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

IQ بالاتری دارند

اگر تابه حال شنیده‌اید که خانم‌های مو بلوند IQ بالاتری دارند، اما باور نکرده‌اید، بهتر است که از نظرتان کوتاه بیایید، زیرا این موضوع حقیقت دارد. تحقیقی که در دانشگاه اوهایو انجام شد، نشان داد زنانی که مو‌های بلوندی دارند IQ شان حدود ۱۰۳٫۲، مو قهوه‌ای‌ها ۱۰۲٫۷، موقرمز‌ها ۱۰۱٫۲ و مو مشکی‌ها ۱۰۰٫۵ است؛ بنابراین اگر شما هم موهایتان بلوند است، بدانید که جزو نوابغ به حساب می‌آیید.

مورد حمایت بیشتری قرار می‌گیرند

در قرن بیست و یکم، دیگر زنان مانند قبل وابسته به مردان یا خانواده هایشان نیستند. آن‌ها دوست دارند که مستقل باشند اما طبیعی ست که همه ما گاهی به کمک اطرافیان مان نیاز داشته باشیم. شاید باورش برایتان سخت باشد، اما در شرایطی که خانم‌ها نیاز به کمک دارند، آن‌ها که مو‌های بوری دارند، زودتر و بیشتر از دیگران مورد حمایت اطرافیان شان قرار می‌گیرند.

در یک تحقیق از چند زن با رنگ مو‌های مختلف خواسته شد که در یک پیاده روی شلوغ دستکش شان را به زمین بیاندازند. جالب است که ۷۶٪ مردم به خانم‌هایی که مو‌های بلوندی داشتند کمک کردند، این درصد برای خانم‌هایی با مو‌های قهوه‌ای به ۵۹٪ و برای مو مشکی‌ها به ۵۷٪ رسید. شاید دلیلش این است که زنان مو بور جوان‌تر و جذاب‌تر به نظر می‌رسند و دیگران دوست دارند که با آن‌ها ارتباط بیشتر برقرار کنند.

حقایقی جالب درباره خانم‌های بلوند - 19

همسران پولدارتری دارند

ازدواج با همسران ثروتمند آرزوی اکثر خانم هاست، اما این شانس برای خانم‌های مو بور بیشتر است. تحقیقات ثابت کرده که درآمد همسران زنان مو بور ۶٪ بیشتر از همسران زنانی ست که مو‌هایی با رنگ‌های دیگر دارند. همانطور که در بالا اشاره کردیم، خود خانم‌های مو بور هم درآمدشان ۷٪ بیشتر از دیگر خانم هاست، از این رو مجموع این دو با هم به ۱۳٪ می‌رسد که در مقایسه با درآمد زوج‌های دیگر، رقم بالایی ست. اما دلیل این که آن‌ها همسران پولدارتری دارند چیست؟ دلیلش به همان جذاب‌تر بودن آن‌ها باز می‌گردد. آن‌ها اعتماد به نفس بالاتری دارند و سعی می‌کنند که با مردان قدرتمندتر ارتباط برقرار کنند.

استروژن بیشتری دارند

خانم‌های مو بلوند فواید زیادی از بلوند بودنشان می‌برند، اما بالا یودن سطح استروژن در بدن آنها، ممکن است کمی به ضررشان تمام شود. استروژن نام گروهی از هورمون‌های جنسی زنانه است. افزایش این هورمون در بدن منجر به تفاوت‌های ظاهری مانند بینی کوچک، چانه کشیده یا مو‌های بدن کمتری می‌شوند. با این اوصاف، شاید شما هم آرزوی مو‌های بلوند را داشتید، اما افزایش این هورمون مضراتی هم در پیش دارد. تحقیقات ثابت کرده که افزایش سطح استروژن در بدن تاثیرات منفی چون پریود شدید یا اضافه وزن را نیز به همراه خواهد داشت.

ریزش مو‌ی بیشتری دارند

ریزش مو کابوس همه ماست. تحقیقات نشان داده که ریزش ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در روز طبیعی ست. اما این مورد باز هم به رنگ مو بستگی دارد. آیا می‌دانید که کدام رنگ مو بیشترین ریزش مو را دارد؟ خانم‌هایی با مو‌های بلوند. اما چرا؟ دلیلش این است که آن‌ها مو‌های پرپشت‌تری دارند، از این رو ریزش موی آن‌ها نیز بیشتر است. طبق آمار، یک خانم با مو‌های بلوند حدود ۴۵۰۰۰۰ تار مو در سرش دارد و این در حالی ست که این رقم برای خانمی با مو‌های مشکی به ۶۰۰۰۰ تار مو می‌رسد.

منبع: thelist

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز21 ساعت قبل
بعد از گذشت ۱۰ سال، امین تارخ با حضور در نمایش «مارلون براندو» که قرار است در تماشاخانه سپند اجرا شود، به صحنه تئاتر بازمی‌گردد. دکتر کوثر را بیشتر در تئاتر مولوی می‌دید که به نظرش می‌رسد بخش عمده یادگیری‌اش از آن دوران آغاز شد. به نظرش، واقعا کار درستی بود و به قطع یقین اگر کارگردانی دکتر محمد کوثر نبود، کار این‌چنین نمی‌شد. به نظر فریدون جیرانی، کارگردان سینما که بازی تارخ را در نمایش اتللو دیده است، بهترین بازی نمایش اتللو، «یاگو» یی است که تارخ اجرا کرده. امین تارخ نقش اصلی سریال بوعلی سینا را بازی می‌کند و زنده‌یاد فیروز بهجت‌محمدی، زنده‌یاد جمشید لایق، اسماعیل محرابی، چنگیز وثوقی، سرور نجات‌‌الهی و … دیگر بازیگران این مجموعه هستند.
پارس نیوزپارس نیوز21 ساعت قبل
پارس نیوز، به گزارشماه‌ها و روزهای اخیر برای «فلیسیتی هافمن» و «لوری لاگلین» روزهای بسیار نگران کننده‌ای است. این دو پرونده مشابهی در دادگاه‌های فدرال‌ برایشان مفتوح شده و این دو بازیگر سرشناس روزهای بسیار سختی را پشت سر می‌گذارند. این خبر را نخستین‌بار دپارتمان عدالت آمریکا منتشر کرد و پرونده این دو نفر روانه دادگاه شد. هفته گذشته در مراسم دادگاهی بازیگر سریال زنان مستاصل خانه‌دار، این بازیگر از فرط استیصال احساسات خودش را در دادگاه بروز داد. در هر صورت اگر دادگاه فدرال این بازیگر ۵۴ ساله را گناهکار تشخصی بدهد او بیست سال زندانی خواهد شد.
زوم‌جیزوم‌جی1 روز قبل
جیسون شرایر، سردبیر کوتاکو، در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است که Call of Duty: Modern Warfare نام نسخه ۲۰۱۹ کالاف دیوتی است. این اواخر اخبار مختلفی حول مجموعه Call of Duty منتشر می‌شود. جیسون شرایر، سردبیر بخش اخبار کوتاکو، در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است که Call of Duty: Modern Warfare، نام نسخه‌ی بعدی کالاف دیوتی است که در سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود. در ادامه جیسون شرایر اعلام کرده است که Call of Duty: Modern Warfare تقریبا یک ریبوت برای این مجموعه است. نکته‌ی جالب این است که اولین نسخه از مدرن وارفر، Call of Duty ۴: Modern Warfare نام گرفته بود و حال، چهارمین نسخه از این مجموعه به‌صورت Call of Duty: Modern Warfare معرفی می‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
شهر ما آبادی عشق است اما راز عشق/ عشق یعنی واژه‌های رمز قرآن کریم/ عشق یعنی قاف و لام قل هو الله احد/ عشق یعنی باء بسم الله الرحمن الرحیمبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. آقای علیرضا قزوه از شعرای کشورمان، شعری را در این جلسه قرائت کرد که پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR متن این شعرخوانی را منتشر کرد. ما شهیدان جنون بودیم از عهد قدیمسنگ قبر ماست دریا نقش قبر ما نسیمشهر ما آن سوی آبی‌هاست دور از دسترسشهر ابراهیم ادهم، شهر لقمان حکیماندکی بالاتر از آبادی تسلیم محضصاف می‌آیی سر کوی صراط المستقیمخاک آن عرشی‌ست گل‌هایش زیارت نامه‌خوانسنگ فرش آسمانش بال‌های یاکریمشهر ما آبادی عشق است اما راز عشقعشق یعنی واژه‌های رمز قرآن کریمعشق یعنی قاف و لام قل هو الله احدعشق یعنی باء بسم الله الرحمن الرحیمرهبر معظم انقلاب، پس از پایان شعر: آفرین، خداوند ان‌شاءالله که از شما قبول بکند این توجه و توسل و این شعر توحیدی خوب را. زنده باشید.
انتخابانتخاب19 ساعت قبل
عکاسی، به ویژه عکاسی خبری از جذابیت‌های خاصی برخوردار است، اما وقتی یک عکاس حرفه‌ای عکسی را ثبت می‌کند که اساسا از وجود آن مطلع نیست می‌تواند موضوعی بسیار جالب‌تر باشد. یکی از جالب‌ترین عکاسی‌های ناخواسته که تا مدت‌ها به سوژه خبری چینی‌ها تبدیل شده بود عکاسی از یک خودکشی است. ماجرا به روزی باز می‌گردد که یک عکاس خبری از رسانه‌ای محلی برای تهیه خبر از وضعیت آلودگی هوای چین برای عکاسی به پل رودخانه یانگ تی یوجان می‌رود. اما این عکاس به حدی مشغول تنظیم دوربینش برای ثبت عکس هایی دقیق بوده که اساسا متوجه نمی‌شود فرد یا افرادی خودکشی کرده‌اند. این خبرنگار بعدها تاکید کرد که اساسا متوجه نبوده در حال ثبت این ماجراست و صرفا پس از حادثه با بررسی دوربین خود متوجه شده است.

نظرها

اخبار بیشتر