طرفداران Game of Thrones خواستار بازسازی کامل فصل هشتم شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
طرفداران Game of Thrones خواستار بازسازی کامل فصل هشتم شدند

طرفداران Game of Thrones خواستار بازسازی کامل فصل هشتم شدند

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
علاقمندان Game of Thrones در اقدامی عجیب از HBO درخواست کردند یک بار دیگر فصل آخر این مجموعه را از نو تولید کند.

این روزها بحث‌های مرتبط با بازی تاج و تخت (Game of Thrones) به اوج خود رسیده است و طرفداران این مجموعه از اتفاقات رخ‌داده در قسمت‌های اخیر راضی نیستند. این قضیه به جایی رسیده که یکی از این افراد به سراغ ساخت صفحه‌ای در سایت Change رفته است تا از این طریق اعتراض خود را به گوش مسئولین اچ‌بی‌او (HBO) برساند.

در متن اعتراض چنین آمده است:

دیوید بنیاف و دی بی وایس ثابت کرده‌اند که اگر منابع اولیه (کتاب‌های جرج آر آر مارتین) در اختیار نداشته باشند، به نویسندگانی بی‌کفایت تبدیل می‌شوند.

این مجموعه لیاقت فصل پایانی مناسب‌تری را دارد و از اچ‌ بی‌ او می‌خواهیم به این درخواست ما رسیدگی کند.

این یکی از نظراتی است که طرفداران سریال در این زمینه داشته و بیشترین لایک از طرف سایرین به‌دست آورده است:

اصلا دوست ندارم این دو نفر را در نزدیکی مجموعه جنگ ستارگان (Star Wars) ببینم.

فرد دیگری هم گفته است:

هشت سال طول کشید تا شخصیت‌پردازی کاراکترهای بازی تاج و تخت به اینجا برسد و آن‌ها تنها برای ارائه صحنه‌هایی غافل‌گیرکننده به همه آن شخصیت‌پردازی‌ها گند زدند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

تا این لحظه بیش از ۷۰۰ هزار نفر این نامه اعتراضی را امضا کرده‌اند که در نوع خود رقم بزرگی محسوب می‌شود ولی نیازی به توضیح نیست که حتی اگر تعداد امضاها به چند میلیون هم برسد، تغییری در ماجرا ایجاد نخواهد شد و شاید تنها بتوانیم شاهد نظارت بیشتر اچ‌بی‌او روی ساخت سریال‌های جانبی بازی تاج و تخت باشیم.

فصل هشتم و پایانی بازی تاج و تخت تا امروز نتوانسته است موفقیت فصل‌های قبلی را به‌دست آورد و انتشار هر قسمت جدید هم خشم و عصبانیت طرفداران را بیشتر می‌کند. از جمله آخرین قسمت پخش شده با عنوان ناقوس‌ها (The Bells) که بحث‌های زیادی به همراه داشت و می‌توانید نقد آن را در زومجی مطالعه کنید.

در این میان بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که همین قسمت توانسته است رکورد بیشترین تعداد بیننده را در کل مجموعه از آن خود کند؛ موضوعی که البته بیشتر از کیفیت آن، به مواردی چون رو به پایان بودن سریال مربوط می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | تخریب مجسمه ۲۰۰ ساله برای جمع کردن لایک در اینستاگرام

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز19 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز18 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز19 ساعت قبل
لازم است همه اقشار و خانواده‌ها فیلم‌هایی که ما را به اندیشه وا‌می‌دارد و عبرت‌آموزی دارد را هم ببینند. فیلم «شبی که ماه کامل شد» هم از همین دسته آثار است. مقدمی که در «شبی که ماه کامل شد» ایفاگر نقش مادر فائزه منصوری (همسر عبدالحمید) است، عنوان کرد: در نشست خبری پس از نمایش فیلم در جشنواره فیلم فجر گفتم که هنوز تحت تأثیر این نقش قرار دارم و هیجان‌زده شدم. کسی را ندیده‌ام که فیلم را ببیند و تحت تأثیر قرار نگیرد. فیلم «شبی که ماه کامل شد» سال گذشته برای اولین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فجر به نمایش درآمد.
انتخابانتخاب13 ساعت قبل
تاریخ عکاسی را شاید هیچکس به اندازه سوزان سانتاگ جذاب تعریف نکرده باشد اما شاید باورنکردنی باشد که در برخی دوره‌ها عکاسی وارد فضایی ترسناک شده است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، اگر تصور می‌کنید استفاده از فتوشاپ تنها در دوران معاصر رایج است و در سالیان گذشته هیچکس فتوشاپ را بلد نبوده سخت در اشتباهید. سال‌ها پیش در دوران ویکتوریا، عکاسان روشی عجیب و جالب را برای عکاسی انتخاب کرده بودند که شامل عکاسی از افرادی با سر بریده می‌شده است. البته اگر تصور می‌کنید که این سرهای بریده واقعا بریده شده بودند اشتباه می‌کنید چرا که این سرها درواقع صرفا با هنر عکاسی جدا شده بودند. جالب است بدانید موضوع دیگری که در آن سال‌ها رواج داشت عکس گرفتن با مردگان بود.
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
وی ادامه داد: ظرفیت‌های مناسبی که در محدوده حریم وجود داشت را بررسی کردیم و با ارجاع این موارد به مشاور، طرح اولیه آن در قالب طرح‌های موضعی تهیه خواهد شد و با نگاه تعاملی که وجود دارد این پروژه‌ها در محدوده ساختاری طرح جامع حریم شهر تهران جانمایی می‌شود. شکری سیاست مدیریت شهری تهران و نگاه مدیران ارشد را هم راستا با توسعه و پیشرفت منطقه ۲۰ برشمرد و گفت: به زودی شاهد اتفاق‌های شگفت انگیز و خاص در منطقه ۲۰ خواهیم بود که نقطه تاثیرگذاری در اقتصاد کلان شهرری خواهد بود. مدیرکل حریم شهرداری تهران با اشاره به اینکه جلسات هماهنگی و تعامل با مناطق در قالب کمیته‌های تخصصی در حال برگزاری است، افزود: طرح جامع حریم شهر تهران تا ۶ ماه آینده نهایی و تا پایان سال رونمایی می‌شود. افشار توسعه اقتصادی را رمز توسعه شهرری برشمرد و افزود: حریم پیرامون ری، پتانسیل عظیمی است که ضمن حفاظت از آن قابلیت توسعه گردشگری و فضا‌های تفریحی را نیز دارد. بر اساس این گزارش ۱۷۶ کیلومترمربع از منطقه ۲۰ در محدوده حریم شهر تهران واقع شده است که بخشی از نواحی ۳، ۵، ۶ و همچنین کل سطح ناحیه ۷ را شامل می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر