1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. سیاسی

نماینده مجلس: استقرار ناوهای آمریکا درخلیج فارس جنگ تبلیغاتی است

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
نماینده مجلس: استقرار ناوهای آمریکا درخلیج فارس جنگ تبلیغاتی است - 0

بزرگنمایی:

نماینده مجلس: استقرار ناوهای آمریکا درخلیج فارس جنگ تبلیغاتی است - 2

نماینده مجلس: استقرار ناوهای آمریکا درخلیج فارس جنگ تبلیغاتی است - 4

پیام مازند - نوشهر- نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت: استقرار ناوهای آمریکا در حوزه خلیج فارس با هدف جنگ نیست بلکه جنگ تبلیغاتی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، شمس الله شریعت نژاد روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان عباس آباد افزود: دشمنان از اغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون به شیوه‌های مختلف بویژه از طریق رسانه‌ها، تبلیغات گسترده‌ای علیه ایران داشتند و این توطئه‌ها کماکان ادامه دار است.

وی، اختلافات داخلی را عامل تهدید کننده برای نظام اسلامی دانست و ادامه داد: آمریکا تا به حال اگر قصد حمله ایران داشت چنین اقدامی می‌کرد. باید مثل گذشته وحدت را حفظ کنیم چرا که اختلافات داخلی و وحدت شکنی تهدیدی برای نظام است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، ضعیف جلوه دادن عملکرد دولت و نظام اسلامی در توسعه کشور و تامین رفاه مردم را نشانه بی انصافی دانست و گفت: چنین افکار جز تامین منافع دشمن و بدبین کردن عده‌ای از مردم نتایج دیگری به همراه ندارد.

وی ادامه داد: به عنوان نمونه حدود ۲۰ سال آسفالت مسیر عباس آباد به کلاردشت روکش نشده بود و در همین دولت با تخصیص ۲۰ میلیارد ریال چنین تحولی رخ داد.

شریعت نژاد گفت: تخصیص حدود ۱۰۰میلیارد تومان حاصل سفرهای دور نخست رئیس جمهوری برای تکمیل کمربندی‌های غرب مازندران را از دیگر دستاوردهای دولت و نظامی اسلامی بوده است که نباید نادیده گرفته شود

خبری: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

نماینده مردم غرب مازندران در مجلس شورای اسلامی، ساخت بیمارستان ۳۲ تختخوابی عباس آباد را اقدامی غیرکارشناسی و بدون مطالعه خواند و گفت که عملیات اجرای این طرح مربوط به پیش از شکل گیری دولت تدبیر امید بوده و نتیجه آن شد که امروز باکمبود تجهیزات و امکانات مواجه است.

وی اظهار داشت: اگر یک بیمارستانی با ۵۰۰ تختخواب در تنکابن با همه امکانات و تجهیزات ساخته می‌شد امروز مردم در دریافت خدمات دچار مشکل نمی‌شدند.

فرماندار عباس آباد هم در این نشست گفت: پس از خروج آمریکا خیلی‌ها اعلام کردند که دولت تدبیر امید حالت انفعالی داشته و توان برقراری ارتباط با دیگر کشورها در ابعاد مختلف بویژه اقتصادی ندارد در حالی که این گونه نبود.

جواد اصلانی افزود: از مجموع ۱۱۵ واحد تولیدی شهرک صنعتی شهرستان، حدود ۲۳ واحد غیرفعال بود که طی سه سال گذشته تاکنون فعال شد.

وی ادامه داد: با احیای این واحدهای تولیدی بستر برای اشتغال دستکم هزار و ۸۰۰ نفر فراهم شد و این گویای تلاش‌های دولت برای رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار است.

/۱۶۰۲/۷۰۷۸/۱۶۵۴

نماینده مجلس: استقرار ناوهای آمریکا درخلیج فارس جنگ تبلیغاتی است - 20

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.

داستان سورنا، سردار مقتول / نخستین جنگ میان ایران و روم (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
سورنا، سردار ایرانی در این جنگ بود. کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ محسن ظهوری - «مارکوس لیسینیوس کراسوس» سردار بزرگ روم، از رود فرات در سوریه امروز که گذشت، پا به قلمروی تازه‌ای گذاشت. او از خیانت ارمنستان آگاه شده و همزمان پیشروی سپاه روم را می‌دید. پس سپاه ایران را به دو بخش تقسیم کرد تا بخشی به ارمنستان رفته و بخش دیگر مقابل روم بایستد. سپاه روم در تعقیب آن‌ها، وارد دشتی می‌شود که ۹ هزار کماندار اشکانی از هر سو آن‌ها را تیرباران می‌کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
به گزارش مشرق، خدیجه چنگیز، نامزد جمال خاشقجی، تصویری از دیدار خود با نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا منتشر کرد. یک فعال فضای مجازی در توئیتر نوشت:

ویدیو/ اولین تصاویر انفجار‌های منطقه سبز بغداد

انتخابانتخاب9 ساعت قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز21 ساعت قبل
عادل الجبیر گفته عربستان برای جلوگیری از جنگ، تمامی تلاش خود را به کار خواهد گرفتعربستان سعودی ضمن تاکید بر اینکه خواهان جنگ در منطقه نیست، ضمن انتقاد شدید از ایران، از سران کشورهای عرب برای بررسی اوضاع خلیج فارس دعوت کرده است. هفته گذشته، در دو نفتکش متعلق به عربستان سعودی و دو نفتکش دیگر متعلق به امارات و نروژ در آب‌های بندر فجیره در امارات عربی متحده انفجارهایی روی داد و خساراتی به بار آورد. در پی انفجار در این چهار نفتکش، وزارت امور خارجه ایران خواستار تحقیقات مستقل در این زمینه شده بود. هفته گذشته همچنین عربستان سعودی گزارش کرد که چند پهپاد حامل مواد منفجره به خطوط لوله نفتی این کشور حمله کرده و خساراتی بر جای گذاشته‌اند. عربستان خواهان جنگ نیستآژانس خبری سعودی در گزارش دیگری در روز یکشنبه، اظهارات عادل الجبیر، وزیر مشاور سعودی در امور خارجه را در مورد حوادث اخیر در خلیج فارس منتشر کرده است.
الفالف12 ساعت قبل
گروه سیاسی الف، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۳۰ ۳۹۸۰۲۲۹۲۱۰موضع گیری درباره انتخابات هیات رئیسه مجلس شورای اسلامیقرار است انتخابات هیات‌رئیسه مجلس ۵ خردادماه برگزار شود. ولی درمورد این که آقای هاشمی کارگزاران را به حمایت از آقای خاتمی ترغیب کرده، به نظرم خود کارگزاران باید توضیح دهند. اگر چنین بود چرا آقای هاشمی در خاطراتش در این خصوص چیزی نگفته است؟ می‌توانست این کار را بکند. پس خاطرات به چه دردی می‌خورد؟ برای همین می‌گویم که بهتر است خیلی روی خاطرات آقای هاشمی حساب جدی باز نکنید. علی‌اصغر یوسف‌نژاد، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست هیات رییسه مجلس شورای اسلامی درباره افزایش حقوق‌ها گفت که اعضای هیات رییسه بر اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق و به اضافه تا ۱۰ درصد اصرار کردند.

نظرها

اخبار بیشتر