1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اقتصادی

سرد شدن تب داد و ستد سهام در بورس مازندران

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
سرد شدن تب داد و ستد سهام در بورس مازندران - 0

بزرگنمایی:

سرد شدن تب داد و ستد سهام در بورس مازندران - 2

سرد شدن تب داد و ستد سهام در بورس مازندران - 4

پیام مازند - ساری - هفته جاری ارزش معاملات سهام در بورس منطقه‌ای مازندران به حدود ۴۷۴ میلیارد و ۸۴۳ میلیون ریال رسید که نسبت به هفته قبل بیش از ۳۳ درصد کاهش یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هفته قبل افزایش چشمگیر داد و ستد سهام در بورس منطقه‌ای مازندران شاهد بودیم و ارزش معاملات به بیش از ۷۱۲ میلیارد و ۱۷۴ میلیون ریال رسید که بیشترین میزان در سال ۹۸ بود.

همچنین در تعداد سهام نیز بورس منطقه‌ای مازندران این هفته کاهش چشمگیر را نسبت به هفته قبل خود تجربه کرد و فعالان بازار سرمایه بیش از ۱۶۹ میلیون و ۱۸۶ هزار داد و ستد کردند که به نسبت معامله ۲۷۸ میلیونی سهام در هفته قبل کاهش ۴۰ درصدی داشت.

خبری: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان

کفه ترازوی داد و ستد سهام نیز در هفته جاری با اندکی فاصله به سمت خرید سهام سنگین بود و فعالان بازار سرمایه ۲۴۶ میلیارد ریال سهم خریداری و ۲۲۸ میلیارد ریال سهم را در بازار بورس استان فروختند.

شاخص قیمت بورس نیز دومین هفته کاهشی خود را تجربه کرد و پس از کاهش چشمگیر هشت هزار و ۷۶۵ واحدی هفته گذشته، این هفته با کاهش نامحسوس ۳۲۶ واحدی به ۲۱۱ هزار و ۱۷ واحد رسید.

۷۳۳۵/۱۸۹۹

سرد شدن تب داد و ستد سهام در بورس مازندران - 14

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد از فرود اضطراری یک فروند بوئینگ ۷۷۷ ترکیش ایرلاینز که از دهلی نو عازم استانبول بود به دلیل اعلام خلبان مبنی برحضور مریض بدحال در فرودگاه مهرآباد در ساعت ۱۳:۲۲ دقیقه امروز خبر داد. میرسعید صفی نیا گفت: با اعلام خلبان قبل از فرود در فرودگاه مهرآباد، اورژانس با آمادگی کامل در پای پرواز حاضر بود، اما متاسفانه طبق اعلام اورژانس مستقر در فرودگاه، مسافر نیم ساعت قبل از فرود درگذشته بود. وی افزود: تمام مسافران این پرواز در سلامت کامل به سر می‌برند و بعد از طی مراحل قانونی، این پرواز به مسیر خود ادامه خواهد داد.

کاهش سرمایه گذاری‌ها در صنعت برق

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
پیام باقری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه تناسبی بین قیمت تمام شده و قیمت دریافتی برق از مردم وجود ندارد، افزود: این موضوع سبب بروز مشکل در ترازمنفی مالی صنعت برق شده که این رویه علت اصلی بدهی‌های سنگین وزارت نیرو به بخش خصوصی است. وی بابیان اینکه پول دریافتی از مردم به درستی به صنعت برق بازگشت داده نمی‌شود، گفت: بخشی از این پول به بصورت یارانه به مردم پرداخت می‌شود که البته به دلیل نظام نامناسب تعرفه‌ها هرمشترکی که مصرف بیشتری دارد یارانه بیشتر و هر مشترکی مصرف کمتری داشته باشد یارانه کمتری دریافت می‌کند. نائب رئیس هیئت مدیره سندیکای برق با اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی انجام شده باید تا پایان برنامه ششم توسعه ظرفیت نصب شده در نیروگاه‌های کشور به ۱۰۰ هزار مگاوات برسد، ادامه داد: برای دستیابی به این ظرفیت باید سالانه ۵ هزارمگاوات نیروگاه با سرمایه ۵ میلیارد دلاری نصب شود که این موضوع ممکن نیست، و این رویه خاموشی‌ها را در پی دارد. باقری افزود: برق نیز مانند هر کالایی دارای قیمت تمام شده دارد که پیشنهاد ما به دولت پرداخت نرخ واقعی برق از طرف مشترکین پر مصرف است.
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
عکاسان صنعتی به شکلی مخفیانه و غیر رسمی، تصاویر ب‌ام‌و گرن‌کوپه سری ۸ را در حین سوار شدن به خودروبر و بدون پوشش‌های استتاری منتشر کردند. به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از «کارسکوپ»، این اولین شانس برای دیدن بدنه توسعه یافته گرن‌کوپه سری ۸ است. این خودروهای جدید و جذاب قرار است جایگزین ب‌ام‌و‌های گرن کوپه سری ۶ شوند. فضای درونی این خودرو نیز تقریبا همان فضای درونی مدل‌های کانورتیبل و کوپه سری ۸ جدید را حفط کرده است. این فضای درونی شامل صفحه دیجیتالی ۱۲٫۳ اینچی پشت آمپر، صفحه اطلاعات و سرگرمی ۱۰٫۲۵ اینچی می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر