هواداران نساجی خواهان برگشت آرامش به تیم شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. ورزشی

هواداران نساجی خواهان برگشت آرامش به تیم شدند

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
هواداران نساجی خواهان برگشت آرامش به تیم شدند - 0

بزرگنمایی:

هواداران نساجی خواهان برگشت آرامش به تیم شدند - 2

هواداران نساجی خواهان برگشت آرامش به تیم شدند - 4

پیام مازند - ساری- هواداران نساجی قائمشهر پس از اتفاق رخ داده در این تیم لیگ برتری که کناره گیری کادر فنی، قائم مقام و سرپرست تیم را به دنبال داشت، خواهان برگشت آرامش در آخرین دیدار تیم شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کانون هواداران نساجی قائمشهر در بیانیه‌ای نوشت: این تیم در دوره ۶۰ ساله فعالیتش در حوزه فوتبالی کم و کاستی فراوانی را دید و توانست با تحمل این سختی‌ها پس از ۲۴ سال لیگ برتری شود.

در بیانیه کانون هواداران، لیگ برتری شدن تیمشان را پس از بیش از دو دهه (۲۴ سال) ناشی ازاتحاد و انسجام دانستند و در شرایط حساس فعلی خواهان برگشت مجدد آرامش به باشگاه در آخرین دیدار تیمشان در لیگ برتر شدند.

در پی مصاحبه افشاگرانه حمید مطهری دستیار سرمربی نساجی که در ان فرهاد صنیعی فر یکی از دو مالک باشگاه را عامل نتایج ضعیف تیمشان اعلام کرد و حمایت سرمربی از این مصاحبه جرقه اختلاف در این باشگاه را در آخرین روزهای لیگ برتر زد.

پس از آن با اخراج دستیار سرمربی نساجی از سوی این مالک باشگاه و پس از آن خداحافظی مجید جلالی و استعفای قائم مقام باشگاه که همه اینها در ۲۴ ساعت گذشته رخ داد، باعث تشدید این اختلاف شد به طوری که این تیم درحالی امشب ساعت ۲۱٫۳۰ به دیدار پیکان تهران می‌رود که تاکنون هیچ فردی از سوی مالکان باشگاه به عنوان مسوول کادر فنی معرفی نشد.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

روز گذشته با خداحافظی اینستاگرامی مجید جلالی از هواداران این تیم به دلیل اخراج دستیارش از زمین تمرین محمد عباسزاده و حامد شیری دو کاپیتان تیم مسولیت تمرین دادن بازیکنان را برای آخرین دیدار لیگ از سوی مالکان باشگاه بر عهده گرفتند.

نساجی قائمشهر از ۲۹ بازی گذشته خود در لیگ برتر با کسب ۳۳ امتیاز در رده یازدهم جدول ۱۶ تیمی قرار دارد و امشب در آخرین دیدار لیگ و در هفته سی ام میزبان پیکان تهران است که با همین تعداد بازی و ۳۴ امتیاز در رده نهم قرار دارد.

برد نساجی در این دیدار می‌تواند این تیم را تا رده نهم جدول بالا بکشد.

هم اکنون در جدول لیگ برتر، پرسپولیس تهران با ۵۸ امتیاز در رده اول و سپاهان با ۵۵ امتیاز در رده دوم قرار دارد و هر دو تیم بر روی کاغذ شانس قهرمانی دارند و این احتمال برای سرخپوشان پایتخت که سه امتیاز بیشتر دارند، زیادتر است.

در صورت قهرمانی پرسپولیس در لیگ هیجدهم این تیم برای سومین سال پیاپی قهرمان می‌شود.

۶۹۸۲/۱۸۹۹

هواداران نساجی خواهان برگشت آرامش به تیم شدند - 19

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین17 ساعت قبل
پیام خوزستان - اهواز- تیم ملی حفاری اهواز عنوان قهرمانی مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری جوانان باشگاه‌های کشور را به خود اختصاص داد. به گزارش خبرنگار مهر، هفته سوم و پایانی مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری جوانان باشگاه‌های کشور در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. علی داودی از تیم «ملی حفاری اهواز» با ۴۴۱ امتیاز برترین وزنه‌بردار هفته آخر لیگ برتر جوانان و هفته سوم لیگ برتر بزرگ‌سالان شد. میر مصطفی جوادی از تیم «عقاب» با ۴۱۲ امتیاز و روح‌الله بیرانوند از تیم «ملی حفاری اهواز» با ۴۰۸ امتیاز در رده دوم و سوم لیگ برتر جوانان قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار مهر، ۵ تیم در مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند و رقابت‌های رده سنی بزرگ‌سالان لیگ برتر وزنه‌برداری باشگاه‌های کشور با حضور ۶ تیم در حال پیگیری است.

نظرها

اخبار بیشتر