1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

نخستین سرای محله در آمل افتتاح شد

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
نخستین سرای محله در آمل افتتاح شد - 0

بزرگنمایی:

نخستین سرای محله در آمل افتتاح شد - 2

نخستین سرای محله در آمل افتتاح شد - 4

پیام مازند - آمل -نخستین سرای محله با هدف ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی از سوی مجموعه مدیریت شهری درمناطق کمتر توسعه یافته شهری در منطقه «امت آباد» آمل افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمدی رئیس شورای اسلامی شهر آمل بعدازظهر پنجشنبه در آئین افتتاح سرای محله «امت آباد» این شهر گفت: افتتاح این سرای محله در محدوده شهرداری نمود عملی رویکرد اجتماعی و فرهنگی مجموعه مدیریت شهری است.

محمدی افزود: معتقدیم مسائل اجتماعی و فرهنگی شهر آمل نیازمند توجه جدی است از این رو مجموعه مدیریت شهری با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر به پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی از جمله ایجاد سرای محلات در مناطق کمتر برخوردار شهر توجه ویژه دارد و این مراکز با همکاری شهروندان ساکن در این مناطق اداره خواهد شد.

وی هدف از راه‌اندازی سرای محلات را گام برداشتن به‌سوی تحقق مدیریت شهری نوین دانست و گفت: مشارکت حداکثری شهروندان در عرصه‌های مختلف مدیریتی از ارکان مهمی است که دنبال می‌کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه در ۶ تا ۷ سال گذشته اقدام‌های خوبی در سطح شهر انجام شده و آینده خوبی در حوزه شهری برای شهروندان خواهیم داشت، گفت: در برنامه کاری شورای شهر به توسعه هر چه بیشتر فضاهای فرهنگی در محلات کمتر برخوردار خواهیم پرداخت و امیدوارم شهروندان ساکن در این محلات بیشترین بهره را از این فضاهای فرهنگی - اجتماعی ببرند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

اقدام شورای شهر و شهرداری آمل در توجه به مناطق محروم ارزشمند است

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی هم در این آئین از اهتمام اعضای شورای اسلامی و شهرداری آمل ونیز حمایت خوب اداره کل راه و شهرسازی مازندران و فرمانداری آمل در ساخت سرای محله قدردانی کرد و گفت: واقعا جای قدردانی ویژه از اقدام مهم شورای شهر و شهرداری آمل در کاهش مشکلات اجتماعی به خانوارهای ساکن در مناطق کمتر برخوردار شهری دارد.

عزت اله یوسفیان ملأ با بیان اینکه واقعا درگذشته حتی تردد در منطقه امت آباد باعث شرمساری مدیران اجرایی شهرستان بوده وبه نوعی از حضور در این مناطق امتناع می‌کردند، افزود: در دوره مرحوم طاهرنژاد در مدیریت سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری و اهتمام شورای شهر و شهردار سابق، تلاش‌هایی خوبی برای بهبود زیرساخت‌ها، تردد و ایجاد خیابان، کوچه ومعابر و بهداشت عمومی منطقه شده و وضعیت فعلی در منطقه امت آباد رو به توسعه و متوازن شهری پیش می‌رود.

وی ابراز امیدواری کرد، که با همت و همراهی که در میان اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری آمل وجود دارد وبا کمک اداره کل راه و شهرسازی مازندران و فرمانداری شهرستان آمل، به وضعیت خدماتی و رفاهی در منطقه محروم شهری در رضوان ۳۸ نیز رسیدگی ویژه‌ای شود.

نخستین سرای محله در آمل افتتاح شد - 17

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خلاقیت بدون هیچ امکاناتی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل

ویدیو/ آرزوی تلخ یک زوج عاشق در برنامه زنده: آرزو دارم دستش و بگیرم اما نمیتونم

انتخابانتخاب20 ساعت قبل

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.

در مرز پرویزخان کرمانشاه چه خبر است؟ (عکس)

15+
عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
او با اشاره به این که جمعیت، عامل سرمایه انسانی است: جمعیت دهان هایی برای خوردن نیستند بلکه دست هایی هستند برای کار کردن و مغزهایی هستند برای فکر کرد و جمعیت یکی از عوامل قدرت است و جمعیت از مبانی حفظ پرستیژ بین المللی و قدرت کشور است البته جمعیت باکیفیت. مشفق با اشاره به رابطه معکوس سطع توسعه با نرخ جمعیت گفت: اکنون مهاجرت هم نقش به سزایی در کاهش جمعیت دارد که باید به آن هم توجه کرد. این کارشناس گفت: باید بدون شتابزدگی و با گفتمان سازی مسائل جمعیتی را حل کنیم. محزون گفت: میزان رشد جمعیت به ۱٫۴ درصد رسیده است و با این روند در سال ۱۴۰۰ سهم جمعیت بالای ۶۰ سال از مرز ۱۰ درصد عبور خواهد کرد و با همین روند در سال ۱۴۳۰ به ۲۶ درصد خواهد رسید. مروتی گفت: باید فرهنگ سازی کنیم مردم الان بیشتر از ۲ فرزند نمی‌خواهند حتی اگر وضع اقتصادی شان بهتر شود.
صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما این کاروان با شعار «یک بازاری، یک کالای منزل» و به ارزش مالی ۵۰۰ میلیون تومان امروز به مناطق سیل زده ارسال شد. اقلامی مانند کولر، اجاق گاز و لوازم منزل بعد از شناسایی افراد و خانواده‌های نیازمند منطقه در اختیار سیل زدگان قرار می‌گیرد.

نظرها

اخبار بیشتر