1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

پایش الکترونیکی «گوزن زرد» در پناهگاه دشت ناز ساری

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
پایش الکترونیکی «گوزن زرد» در پناهگاه دشت ناز ساری - 0

بزرگنمایی:

پایش الکترونیکی «گوزن زرد» در پناهگاه دشت ناز ساری - 2

پایش الکترونیکی «گوزن زرد» در پناهگاه دشت ناز ساری - 4

پیام مازند - ساری - مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از اجرای پایش الکترونیکی گوزن زرد برای اولین بار در زیستگاه حیات وحش دشت ناز ساری خبر داد.

حسینعلی ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه پایش الکترونیکی گوزن زرد برای اولین بار در پناهگاه حیات وحش دشت ناز راه اندازی شده است اظهار داشت: همچنین برنامه‌های حفاظتی امسال در این پناهگاه اجرا شده که در طول چندین سال گذشته بی سابقه بوده است.

وی افزود: به عنوان نمونه، به تمامی همکاران مرد اداره کل محیط زیست ابلاغ کردیم که در زمان زایش گوزن‌ها به صورت شبانه روزی در پناهگاه کشیک باشند تا بره گوزن‌ها از گزند حیوانات گوشت خوار مصون باشند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

وی شمار گوزن‌های زرد پناهگاه حیات وحش دشت ناز ساری را بیش از ۴۰ رأس اعلام کرد و گفت: اقدامات همه جانبه برای حفاظت از گونه‌های حیات وحش در استان شروع شده و این کارها در مجموع، حال حیات وحش استان را خوب کرده است.

پایش الکترونیکی «گوزن زرد» در پناهگاه دشت ناز ساری - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خلاقیت بدون هیچ امکاناتی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل

ویدیو/ آرزوی تلخ یک زوج عاشق در برنامه زنده: آرزو دارم دستش و بگیرم اما نمیتونم

انتخابانتخاب20 ساعت قبل

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.

در مرز پرویزخان کرمانشاه چه خبر است؟ (عکس)

15+
عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
او با اشاره به این که جمعیت، عامل سرمایه انسانی است: جمعیت دهان هایی برای خوردن نیستند بلکه دست هایی هستند برای کار کردن و مغزهایی هستند برای فکر کرد و جمعیت یکی از عوامل قدرت است و جمعیت از مبانی حفظ پرستیژ بین المللی و قدرت کشور است البته جمعیت باکیفیت. مشفق با اشاره به رابطه معکوس سطع توسعه با نرخ جمعیت گفت: اکنون مهاجرت هم نقش به سزایی در کاهش جمعیت دارد که باید به آن هم توجه کرد. این کارشناس گفت: باید بدون شتابزدگی و با گفتمان سازی مسائل جمعیتی را حل کنیم. محزون گفت: میزان رشد جمعیت به ۱٫۴ درصد رسیده است و با این روند در سال ۱۴۰۰ سهم جمعیت بالای ۶۰ سال از مرز ۱۰ درصد عبور خواهد کرد و با همین روند در سال ۱۴۳۰ به ۲۶ درصد خواهد رسید. مروتی گفت: باید فرهنگ سازی کنیم مردم الان بیشتر از ۲ فرزند نمی‌خواهند حتی اگر وضع اقتصادی شان بهتر شود.
صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما این کاروان با شعار «یک بازاری، یک کالای منزل» و به ارزش مالی ۵۰۰ میلیون تومان امروز به مناطق سیل زده ارسال شد. اقلامی مانند کولر، اجاق گاز و لوازم منزل بعد از شناسایی افراد و خانواده‌های نیازمند منطقه در اختیار سیل زدگان قرار می‌گیرد.

نظرها

اخبار بیشتر