1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. فرهنگ

خبرنگاران در جهت انسجام و وحدت جامعه قلم فرسایی کنند

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
خبرنگاران در جهت انسجام و وحدت جامعه قلم فرسایی کنند - 0

بزرگنمایی:

خبرنگاران در جهت انسجام و وحدت جامعه قلم فرسایی کنند - 2

خبرنگاران در جهت انسجام و وحدت جامعه قلم فرسایی کنند - 4

پیام مازند - نکا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا با اشاره به قرار گرفتن در شرایط حساس بر قلم فرسایی در جهت انسجام و وحدت جامعه توسط خبرنگاران تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی روحی چهارشنبه شب در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه شهرستان نکا که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد با اشاره به توسعه فرهنگ و هنر شهرستان اظهار کرد: ارتقای سطح فکری جامعه قطعا توسط قلم خبرنگاران صورت خواهد گرفت لذا در این راستا خبرنگاران باید به عنوان امین مردم در جهت توسعه و پیشرفت فرهنگی شهرستان قلم فرسایی کنند.

روحی با بیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا نگاه طیفی به خبرنگاران سطح شهرستان ندارد تصریح کرد: خبرنگاران باید دقت کنند تحلیل ونقد سازنده شأن اصولی و در عین واحد به دور از هرگونه غرض ورزی باشد چرا که در این حوزه تاکنون نگاه طیفی به خبرنگاران وجود نداشته است لذا با توجه به حمایت این ارگان و اطلاعات و ظرفیت‌های موجود می‌توان بسیاری از کمبودها و خلأها را از میان برد.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا اضافه کرد: با توجه با قرار گرفتن در شرایط حساس و ترفندهای دشمنان برای رخنه در درون کشور خبرنگاران باید در درج مطالب انسجام و وحدت لازم را بکار گیرند.

این مسئول فرهنگی هم افزایی، مشارکت و همکاری خبرنگاران را از جمله اهداف مهم برگزاری این نشست هم اندیشی برشمرد.

وی در ادامه خطاب به خبرنگاران متذکر شد: انتظار فرهنگ و ارشاد اسلامی از خبرنگاران سرلوحه قرار دادن قانون مطبوعات در عملکرد رسانه‌ای است لذا در این امور نیز اهالی قلم و رسانه نیز باید همچون سابق طبق مصوبات و قانون مطبوعات پیش روند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

روحی با اشاره به برگزاری کنسرت و برنامه‌های فرهنگی در شهرستان اظهار کرد: خود مردم مطالبه‌گر این امرفرهنگ و هنری نیستند چرا که اگه چنین بود قطعا تغییراتی را در این حوزه شاهد بودیم.

متولی دستگاه فرهنگ و هنر شهرستان نکا با تاکید بر حوزه مشوق‌های فرهنگی و هنری خاطر نشان کرد: متأسفانه حوزه فرهنگ و هنر در مملکت کمتر دیده شده است که باید درخصوص این امر مهم چاره اندیشی شود.

این مسئول با اشاره به برنامه‌های سوم خرداد سالروز گرامیداشت آزادسازی خرمشهر گفت: برنامه روز سوم خرداد جمعه در مصلای این شهرستان برگزار خواهد شد و همچنین طبق سنوات گذشته در تدارک تئاتر خیابانی با مضمون آزادسازی خرمشهر در این شهرستان خواهیم بود.

وی همچنین به جشن بزرگداشت روز فردوسی اشاره و بیان کرد: جشن بزرگداشت فردوسی همچون سنوات گذشته همراه با شاهنامه خوانی و برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری مقارن با ولادت امام حسن (ع) ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری در مجتمع فرهنگی امیرالمومنین نکا برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، انعکاس اخبار فرهنگی هنری شهرستان، ترویج وحدت و انسجام بین مردم، پرهیز از تفرقه افکنی و جداسازی آحاد مردم، دقت در تیترهای خبری در راستای افزایش سازندگی و همچنین پرهیز از انتشار مطالب مغرضانه از جمله دیگر موارد کلیدی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا خطاب به خبرنگاران شهرستان بوده است.

خبرنگاران در جهت انسجام و وحدت جامعه قلم فرسایی کنند - 19

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.
خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، نرخ سکه طرح جدید ۲۹ اردیبهشت ۹۸ به ۴ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان رسید. در عین حال، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۷۸ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۴۰ هزار و ۹۲۳ تومان است.

برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل

فیلم تقلید صدا مجید ترکمان در فینال عصر جدید ۲۹ اردیبهشت

فردا نیوزفردا نیوز9 ساعت قبل

بهاریه فیلم کوتاه

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون که زمینه برای نمایش گسترده فیلم‌های کوتاه به وجود آمده است اهالی این عرصه باید تلاش کنند آثارشان ضمن تنوع، محتوا و کیفیت، منعکس کننده فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی باشد.

نظرها

اخبار بیشتر