1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

رونق تولید ملی کلید شکوفایی اقتصاد است/ پروژه‌های بابل رها شد

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
رونق تولید ملی کلید شکوفایی اقتصاد است/ پروژه‌های بابل رها شد - 0

بزرگنمایی:

رونق تولید ملی کلید شکوفایی اقتصاد است/ پروژه‌های بابل رها شد - 2

رونق تولید ملی کلید شکوفایی اقتصاد است/ پروژه‌های بابل رها شد - 4

پیام مازند - بابل - فرماندار ویژه بابل، صنعت و رونق تولید ملی را کلید شکوفایی اقتصاد کشور دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، قربانعلی ولی زاده شامگاه چهارشنبه در دومین جلسه شورای اداری که با حضور استاندار مازندران در مدرسه صدر این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: امیدواریم با جذب اعتبارات ملی بتوانیم بسیاری از پروژه‌ای این شهرستان چون آب و راه را به بهره برداری برسانیم.

ولی زاده افزود: در سال رونق تولید لازم است که با شکوفایی امید و اعتماد در بین مردم وبا همدلی بین مسئولان و مردم رضایت بخشی نسبی را در بین مردم به وجود آوریم زیرا ما در حوزه تولید و صنعت دارای توانمندی‌های بالقوه‌ای هستیم که باید با تلاش بتوانیم آن را اجرایی و بالفعل کنیم.

فرماندار بابل بیان کرد: در سال جدید درصدد هستیم اگر موانعی هم در رونق تولید وجود دارد، با تعامل مشترک مجموعه مدیریت شهری و صنعتگران آن را برطرف و صنعت، تولیدات و اصناف شهرستان را مدیریت کنیم، زیرا اعتقادمان بر این است که صنعت و تولید ملی کلید شکوفایی اقتصاد کشور است.

در خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

وی در خاتمه عنوان کرد: ضرورت ساماندهی تولید داخلی، شکل گیری و سامان یافتن آن قطعا تحولات بنیادینی در سطح اقتصاد کلان و در نتیجه در معیشت مردم و به خصوص در حل مسائل و مشکلات اقتصادی ایجاد می‌کند و امیدواریم بتوانیم در سال جاری این چرخه را شتاب بخشیم.

سپس امام جمعه شهرستان بابل با انتقاد از طولانی بودن پروژه‌ها در این جلسه اظهار کرد: متأسفانه بسیاری از پروژه‌های شهرستان بابل با طولانی شدن کام شیرینی را برای مردم به تلخی مبدل می‌کنند و گاهی نیز پروژه‌ها رها می‌شوند و بدون متولی باقی می‌مانند.

حجت الاسلام حسن روحانی اظهار داشت: امید است استاندار مازندران با برگزاری کارگاه‌های مختلف بسیاری از پروژه‌های شهرستان بابل را که نیاز به اعتبار ملی دارد تحرک بخشد و مشکلات را حل کند.

رونق تولید ملی کلید شکوفایی اقتصاد است/ پروژه‌های بابل رها شد - 15

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خلاقیت بدون هیچ امکاناتی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل

ویدیو/ آرزوی تلخ یک زوج عاشق در برنامه زنده: آرزو دارم دستش و بگیرم اما نمیتونم

انتخابانتخاب20 ساعت قبل

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.

حاشیه نشینی ۱۱ میلیون ایرانی و مهاجرت معکوس

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
مصاحبه اختصاصی با قاضی مسعودی مقام و نگاه تفصیلی به زندگی شخصی این قاضی پرونده‌های مفاسد اقتصادیجامعه و شهری: رئیس سازمان اجتماعی کشور گفت: بیش از ۱۱ میلیون نفر در مناطق حاشیه‌نشین کشور زندگی می‌کنند و ۸ میلیون نفر در بافت فرسوده و تاریخی ساکن هستند که درمجموع جمعیت زیادی را شامل می‌شوند و حدود ۱۹ میلیون نفر از جمعیت ۶۰ میلیون نفری شهرنشین، در محلات حاشیه‌ای زندگی می‌کنند
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
او با اشاره به این که جمعیت، عامل سرمایه انسانی است: جمعیت دهان هایی برای خوردن نیستند بلکه دست هایی هستند برای کار کردن و مغزهایی هستند برای فکر کرد و جمعیت یکی از عوامل قدرت است و جمعیت از مبانی حفظ پرستیژ بین المللی و قدرت کشور است البته جمعیت باکیفیت. مشفق با اشاره به رابطه معکوس سطع توسعه با نرخ جمعیت گفت: اکنون مهاجرت هم نقش به سزایی در کاهش جمعیت دارد که باید به آن هم توجه کرد. این کارشناس گفت: باید بدون شتابزدگی و با گفتمان سازی مسائل جمعیتی را حل کنیم. محزون گفت: میزان رشد جمعیت به ۱٫۴ درصد رسیده است و با این روند در سال ۱۴۰۰ سهم جمعیت بالای ۶۰ سال از مرز ۱۰ درصد عبور خواهد کرد و با همین روند در سال ۱۴۳۰ به ۲۶ درصد خواهد رسید. مروتی گفت: باید فرهنگ سازی کنیم مردم الان بیشتر از ۲ فرزند نمی‌خواهند حتی اگر وضع اقتصادی شان بهتر شود.
صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما این کاروان با شعار «یک بازاری، یک کالای منزل» و به ارزش مالی ۵۰۰ میلیون تومان امروز به مناطق سیل زده ارسال شد. اقلامی مانند کولر، اجاق گاز و لوازم منزل بعد از شناسایی افراد و خانواده‌های نیازمند منطقه در اختیار سیل زدگان قرار می‌گیرد.

نظرها

اخبار بیشتر