تاکید رهبری بر «مقاومت» به عنوان تنها راه برون رفت از وضعیت موجود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. سیاسی
تاکید رهبری بر «مقاومت» به عنوان تنها راه برون رفت از وضعیت موجود

تاکید رهبری بر «مقاومت» به عنوان تنها راه برون رفت از وضعیت موجود

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در توضیح بیانات مقام معظم رهبری با مسئولان نظام، گفت: ایشان به موضوع مذاکره با آمریکا اشاره کردند و گفتند که مذاکره با کسی که آدم حسابی باشد غلط است، حالا اینها که آدم حسابی هم نیستند لذا مذاکره با آمریکا که دولتمردان آن به هیچ عهد و توافقی پایبند نیستند، به صلاح نیست.

ضرورت همراهی مدیران کشور با مردم

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رهبری تنها راه برون از وضعیت موجود را مقاومت و توجه رونق تولید و کسب و کار دانستند. همچنین بر اتحاد و همدلی و مدیریت جامع تاکید کردند و همراهی مدیران کشور با مردم را لازم دانستند و گفتند که مردم را باید به نحو احسنت درک کرد.

تغییر و تحول در کشور با توجه به جوانان

وی افزود: رهبری در ادامه به موضوع توجه به جوانان با انگیزه اشاره کردند و فرمودند که جوانانی که می‌توانند تحول و تغییر در کشور ایجاد کنند به ویژه در بخش صنعت و معدن باید مورد توجه قرار گیرند و به آنها میدان داده شود زیرا جوانان نیروی خستگی‌ناپذیر هستند و در شرایط بحرانی می‌توانند کارهای بزرگ و تاریخی انجام دهند.

برزگر با اشاره به اینکه همه مسئولان کشور و رهبری معیشت مردم و رونق کسب و کار است، گفت: رهبری در اظهارات خود تاکید کردند با رونق تولید می‌توانیم نقدینگی افسارگسیخته و تورم را مهار کنیم و ضمن ایجاد اشتغال، می‌توان مشکلات معیشت را مرتفع کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مقام معظم رهبری در بیانات خود به بحث ساخت و ساز تاکید فراوان کردند و گفتند که مسکن در این چند ساله مورد غفلت واقع شده است که اگر رونق بگیرد چندین کارگاه و کارخانجات مواد اولیه هم رونق می‌گیرد.

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

هیچ وقت جنگ نظامی بین ایران و آمریکا تحقق پیدا نمی‌کند

وی ادامه داد: رهبری اذعان دارند که جمهوری اسلامی تاکنون مقاومت کرده اما اروپایی‌ها دنباله روی امریکا شدند، همچنین به نامه اوباما اشاره کردند و گفتند که یک نامه‌ برای ما نوشت و ما هم بعد از مدتی یک جوابی به او دادیم، آنها بلافاصله نامه‌ی دوم را نوشت و میخواستم باز هم جواب بدهم که فتنه‌ی ۸۸ پیشامد آمد و آنها به سراغ فتنه‌گرها و دفاع از فتنه رفتند.

برزگر یادآور شد: بر اساس رهبری، سیاسیون امریکا غیرقابل اعتمادند اما هیچ وقت جنگ نخواهد شد، ایران هیچ خواهان جنگ نظامی با آمریکا نیست، البته آمریکایی‌ها توان جنگ در منطقه را ندارند.

وی افزود: رهبری همچنین به اصلاح ساختار بودجه کشور اشاره کردند و گفتند طی دو ماه آتی بازنگری در ساختار بودجه باید مورد توجه قرار گیرد، همچنین به وضعیت اقتصادی در شرایط تحریمی اشاره کردند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رهبری در خلال صحبت‌های خود به حرف‌های رئیس‌جمهور آمریکا اشاره کرد و گفتند که ترامپ می‌گوید «هر جمعه در تهران علیه نظام راه‌پیمایی است»، این در حالی است که تظاهرات جمعه نیست و شنبه است، و در تهران نیست و در پاریس است.

تاکید رئیس‌جمهور بر ایستادگی در مقابل تحریم‌ها

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: رئیس‌جمهور نیز در این دیدار به موضوع استقلال کشور و تولید بنزین اشاره کردند و گفتند با ایستادگی تمامی تحریم‌های آمریکا را بی‌اثر خواهیم کرد. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
ایران بارها با اخوان المسلمین سوریه در ارتباط بوده و این مسئله باعت ناراحتی دولت سوریه شده بود. بشار اسد با حمله شدید به مجموعه اسلامگرای اخوان المسلمین، آنها را شیطان توصیف کرد. سخنان بشار اسد رئیس جمهوری سوریه را خبرگزاری رسمی این کشور (سانا) منتشر کرده است. ایران بارها با اخوان المسلمین سوریه در ارتباط بوده و این مسئله باعت ناراحتی دولت سوریه شده بود. اخوان المسلمین سوریه در بحران اخیر نیز فعال بود و تلاش کرد در کنار دیگر گروه‌های مخالف، حکومت را سرنگون کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
پایگاه خبری «اولترا عراق» مدعی شد که گروهی موسوم به «عملیات شهید اسیر علی منصور» در تماس با این پایگاه خبری مسئولیت حمله راکتی اخیر به سفارت آمریکا در بغداد را به عهده گرفته است. این فرد حمله راکتی به اطراف سفارت آمریکا را «پیغام ما به رئیس جمهور آمریکا» اعلام کرده که «هیچ گروهی نباید آن را مصادره کند در غیر این صورت مفتضح خواهد شد». پایگاه «اولتراعراق» در پایان تأکید کرد ادعاهای این فرد را نمی‌تواند تأیید یا رد کند. شامگاه رز یکشنبه چند فروند راکت کاتیوشا به منطقه سبز در مرکز بغداد، پایتخت عراق، شلیک شد. بنا به اعلام وزارت خارجه آمریکا این حادثه هیچ تلفاتی در پی نداشته است.

فیلم/ حاشیه‌های دیدار شاعران با رهبر انقلاب

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل

گلایه مجدد رهبر انقلاب از صدا و سیما

الفالف23 ساعت قبل
گلایه مجدد رهبر انقلاب از صدا و سیماگروه ویدئو الف، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۱۷ ۳۹۸۰۲۳۱۰۶۷رهبر انقلاب خطاب به مسئولان در دیدار دیشب با شاعران: نگذارید زبان فارسی دچار فرسودگی و ویرانی شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴21 ساعت قبل
او می‌گوید: «بن علوی» نماینده دیپلماسی عمان است. این روزنامه‌نگار معتقد است که اکنون نیز «بن علوی» با ابتکار عمل تازه‌ای برای ایران می‌خواهد از شدت بحران بکاهد و ایران و امریکا را پای میز مذاکره بازگرداند. او می‌گوید تهران کماکان متعهد به برجام است ". او می‌گوید: «امریکا قصد دارد اقتصاد ایران را به وضعیت» غرق شدن" بکشاند. واشنگتن به جنگ اقتصادی علیه ایران ادامه خواهد داد و سپس خواهد گفت که به شرط حسن نیت ایران با آن کشور پای میز مذاکره خواهد نشست.
الفالف14 ساعت قبل
در این میان و در رقابت میان لاریجانی و عارف، رای فراکسیون اصولگرایان اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. احمد توکلی با رد از دستور کار خارج شدن این دو لایحه مهم از دستور کار مجمع، به خبرآنلاین گفت: نه این لوایح از دستور کار مجمع خارج نشده است بلکه زمینه بررسی آن وجود ندارد. توکلی گفت: لوایح پالرمو و CFT از دستور کار خارج نشده است اما فعلا تعجیلی برای بررسی آنها نداریم. مجید انصاری هم درباره اخباری که از خارج شدن لوایح پالرمو و CFT از دستور کار مجمع حکایت دارند به اعتمادآنلاین گفت: نه این موضوع درست نیست. به نظر می‌رسد اظهارنظر محمد صدر در این زمینه شتاب‌زده بوده است و این لوایح از دستور کار مجمع خارج نشده است.

نظرها

اخبار بیشتر