سایت موزه در لرستان ایجاد می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. فرهنگ
سایت موزه در لرستان ایجاد می‌شود

سایت موزه در لرستان ایجاد می‌شود

ایرناخبرگزاری ایرنا |
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: برای پیگیری مباحث گردشگری، علمی و پژوهشی یافته های باستانشناسی، سایت موزه در استان ایجاد می شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری لرستان، سید موسی خادمی اظهار داشت: وجود آثار تاریخی با قدمت زیاد از مزیت‌های استان بوده و شواهد بدست آمده از انسان‌های هوشمند از نظر گردشگری، علمی و پژوهشی از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: کشفیات غار کلدر یک کار جدید است و این اقدامات می‌تواند به نتایج بهتری منجر شود که در وهله اول باید بخش‌های تحقیقی و پژوهشی کار را ضمن گسترش همکاری‌ها با دانشگاه‌های خارجی تقویت کرد.

در سایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

استاندار لرستان بیان کرد: استان با فضای تاریخی و رونمایی‌های صورت گرفته از گذشته در کشف میراث بشریت و گذشته انسان‌ها نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

خادمی ادامه داد: همه باید کمک کنیم این طلای خفته در خاک برای استفاده مردم جهان نمایان و عرضه شود.

۳۲۱۰/۶۰۶۰

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

شب استجابت دعا

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل

دومین شب قدر

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
یا آنکه فرموده: باکى بر تو نیست که در هر دو شب کار خیر انجام دهى مانند ان. و فرموده: هرکه این دعا را بخواند، خدا تقصیرى که در گذشته از ماه رمضان از او سر زده بیامرزد، و او را در باقیمانده ماه از گناهان بازدارد. شیخ کلینى روایت کرده که امام باقر علیه السلام در شبهاى بیست و یکم و بیست و سوم تا نیمه شب دعا مى خواند، و پس از آن شروع به خواندن نماز می‌کرد. آگاه باش که در هر شب از شبهاى این دهه غسل مستحب است. روایت شده حضرت رصول صلى الله علیه و آله در هر شب این دهه غسل می‌کرد.

نظرها

اخبار بیشتر