هوای مازندران گرم می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. اجتماعی
هوای مازندران گرم می‌شود

هوای مازندران گرم می‌شود

ایرناخبرگزاری ایرنا |
ساری – ایرنا – اداره کل هواشناسی استان مازندران اعلام کرد که خنکی یک هفته ای هوای استان طی روزهای آینده جای خود را به هوای گرم می دهد و با افزایش حدود پنج درجه ای دما ، دمای هوا به 33 درجه سانتی گراد خواهد رسید .

به گزارش خبرنگار ایرنا، مازندرانی‌ها در هفته گذشته شاهد هوای خنک و سردی بودند به طوریکه بیشینه دمای هوا در ان هفته در اکثر نقاط به زیر ۳۰ درجه سانتی گراد رسیده بود و این کاهش دما در ساعات پایانی روز و شبها به کمتر از این میزان هم رسید.

هواشناسی مازندران پیش بینی کرده است که از امشب با تغییر این شرایط جوی خنک، دمای هوا در این استان تا پنج درجه سانتی گراد افزایش یابد و عقربه‌های دماسنج روند افزایشی را نشان بدهد.

رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بیشینه دمای هوای ساری مرکز مازندران برای روز گذشته حدود ۲۹ درجه سانتی گراد بود و این بیشینه دما برای امروز نیز ادامه می‌یابد.

اصغر بسطامی افزود: این هوای خنک از فردا با ورود جریان گرم تغییر می‌کند و با افزایش حدود پنج درجه‌ای دمای هوا به ۳۳ درجه سانتی گراد می‌رسد.

وی ادامه داد: این روند افزایش تدریجی دما تا روز دوشنبه، سی ام اردیبهشت ادامه دارد و در ارتفاعات نیز همراه با وزش باد گرم خواهد بود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

رئیس گروه پیش بینی هوای مازندران با اشاره به اینکه شرایط جوی از سه شنبه شب با ورود جریان شمالی دوباره تغییر می‌کند، افزود: به طوریکه دمای هوا در آنموقع تا هفت درجه به نسبت دوشنبه کاهش می‌یابد و دوباره جریان خنک و سرد در مازندران مستقر می‌شود.

وی ادامه داد: به طوریکه این کاهش دما با رگبار پراکنده و احتمال رعد و برق همراه خواهد بود.

به گفته بسطامی در حال حاضر نقشه‌های پیش یابی هواشناسی نشان می‌دهد که دمای هوا برای اواخر این هفته دوباره افزایش می‌یابد که البته این شرایط پیش بینی و احتمال دارد تغییرات داشته باشد.

هواشناسی مازندران کمینه و بیشینه دمای امروز ساری، مرکز استان را ۱۸ و ۲۹ درجه سانتی گراد پیش بینی کرد و هم اکنون آسمان استان صاف و نیمه ابری است.

۲۰۹۶/۱۸۹۹

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مسدود شدن پل گیشا و ترافیک سنگین

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل

جشنواره توت کن

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
دومین جشنواره توت کن، امروز به همراه شهروندان و باغداران منطقه کن در غرب پایتخت برگزار شدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ دومین جشنواره توت کن، امروز به همراه شهروندان و باغداران منطقه کن در غرب پایتخت برگزار شد.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشاز مرهم زنجبیل می‌توان برای شتاب بخشیدن به چربی سوزی و کوچک کردن دور شکم استفاده کرد زیرا این مرهم باعث افزایش گردش خون در بافت‌های بدن می‌شود و به روند سوختن چربی‌های ذخیره شده کمک می‌کند. اخبار اجتماعی- مقداری آب و زنجبیل رنده شده یا پودر زنجبیل را در یک قابلمه بریزید و بجوشانید، سپس مقداری زنجبیل را در قطعه‌ای توری به گونه‌ای قرار دهید و آن توری را بدوزید که مانند چای کیسه‌ای شود و آن را به مدت ۵ دقیقه در مخلوطی که در قابلمه قرار دارد، قرار دهید تا خیس بخورد، مرهم داغ را که در آب و زنجبیل خیس خورده بر روی بدن قرار دهید.
انتخابانتخاب21 ساعت قبل
او برای نجات جان محمدامین پنج‌ساله به داخل استخر پرید؛ اما خودش زیر آب رفت و غرق شد. او با کمک همکارانش یکی از کامل‌ترین گروه‌های عمران، سازه، معماری و معماری داخلی را در کشور ایجاد کرد. نیکی به اتفاق محمدامین به سمت فوتبال‌دستی که کنار استخر بود، رفتند، مدتی با هم بازی کردند که نیکی در استخر غرق شد. چرا نیکی در استخر غرق شد؟ زمانی که فوتبال‌دستی بازی می‌کردند گویا پای محمدامین لیز می‌خورد و او داخل استخر می‌افتد. زن سرایدار هم که نیکی را داخل آب می‌بیند، من را خبر می‌کند.
ایرناایرنا1 روز قبل
سرهنگ فرج رستمی چهارشنبه به ایرنا اظهار داشت: در قالب اجرای طرح تشدید مبارزه با پدیده شوم احتکار و به دنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر دپوی شکر در یک انبار، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. وی ادامه داد: مأموران با بررسی‌های تخصصی و تحقیقات میدانی از صحت گزارش دریافتی اطمینان حاصل کردند که پس از هماهنگی با مقام قضائی به آدرس مذکور اعزام و موفق شدند در بازرسی ۲۵ تن شکر را که با هدف توزیع خارج از شبکه دپو شده بود کشف کردند. به گفته وی یک نفر متهم این پرونده دستگیر و تحویل مقام قضائی شد. شهرستان فسا در ۱۳۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است. ۹۶۵۳ /‏۱۸۷۶‬

نظرها

اخبار بیشتر