طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى]
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دیجیاتو
  4. اقتصادی
طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى]

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى]

دیجیاتوخبرگزاری دیجیاتو |

آشفتگی بازار خودرو بی‌تردید از اتفاقات مهم سال گذشته در این حوزه محسوب می‌شود. البته این آشفتگی‌ها را نمی‌توان بی‌ارتباط با وضعیت تولید در شرکت‌های خودروساز دانست. با توجه به نوسانات نرخ ارز در سه ماهه پایانی سال ٩٦ و همچنین خروج آمریکا از برجام و وعده بازگشت تحریم‌ها شاهد بودیم که تحرک در خطوط تولید خودروسازان از اردیبهشت ٩٧ به ‌تدریج رو به کاهش گذاشت به طوری که میزان خودروهای تولید شده در سال گذشته نسبت به سال ٩٦ کاهش قابل توجهی داشته است.

مدیر بازاریابی و شبکه فروش شرکت ایران خودرو از آغاز طرح فروش فوری ایران خودرو مختص تنظیم بازار در سال ۹۸ از هفته آینده خبر داد.

اهورا گلیاری ضمن بیان این خبر گفت: طرح فروش فوری ایران خودرو با هدف تنظیم بازار که در اسفندماه سال گذشته اجرا شد اثرات بسیار مطلوبی بر قیمت‌های بازار گذاشت، به گونه‌ای که قیمت‌ها در روزهای پایانی سال به سمت تعادل حرکت و التهاب ایجاد شده توسط دلالان و سودجویان فرونشانده شد و شرایط بازار به ثبات قابل قبولی رسید.

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 5

وی افزود: اثرگذاری طرح فروش فوری به دلیل مداوم بودن و قیمت گذاری محصولات بر اساس حاشیه بازار است و بر همین اساس در سال ۹۸ نیز این طرح با هدف تنظیم و کنترل قیمت بازار و برقراری تعادل در عرضه و تقاضا ادامه خواهد داشت تا مشتریان نهایی محصولات نیز از خدمات فروش ایران خودرو رضایتمندی بالاتری داشته باشند و از مزایای طرح بهره مند شوند.

گلیاری در پایان اضافه کرد: زمان دقیق اجرای شرایط فروش فوری ایران خودرو، پیش از آغاز، اطلاع رسانی خواهد شد.

آغاز اولین پیش فروش ایران خودرو:

شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۱/۲۶ آغاز خواهد شد. بدیهی است امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 10

یک روز پس از فروش فوری محصولات ایران خودرو، این شرکت طرح پیش فروش خودروهای تولید داخل خود را با موعد تحویل بهار و تابستان سال ۹۹ ابلاغ کرده است. بر این اساس خودروهایی نظیر پژو ۴۰۵، سمند LX، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵، پژو ۲۰۷ دنده دستی و پژو پارس LX با پیش پرداخت ۳۴ تا ۴۳ میلیون تومان در این طرح آماده عرضه به مشتریان همیشه در صف هستند.

شرایط ویژه بخشنامه:

»» تخفیف خرید محصول ایرانی»» علاوه بر سود مشارکت برای برخی محصولات مطابق با جدول ۳ در نظر گرفته شده است و پرداخت آن منوط به واریز نقدی مابه التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو می‌باشد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه و یا انصراف قرارداد قابل ارائه نمی‌باشد.

مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده می‌باشد.

تنظیم صلح‌نامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا می‌باشد.

زمان فعال شدن این بخش نامه، از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه خواهد بود.

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 18

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 20

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 22

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 24

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۱۴ اردیبهشت‌ماه

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 27

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۱۵ اردیبهشت ۹۸

در راستای تنظیم قیمت خودروهای شرکت ایران خودرو در بازار، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان و نمایندگان محترم می‌رساند، شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۱۵ از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.

بدیهی است امکان ثبت نام در این طرح فروش فوری ایران خودرو تا تکمیل ظرفیت میسر خواهد بود.

لازم به ذکر است، عرضه محصولات جدول ذیل بر اساس قیمت حاشیه بازار تنظیم شده است.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس | جدیدترین اخبار کوتاه علم و تکنولوژی ایران و جهان

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 33

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۱۶ اردیبهشت ۹۸

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 36

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۱۷ اردیبهشت ۹۸

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 38

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۱۸ اردیبهشت ۹۸

در راستای تنظیم قیمت خودروهای شرکت ایران خودرو در بازار، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان و نمایندگان محترم می‌رساند، شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۱۸ از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.

بدیهی است امکان ثبت نام در این طرح فروش فوری ایران خودرو تا تکمیل ظرفیت میسر است.

لازم به ذکر است، عرضه محصولات جدول ذیل بر اساس قیمت حاشیه بازار تنظیم شده است.

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 44

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۲۱ اردیبهشت ۹۸

در راستای تنظیم قیمت خودروهای شرکت ایران خودرو در بازار، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان و نمایندگان محترم می‌رساند، شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت ۱۰ صبح شنبه مورخ ۹۸/۰۲/۲۱ از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.

بدیهی است امکان ثبت نام در این طرح فروش فوری ایران خودرو تا تکمیل ظرفیت میسر است.

لازم به ذکر است، عرضه محصولات جدول ذیل بر اساس قیمت حاشیه بازار تنظیم شده است.

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 50

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۲۲ اردیبهشت ۹۸

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 53

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۲۳ اردیبهشت ۹۸

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 56

شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول از ساعت ۱۰ صبح مورخ ۹۸/۰۲/۲۳ از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۲۴ اردیبهشت ۹۸

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 59

شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول از ساعت ۱۰ صبح مورخ ۹۸/۰۲/۲۴ از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۲۵ اردیبهشت ۹۸

در راستای تنظیم قیمت خودروهای شرکت ایران خودرو در بازار، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان و نمایندگان محترم می‌رساند، شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۲۵ از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.

بدیهی است امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.

لازم به ذکر است، عرضه محصولات جدول ذیل بر اساس قیمت حاشیه بازار تنظیم شده است.

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 65

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۲۸ اردیبهشت ۹۸

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 68

شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول از ساعت ۱۰ صبح ۹۸/۰۲/۲۸ از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۲۹ اردیبهشت ۹۸

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 71

شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول از ساعت ۱۰ صبح ۹۸/۰۲/۲۹ از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه ۳۰ اردیبهشت ۹۸

در ادامه شرایط فروش فوری ایران خودرو، این گروه تصمیم دارد از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۳۰، فروش فوری دو محصول سمند ال ایکس سال و پژو ۴۰۵ SLX را با قیمت قطعی و موعد تحویل فوری آغاز نماید. همانند گذشته، قیمت این دو محصول بر اساس نرخ حاشیه بازار تنظیم شده است. این شرایط تا زمان تکمیل ظرفیت در اختیار متقاضیان خواهد بود. در جدول زیر می‌توانید این شرایط فروش را مشاهده نمایید:

طرح فروش فوری ایران خودرو در هفته انتهایی اردیبهشت ماه [به روزرسانى] - 74

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
تهران - فرودگاه امام خمینیمشهد مقدس - فرودگاه شهید هاشمی نژادگرگان - فرودگاه گرگان ​ساری - فرودگاه دشت ناز ساریاصفهان - فرودگاه شهید بهشتی اصفهانبیرجند - فرودگاه بیرجندزاهدان - فرودگاه زاهدان ​به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اداره کل روابط عمومی هما، برنامه پرواز‌های عملیات رفت زائران بیت الله الحرام در تاریخ بیست و ششم تیر به این شرح است: پرواز شماره ۱۴۵۸ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۰۸:۵۰پرواز شماره ۱۴۶۲ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۱۳:۵۰پرواز شماره ۱۴۷۸ به مقصد جده ساعت پرواز ۱۹:۰۰پرواز شماره ۱۴۵۲ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۲۰:۵۰پرواز شماره ۱۴۵۰ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۰۵:۱۰پرواز شماره ۱۴۶۰ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۰۶:۰۰پرواز شماره ۱۴۷۰ به مقصد جده ساعت پرواز ۰۶:۵۵پرواز شماره ۱۴۶۸ به مقصد جده ساعت پرواز ۱۴:۵۵پرواز شماره ۱۴۷۶ به مقصد جده ساعت پرواز ۱۷:۲۵پرواز شماره ۱۴۵۶ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۲۱:۱۰پرواز شماره ۱۴۶۴ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۲۳:۵۰پرواز شماره ۱۴۷۲ به مقصد جده ساعت پرواز ۰۵:۱۵پرواز شماره ۱۴۸۰ به مقصد جده ساعت پرواز ۲۲:۱۵پرواز شماره ۱۴۶۶ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۰۷:۰۰پرواز شماره ۱۴۵۴ به مقصد مدینه منوره ساعت پرواز ۰۷:۴۵پرواز شماره ۱۴۷۴ به مقصد جده ساعت پرواز ۰۹:۰۵زائران می‌توانند آخرین اطلاعات مربوط به پرواز‌های خود را از طریق سایت هما به نشانی www. iranair. com دریافت کنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، دقایقی پیش در یک حادثه عجیب راننده سواری خودروی پراید به علت نامعلومی با خودروی خود وارد جمعیتی از مردم در محوطه تفرجگاهی چشمه اعلای دماوند شد و شماری از آنان را زیر گرفت. طبق مشاهده شاهدان عینی در این حادثه، دست کم ۵ نفر مجروح شدند که اورژانس دماوند با اعزام آمبولانس و تکنسین‌های خود به مجروحان امدادرسانی کرد. ماموران انتظامی در حال بررسی موضوع هستند و گفته می‌شود که راننده پراید از صحنه حادثه متواری شده است.
افکارنیوزافکارنیوز22 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشروز گذشته، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از بالا بودن قیمت بلیت «هما» در مسیر مشهد مقدس، عدم نظارت بر قیمت‌ها و نامشخص بودن کف وسقف قیمت بلیت هواپیما اظهار نارضایتی کرد. اخبار اقتصادی- از آنجا که متولی تعیین قیمت بلیت هواپیما، انجمن شرکت‌های هواپیمایی بوده و سازمان هواپیمایی کشوری ناظر بر رعایت قیمت‌ها است، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» نیز بعنوان ایرلاین ملی و شرکت دولتی از قیمت‌های مصوب انجمن تبعیت می‌کند و در هیچ یک از مسیرهای پروازی خود قیمت‌های بالاتری را ارائه نکرده است. قیمت بلیت «هما» در مسیر تهران_مشهد، از مبلغ ۲ میلیون و ۷۳۰ هزار ریال (کف قیمت) تا مبلغ ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال (سفف قیمت) ارائه می‌شود و قیمت اعلام شده توسط سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی مربوط به کلاس بیزینس بوده است که با توجه به نرخ گذاری انجمن شرکت‌های هواپیمایی برای کلاس اکونومی و بیزینس، این نرخ در محدوده نظارتی انجمن و سازمان هواپیمایی کشوری است. هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» آمادگی لازم جهت پاسخگویی به شبهات ایجاد شده برای سازمان‌های نظارتی را از طریق مراجع نظارتی خود دارد.
ایسناایسنا21 ساعت قبل
مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن با بیان این‌که طرح مسکن اقساطی کارکنان دولت به رؤیت رئیس‌جمهور رسیده و برای بررسی کارشناسی به سازمان برنامه ارجاع شده است گفت: طبق پیشنهاد اولیه ۲۰ تا ۴۰ درصد حقوق پرسنل به خرید مسکن اختصاص می‌یابد. عباس فرهادیه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی، پیرو دستور رئیس‌جمهور طرح مسکن اقساطی کارکنان دولت را تهیه کرد که به رؤیت دکتر روحانی رسید. ایشان هم طرح را برای بررسی کارشناسی به سازمان برنامه و بودجه ارجاع داده است. وی ادامه داد: خانم سعیدی این موضوع را اظهار کردند، لذا اگر سندی دارند حتما باید به سازمان امور مالیاتی ارائه کنند. طبیعتا با توجه به این‌که اطلاعات دقیق املاک مربوط به آنها را ارائه می‌کنیم، نمی‌توانند خود اظهاری نداشته باشند.
ایبناایبنا17 ساعت قبل
فرصت‌های موجود در بازار سرمایهوی استفاده از فرصت‌های موجود در بازار سرمایه را به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های پیش روی شرکت برشمرد و گفت: به عنوان یک هلدینگ تخصصی و در راستای خدمت به تولید داخل در نظر داریم علاوه بر حوزه خودرو در سایر حوزه هایی که منجر به ارزش آفرینی و تولید ثروت می‌شود، نیز ورود کنیم. شادکام با تاکید بر چشم انداز گروه اقتصادی کرمان خودرو به منظور ورود به سایر فعالیت‌ها، تصریح کرد: در این راستا ورود به حوزه هایی همچون انرژی، پتروشیمی، معدن و کشاورزی در دست بررسی است. انتشار اوراق رهنی و مرابحهاستفاده از ظرفیت‌های موجود در حوزه بازار سرمایه درسالهای اخیر، در اولویت دستور کار گروه صنایع خودروسازی کرمان قرار داشته و تلاش نموده در جرگه شرکت هایی باشد که از امکانات این حوزه حداکثر بهره را ببرد. وی درادامه به انتشار اوراق رهنی و مرابحه برای شرکت کرمان موتور و درج شرکت گروه اقتصادی کرمان خودرو در بازار فرابورس و استفاده از خدمات رتبه بندی بازار سرمایه اشاره کرد. گفتنی است مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی ١٣٩٧ گروه اقتصادی کرمان خودرو، در تاریخ ٢۵ تیرماه در مجموعه فرهنگی صدف با ریاست شه‌بخش برگزار و ضمن تصویب صورت‌های مالی و استماع گزارش فعالیت هیات‌مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی، به ازای هر سهم مبلغ ١٠٠ ریال تقسیم شد.
صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از سنا، امروز، کالا‌های آیزوریسایکل، آیزوفید، حلال ۴۰۲، حلال ۴۰۴ و ریفورمیت پالایش نفت تبریز، برش سبک و رافینت شرکت پتروشیمی نوری، برش سنگین پتروشیمی تبریز، برش سنگین پتروشیمی جم، پروپان مایع پتروشیمی آبادان، پنتان پلاس و گازمایع پتروشیمی پارس، متانول پتروشیمی زاگرس، متانول پتروشیمی شیراز، متانول شرکت متانول کاوه و نیتروژن مایع پتروشیمی مبین در رینگ داخلی و میعانات گازی مجتمع گاز پارس جنوبی در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه می‌شود. روز گذشته نیز (دوشنبه بیست و چهارم تیر ماه)، کالا‌های بلندینگ نفتا حلال ۴۱۰، حلال ۴۰۴، آیزوریسایکل و نفتای سنگین تصفیه نشده (عمده) پالایش نفت شیراز، نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده¬های نفتی ایران، نفتای سبک و سی او پالایش نفت آبادان، حلال ۴۰۲ شرکت نفت ستاره خلیج فارس، آیزوریسایکل، حلال ۴۰۰، ۴۰۲، ۴۰۶ و ۴۱۰ پالایش نفت اصفهان در رینگ داخلی و گاز مایع شرکت نفت ستاره خلیج فارس در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه شدند. در معاملات این روز بیش از ۳۲، ۶۵۰ تن انواع فرآورده‌های هیدروکربوری به ارزش بیش از ۱، ۳۷۶ میلیارد و ۱۸۵ میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران داد و ستد شد.

نظرها

اخبار بیشتر