قیمت ارز ۹۸/۲/۲۹ / قیمت دلار امروز ۹۸/۲/۲۹
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اقتصادی
قیمت ارز ۹۸/۲/۲۹ / قیمت دلار امروز ۹۸/۲/۲۹

قیمت ارز ۹۸/۲/۲۹ / قیمت دلار امروز ۹۸/۲/۲۹

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
قیمت دلار امروز ۲۹ اردیبهشت به ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان رسید. قیمت ارز را در ادامه بخوانید.

سرویس اقتصادی فردا:قیمت دلار امروز ۲۹ اردیبهشت به ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان رسید. قیمت ارز را در ادامه بخوانید.

امروز ۲۹ اردیبهشت ۹۸ قیمت پوند در بازار آزاد ۱۸۶۳۰ تومان و قیمت یوآن چین ۲۱۱۷ تومان است.

قیمت دلار ۱۴۶۵۰ تومان اعلام شد. هم چنین قیمت یورو نیز ۱۶۳۵۱ تومان اعلام شد.

هم چنین قیمت لیر ترکیه امروز ۲۴۱۸ تومان است. قیمت دلار کانادا ۱۰۸۸۰ و قیمت درهم امارات ۳۹۸۹ تومان شد.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل
تسنیمتسنیم1 روز قبل
استاندار گیلان با اشاره به صدور مجوز برای صادرات چای توسط کارخانه‌داران و چای‌کاران گفت: صادرات چای با کیفیت ایرانی به کشورهای خارجی و به‌ویژه کشورهای همسایه ایران موجب افزایش سطح درآمد کارخانه‌داران و همچنین چای‌کاران می‌شود که با پیگیری‌های خود توانستیم موافقت دولت در این زمینه را نیز به‌دست آوریم. نماینده عالی دولت در استان گیلان افزایش قیمت چای را به تنهایی برای بهبود وضعیت کاری چای‌کاران کافی ندانست و تصریح کرد: در کنار افزایش قیمت این محصول، کارخانه‌داران و چای‌کاران باید در رابطه با افزایش کیفیت و کمیت محصول چای اقدامات جدی‌تری انجام دهند تا نتایج مثبت این افزایش قیمت محسوس‌تر باشد. وی با اشاره به روند بهبود فرآوری و بسته‌بندی چای از سوی کارخانه‌ها تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین و اثرگذارترین عامل برای رونق محصول چای در بازارهای مختلف اتخاذ شیوه‌های مختلف بازاریابی و ایجاد تنوع در بسته‌بندی این محصول است و بایستی در این رابطه نیز برنامه‌ریزی شود تا شاهد اتفاقات مثبتی در این زمینه باشیم. استاندار گیلان به اقدامات حمایتی دولت در مسیر تجهیز و توسعه کارخانجات و باغات چای نیز اشاره کرد و ابراز داشت: دولت آمادگی دارد برای تجهیز باغات چای به سیستم آبیاری نوین تا ۸۵ درصد از هزینه یعنی برای هر هکتار تا سقف ۱۲ میلیون تومان را به‌ صورت بلاعوض به باغدارانی که تمایل به انجام این کار دارند، پرداخت کند. انتهای پیام/ن

چالش‌های گاز سوز کردن خودرو‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
ایبناایبنا16 ساعت قبل
به گزارش ایبنا به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، محمد حسن علمداری مدیر اداره امور اعتباری بانک عامل بخش مسکن با اشاره به جدیدترین آمار عملکردبانک مسکن در حوزه تسهیلات دهی به حوزه مسکن، عنوان کرد: در دو ماه نخست امسال تمرکز بانک مسکن بر تسهیلات دهی بر بخش مسکن متمرکز بوده است. به طوریکه مطابق با گزارش عملکرد بانک مسکن طی دو ماه ابتدایی امسال معادل یک هزار و ۴۴۶ فقره تسهیلات مشارکت مدنی به حوزه مسکن به ارزش ۱۷۷ میلیارد و ۶۶۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اعطا کرده است. وی ادامه داد: تسهیلات مشارکت مدنی اعطایی به بخش مسکن متناسب با نوع تسهیلات گیرنده به پنج بخش مختلف تقسیم شده است. به گفته وی در این مدت ۴۲۹ فقره تسهیلات مشارکت مدنی انفرادی بدون نیاز به سپرده گذاری و ۲۹۷ فقره تسهیلات مشارکت مدنی انفرادی در حوزه روستایی پرداخت شده است. وی تاکید کرد: بانک مسکن با تمامی توان در حوزه تسهیلات‌دهی به بخش مسکن حرکت می‌کند تا از این طریق به ایجاد تعادل و ساماندهی این بازار به طور موثر فعالیت داشته باشد.
افتصادنیوزافتصادنیوز16 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از چرخان، مسافران اما مشتریان همیشگی شرکت‌های اجاره خودرو هستند. از همه این قوانین که بگذریم بد نیست نگاه به خودروهایی که می‌توان تا ۶۰ دلار در آلمان اجاره کرد، بیاندازیم. بطور مثال هزینه اجاره یک شبانه‌روز BMW i۳ در آلمان، چیزی در حدود ۲۵ دلار خواهد بود، در حالی که برای ارزان‌ترین خودروی بنزینی باید چیزی در حدود ۴۰ دلار هزینه کرد. Fiat ۵۰۰شما برای اجاره یکروزه فیات ۵۰۰، باید ۵۰ دلار هزینه کنید. Opel Adamمشتریان برای اجاره آدام باید از ۵۰ تا ۵۷ دلار هزینه کنند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ساعت قبل
دو سال پیش هم در نامه‌ای به شما نوشتم سیاست‌ورزی جریان انقلابی ضمن حفظ مبانی باید متحول شود تا چهره‌های نو حرکت در مسیر نواصولگرایی را آغاز کنند. در ادامه این پیام آمده است: نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم. همان‌گونه که رهبری به مفهوم آتش به اختیار اشاره کردند و در بیانیه گام دوم به جوان‌گرایی پرداختند، حجت بر همه ما تمام شد. انتخابات پیش رو یک فرصت است و پیشرفت کشور در گرو تشکیل یک مجلس نو، اگر شما جوانان همت کنید می‌توان به ظهور مجلسی نسبتا جوان و باتجربه امید داشت. آخرین وضعیت جمنادر خبری دیگر یک عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از نهایی شدن سازو‌کار حضور این تشکل سیاسی اصولگرا در انتخابات در آینده‌ای نزدیک خبر داد. محمد حسینی در گفت‌وگو با «ایسنا» اظهار کرد: ما ساز‌و‌کار و نحوه حضور نیروهای جمنا را در انتخابات بررسی کرده‌ایم و این موضوع در حال تدوین نهایی است.

نظرها

اخبار بیشتر