قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۲۹ اردیبهشت ۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اقتصادی
قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۲۹ اردیبهشت ۹۸

قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۲۹ اردیبهشت ۹۸

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
قیمت سکه امروز ۴ میلیون و ۸۹۳ هزار تومان است. قیمت طلا ۱۸ عیار امروز نیز هر گرم ۴۴۳ هزار تومان است.

سرویس اقتصادی فردا:امروز ۲۹ اردیبهشت ۹۸ در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۸۹۳ هزار تومان است. هم چنین مظنه تهران نیز با قیمت ۱ میلیون و ۹۲۵ هزار تومان معامله می‌شود.

آخرین قیمت هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه ۱ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان است. قیمت سکه طرح قدیم نیز ۴ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان است.

قیمت سکه گرمی نیز ۹۹۵ هزار تومان است.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، غلامحسین شافعى رییس دوره هشتم اتاق ایران و یونس ژائله سعد اباد رییس اتاق تبریز در حال حاضر به عنوان دو کاندید ریاست اتاق ایران معرفى شدند.

چالش‌های گاز سوز کردن خودرو‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
افتصادنیوزافتصادنیوز17 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، جان مورفی به عنوان یکی از تحلیلگران ارشد فعال در بانک آمریکا مریل لینچ با بررسی دقیق آمار و ارقام مربوط به فروش و سرمایه گذاری خودروسازان آمریکایی به تازگی دریافته و اعلام کرده است که صنعت خودروسازی در این کشور پهناور تا سال ۲۰۲۲ میلادی، یک افت و کاهش ۳۰ درصدی را تجربه خواهد کرد. از طرفی دیگر، جنگ تجاری چین و آمریکا نیز مزید بر علت شده و بسیاری از خودروسازان برتر جهان را با مشکلات متعددی در زمینه فروش محصولات خود مواجه ساخته است. بسیاری از کشورهای جهان قصد دارند با هدف مقابله با آلودگی هوا و کاهش میزان انتشار آلاینده‌ها و گازهای گلخانه‌ای و حفظ بیشتر محیط زیست، خودروهای تمام الکتریکی و برقی را به تولید انبوه برسانند. افزایش روزافزون خودروهای برقی و محبوبیت استفاده بیشتر از این خودروهای پاک، موجب شده است شرکت‌های خودروسازی در سراسر جهان به رقابتی تنگاتنگ پرداخته و هر یک از برنامه‌های خود برای طراحی و تولید خودروهایی بهتر و با توان پیمایش بیشتر رونمایی کنند. دولت‌های بسیاری همچون انگلستان، فرانسه، نروژ، اسپانیا، یونان، مکزیک، چین و هند از جمله پیشگامانی هستند که قصد دارند به منظور جلوگیری از آلودگی هوا، حفظ محیط زیست و کاهش دمای کره زمین، تولید و فروش خودروهای بنزینی و دیزلی را تا دهه ۲۰۳۰ و نهایتا تا دهه ۲۰۴۰ میلادی (حدودا دو دهه آینده) ممنوع و متوقف اعلام کنند.
افتصادنیوزافتصادنیوز16 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از چرخان، مسافران اما مشتریان همیشگی شرکت‌های اجاره خودرو هستند. از همه این قوانین که بگذریم بد نیست نگاه به خودروهایی که می‌توان تا ۶۰ دلار در آلمان اجاره کرد، بیاندازیم. بطور مثال هزینه اجاره یک شبانه‌روز BMW i۳ در آلمان، چیزی در حدود ۲۵ دلار خواهد بود، در حالی که برای ارزان‌ترین خودروی بنزینی باید چیزی در حدود ۴۰ دلار هزینه کرد. Fiat ۵۰۰شما برای اجاره یکروزه فیات ۵۰۰، باید ۵۰ دلار هزینه کنید. Opel Adamمشتریان برای اجاره آدام باید از ۵۰ تا ۵۷ دلار هزینه کنند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ساعت قبل
صعود چهار کانالی شاخص کل سهام بیش از هر چیزی در گروه معاملات صنایع پتروشیمی پارس بود که بالغ بر ۵۹۹ واحد به ارتفاع نماگر مزبور افزود. به این ترتیب سهام پتروشیمی بیشترین نقش را در هموار کردن مسیر صعودی شاخص کل بر عهده گرفتند. از سویی، بخش عمده نقدینگی معاملات خرد بازار نیز در سهام زیرمجموعه پتروشیمی رقم خورد که بالغ بر ۲۳۲ میلیارد تومان بود. در این خصوص، اعلام کرد که زمین ۵۴ هکتاری پروژه مزبور در سال ۹۵ خریداری شد و عملیات ساخت از همان سال آغاز شد. در نهایت با توجه به اینکه یکی از منابع تامین مالی پروژه از محل تسهیلات بانکی بود، با عدم تخصیص منابع مزبور، پروژه متوقف شد.

نظرها

اخبار بیشتر