قیمت دلار، یورو و سایر ارزها امروز ۹۸/۲/۲۹ | ریزش دسته‌جمعی نرخ ارز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افتصادنیوز
  4. اقتصادی
قیمت دلار، یورو و سایر ارزها امروز ۹۸/۲/۲۹ | ریزش دسته‌جمعی نرخ ارز

قیمت دلار، یورو و سایر ارزها امروز ۹۸/۲/۲۹ | ریزش دسته‌جمعی نرخ ارز

افتصادنیوزخبرگزاری افتصادنیوز |
اقتصادنیوز؛ امروز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ نرخ اغلب ارزهای رایج کاهش یافت. نرخ دلار آمریکا در صرافی ملی و نیز در بازار آزاد به نیمه پایین کانال ۱۴ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد.

آخرین نرخ دلار در بازار آزاد تهران

دلار در بازار امروز تهران، مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که دلار در بازار امروز تهران، که روز قبل تا ۱۴,۶۳۰ (چهارده هزار و ششصد و سی) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ مصادف با ۱۹ می‌۲۰۱۹ - با کاهش ۰٫۹۶ درصدی به ۱۴,۴۹۰ (چهارده هزار و چهارصد و نود) تومان رسید.

قیمت دلار هرات امروز

در بازار امروز دلار هرات در بازار تهران نسبت به روز قبل، با ۹۰ تومان کاهش، ۱۴,۳۶۰ (چهارده هزار و سیصد و شصت) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ حواله درهم امارات

نرخ حواله درهم امارات در بازار امروز دوبی، به ۳,۹۴۵ (سه هزار و نهصد و چهل و پنج) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۱٫۱۴ درصدی داشته است.

نرخ ارزهای رایج در صرافی‌های بانکی

قیمت دلار امروز

دلار امروز با کاهش ۰٫۳۶ درصدی، از ۱۴,۵۵۰ (چهارده هزار و پانصد و پنجاه) تومان به ۱۴,۴۹۷ (چهارده هزار و چهارصد و نود و هفت) تومان رسید.

آخرین نرخ یورو

در بازار امروز یورو نسبت به روز قبل، با ۵۹ تومان کاهش، ۱۶,۴۴۱ (شانزده هزار و چهارصد و چهل و یک) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ پوند

پوند، امروز به ۱۸,۴۴۲ (هجده هزار و چهارصد و چهل و دو) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰٫۷۳ درصدی داشته است.

قیمت درهم امارات امروز

امروز درهم امارات مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که درهم امارات که روز قبل تا ۳,۹۷۶ (سه هزار و نهصد و هفتاد و شش) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ مصادف با ۱۹ می‌۲۰۱۹ - با کاهش ۰٫۷۳ درصدی به ۳,۹۴۷ (سه هزار و نهصد و چهل و هفت) تومان رسید.

قیمت لیر ترکیه امروز

لیر ترکیه در بازار داخلی هم ۲,۳۹۳ (دو هزار و سیصد و نود و سه) تومان قیمت خورد.

خبری: بروزترین اخبار اقتصادی ایران و جهان

آخرین نرخ دلار کانادا

دلار کانادا امروز با کاهش ۰٫۷۳ درصدی، از ۱۰,۸۵۲ (ده هزار و هشتصد و پنجاه و دو) تومان به ۱۰,۷۷۳ (ده هزار و هفتصد و هفتاد و سه) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار استرالیا

در بازار امروز دلار استرالیا نسبت به روز قبل، با ۷۳ تومان کاهش، ۹,۹۵۵ (نه هزار و نهصد و پنجاه و پنج) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت فرانک سوئیس امروز

همچنین فرانک سوئیس با کاهش ۰٫۷۳ درصدی نسبت به روز قبل، ۱۴,۳۴۶ (چهارده هزار و سیصد و چهل و شش) تومان معامله شد.

قیمت دینار عراق امروز

دینار عراق در بازار داخلی هم ۱۲ (دوازده) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ رینگیت مالزی

همچنین رینگیت مالزی با کاهش ۰٫۷۲ درصدی نسبت به روز قبل، ۳,۴۷۲ (سه هزار و چهارصد و هفتاد و دو) تومان معامله شد.

آخرین نرخ بات تایلند

امروز بات تایلند مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که بات تایلند که روز قبل تا ۴۵۹ (چهارصد و پنجاه و نه) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ مصادف با ۱۹ می‌۲۰۱۹ - با کاهش ۰٫۸۷ درصدی به ۴۵۵ (چهارصد و پنجاه و پنج) تومان رسید.

آخرین نرخ روبل روسیه

روبل روسیه، امروز به ۲۲۴ (دویست و بیست و چهار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰٫۴۴ درصدی داشته است.

قیمت منات آذربایجان امروز

منات آذربایجان امروز با کاهش ۰٫۷۲ درصدی، از ۸,۴۷۹ (هشت هزار و چهارصد و هفتاد و نه) تومان به ۸,۴۱۸ (هشت هزار و چهارصد و هجده) تومان رسید.

قیمت درام ارمنستان امروز

در بازار امروز درام ارمنستان نسبت به روز قبل، با ۰ تومان بدون تغییر، ۳۰ (سی) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت لاری گرجستان امروز

همچنین لاری گرجستان با کاهش ۰٫۷۲ درصدی نسبت به روز قبل، ۵,۲۵۸ (پنج هزار و دویست و پنجاه و هشت) تومان معامله شد.

این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب1 روز قبل
به گزارش جماران، دکتر مؤمنی با تأکید بر این که اقتصاد ایران مسیری ضد علم اقتصاد را دنبال می‌کند، به تحلیل دیدگاه‌ها و راه حل‌های رابینسون، عجم اوغلو، توماس پیکتی، گروه مشاورین هاروارد، و در نهایت راهبرد مصدق برای اقتصاد ایران پرداخت و تأکید کرد دنبال کردن این راهبرد منجر به لغو تحریم‌ها می‌شود. چقدر غم انگیز است که نظام تصمیم‌گیری ما تا امروز نشان داده تا حدود زیادی فریب فریبکاران بزرگ را خورده است. و مسئله‌ی اساسی اینکه در ایران تولید را به محملی برای کسب رانت تبدیل می‌کنند. از منظر اقتصادی هم درباره‌ی سلطه‌ی مناسبات رانتی در اقتصاد ایران اتفاق نظر وجود دارد. آن‌ها به قدری در این زمینه هیاهو می‌کنند که نظام تصمیم‌گیری ما به گونه‌ای رفتار می‌کند که گویی حافظه‌ی تاریخی ندارد.
افتصادنیوزافتصادنیوز16 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از چرخان، مسافران اما مشتریان همیشگی شرکت‌های اجاره خودرو هستند. از همه این قوانین که بگذریم بد نیست نگاه به خودروهایی که می‌توان تا ۶۰ دلار در آلمان اجاره کرد، بیاندازیم. بطور مثال هزینه اجاره یک شبانه‌روز BMW i۳ در آلمان، چیزی در حدود ۲۵ دلار خواهد بود، در حالی که برای ارزان‌ترین خودروی بنزینی باید چیزی در حدود ۴۰ دلار هزینه کرد. Fiat ۵۰۰شما برای اجاره یکروزه فیات ۵۰۰، باید ۵۰ دلار هزینه کنید. Opel Adamمشتریان برای اجاره آدام باید از ۵۰ تا ۵۷ دلار هزینه کنند.

چالش‌های گاز سوز کردن خودرو‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
الفالف1 روز قبل
قیمت ارز، متأثر از متغیرهای مختلف اقتصادی و سیاسی است. اما متغیرهای سیاسی هم هستند که در تعیین قیمت ارز موثرند و گاه تاثیرشان بیش از متغیرهای اقتصادی است؛ از جمله عوامل سیاسی که باعث ثبات بازار ارز و حفظ ارزش پول ملی یک کشور می‌شود، اقتدار سیاسی و ثبات یک حکومت است. ایشان همواره بر عدم مذاکره با آمریکا به‌عنوان یک اصل عقلانی و انقلابی و منطبق بر صلاح کشور و مردم تاکید ورزیده‌اند. اما متاسفانه یک جریان مشخص، طی دو هفته گذشته، با ارائه تصویری غیرمنطقی از این سفر، چنان تبلیغ کردند که گویا قرار است با این سفر، گشایشی غیرمنتظره در مشکلات اقتصادی کشور رخ دهد. پیش‌بینی می‌شود که همین گروه، پس از سفر شینزو آبه و دیدار وی با رهبری، سعی کنند تا مشکلات اقتصادی کشور و برخی ضعف‌های مدیریتی را به این دیدارها گره بزنند و برای اثبات تحلیل‌های پیشینی خود، بر بی‌ثباتی اقتصاد اصرار ورزند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مصری با بیان اینکه کشور خیلی گران اداره می‌شود افزود: اگر اقتصاد کشور از ساختار بودجه ریزی جدا نشود این روند معیوب همچنان ادامه خواهد داشت. وی افزود: بزرگترین تهدید نظام بودجه ریزی این است که در پی اصلاح روش‌ها و بهره وری نبوده‌ایم. وی گفت: این که در کشور هزینه حقوق و دستمزد دقیقا چقدر است مشخص نیست زیرا اصول فنی بودجه ریزی رعایت نشده است. وی گفت: این اولین بار است که سازمان برنامه و بودجه برنامه مشخصی را برای ایجاد تغییرات بر روند بودجه ریزی آماده کرده است. معاون اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس تصریح کرد: مردم باید به صورت شفاف با اصلاح نظام بودجه ریزی آشنا و با آن همراه شوند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بحث و بررسی پیرامون «اعلامیه سده» در کنفرانس بین المللی کار خبر داد و گفت: با هدف جلوگیری از اقدامات یک جانبه، کشورمان پیشنهادی مبنی بر تقویت سه جانبه گرایی به ویژه در شکل دهی آینده کار و در مواجهه با چالش‌های جهان کار برای درج در مقدمه اعلامیه ارائه داد. " علی حسین شهریور" در حاشیه کنفرانس بین المللی کار که در ژنو در حال برگزاری است، گفت: کشور‌های بولیوی، نامیبیا، مکزیک، پاناما، چین، لبنان، مالزی، اندونزی، فیلیپین و سوریه از این پیشنهاد حمایت کردند. وی با تاکید بر این که گروه کارفرمایی بین المللی نیز حمایت کاملی از این اعلامیه داشته است و گروه کارگری نیز با پیشنهاد اصلاحی کشور ما همراهی کرد و علیرغم مخالفت امریکا؛ اجماع حاصل شد و این اصلاحیه مورد تصویب کمیته قرار گرفت. مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه تصریح کرد: هم اکنون دنیای کار از اقدامات یک جانبه و غیر قانونی برخی کشور‌ها از جمله ایالات متحده آمریکا رنج می‌برد و با تحریم‌های صورت گرفته به خصوص در حوزه اقتصادی، کار و کارگر و محیط کار و آینده کار با مشکل مواجه خواهد شد که در تناقض با اساسنامه سازمان بین المللی کار است. شهریور افزود: تحریم ها‌ی اقتصادی باعث می‌شود که کار شایسته و عدالت اجتماعی که از اهداف اساسی سازمان بین المللی کار است، تحقق پیدا نکند و توسعه پایدار کشور‌ها را به مخاطره می‌اندازد. شهریور همراهی جامعه جهانی با کشور‌های تحت تحریم را از طریق تقویت چند جانبه گرایی ضروری و اجتناب ناپذیر دانست. وی همراهی جامعه جهانی با کشور‌های تحت تحریم را از طریق تقویت چند جانبه گرایی ضروری و اجتناب ناپذیر دانست.

نظرها

اخبار بیشتر