مسیر متفاوت استقلال برای رکوردشکنی؛ بی‌ثبات و مطمئن!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
مسیر متفاوت استقلال برای رکوردشکنی؛ بی‌ثبات و مطمئن!

مسیر متفاوت استقلال برای رکوردشکنی؛ بی‌ثبات و مطمئن!

نودخبرگزاری نود |
استقلال در این فصل علاوه بر حضور دروازه‌بانانش به صورت چرخشی درون دروازه، بارها و بارها ترکیب خط دفاعی‌اش را تغییر داد.

به گزارش وب‌سایت نود، استقلال با ۱۳ گل خورده بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر را به نام خود کرد. این رکورد را شاید بشود از عجیب‌ترین عناوینی دانست که یک تیم در یک فصل بدست آورده است. استقلال در این فصل چند مشکل در تیم داشت. ثبات نداشتن در ترکیب و حضور بازیکنانی که به خصوص در فاز دفاعی خیلی مطمئن نبودند مشکلاتی است که رسیدن آبی‌های پایتخت به این رکورد را عجیب‌تر می‌کند.

استقلال در این فصل علاوه بر حضور دروازه‌بانانش به صورت چرخشی درون دروازه بارها و بارها ترکیب خط دفاعی‌اش را تغییر داد. منتظری- دانشگر، منتظری- چشمی، دانشگر- چشمی، دانشگر- آرمین سهرابیان زوج‌هایی بودند که در قلب خط دفاع استقلال به میدان رفتند. پستی که ثبات و هماهنگی بازیکنان با همدیگر یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای موفقیت آن است. با این حال استقلال از این فرمول توانسته نه تنها بهترین خط دفاعی لیگ را از آن خود کند که نامش هم در تاریخ ثبت شود. رکوردی که تمام مدافعان استقلال در ثبت آن نقش داشته‌اند. مدافعانی که شاید اگر بخواهیم آنها را تک به تک مورد آنالیز قرار بدهیم گزینه خیلی مطمئنی برای حضور در قلب دفاع نباشند.

پژمان منتظری و محمد دانشگر بیشترین بازی را در کنار هم داشته‌اند. آنها ۱۱ بار زوج همدیگر مقابل دروازه استقلال بودند و در ۷ بازی از این ۱۱ بازی دروازه تیمشان را بسته نگه‌داشتند. دانشگر و روزبه چشمی هم ۷ بازی را در کنار هم تجربه کرده‌اند. در ۴ بازی دروازه استقلال بسته مانده است. زوج پژمان منتظری و روزبه چشمی هم در سه بازی بدون شکست بودند. هم چنین زوج محمد دانشگر و آرمین سهرابیان هم دو بازی را بدون شکست پشت سر گذاشته‌اند.

خبری: آخرین اخبار ورزشی ایرانی و خارجی

زوج منتظری و دانشگر که بیشترین کلین‌شیت را ثبت کرده‌اند در بازی‌هایی که استقلال بیشترین گل خورده را ثبت کرده هم حضور داشتند. بازی مقابل ذوب آهن در هفته دوم و مقابل استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم تنها بازی‌هایی بودند که دروازه استقلال دوبار باز شده است و در هر دو بازی منتظری و دانشگر در خط دفاع حضور داشتند.

در بازی‌ مقابل ۴ تیم بالای جدول استقلال با سه ترکیب متفاوت توانسته کلین‌شیت کند! در هشت بازی که برگزار شده استقلال ۴ کلین‌شیت داشته که منتظری- سهرابیان با حضور در دو بازی رکورددارند و دو بازی دیگر دو ترکیب منتظری- دانشگر و چشمی- دانشگر به میدان رفته‌اند. این که استقلال توانسته امسال از این فرمول به یک رکورد دست پیدا کند نمی‌تواند مهر تاییدی بر بی‌ثباتی ترکیب به خصوص خط دفاع یک تیم باشد. آبی‌های پایتخت اگر بخواهند همین روند را در فصل آینده هم ادامه دهند شاید به رکورد معکوسی برسند.

خواندن خبر در سایت منبع


تلگرام

خبرهای مرتبط با استقلال، اختصاصی، داخلی و لیگ برتر ایران از تلگرام

استقلال بهترین تیم نیم فصل دوم شد و از تنها دو امتیاز از شش امتیازی که در نیم فصل اول از صدر عقب افتاده بود را جبران کرد.

اگر مشکلات داخلی بهتر مدیریت میشدند قطعا جبرا این شش امتیاز ممکن بود


🎥 به بهانه خداحافظی خسرو حیدری از دنیای فوتبال (لینک ویدئو)

🎥 توضیحات علوی درباره بازگشت ویلموتس و حواشی تیم ملی امید (لینک ویدئو)

🎥 واکنش‌جالب‌خلیل‌زاده‌و‌نعمتی‌به‌ویدیوهای‌خود‌در‌شبکه‌های‌مجازی (لینک ویدئو)

🎥 نظر خلیل زاده و نعمتی درباره تاثیر بودیمیر در پرسپولیس (لینک ویدئو)

🎥 حواشی داوری‌های لیگ برتر از زبان خلیل زاده و نعمتی (لینک ویدئو)

🎥 نگاهی متفاوت به بازی پارس جنوبی جم - پرسپولیس (لینک ویدئو)

🎥 شوخی جالب سیامک نعمتی با شجاع خلیل زاده (لینک ویدئو)

🎥 صحبتهای فتاحی درباره دیدار نیمه نهایی جام حذفی (لینک ویدئو)

🎥 برترین‌های لیگ برتر ایران در فصل ۹۸-۹۷ (لینک ویدئو)

🎥 صحبتهای مالک پدیده درباره قرارداد یحیی گل محمدی (لینک ویدئو)

🎥 نگاهی به بازیهای هفته آخر لیگ برتر در ادوار گذشته (لینک ویدئو)

🎥 صحبتهای مالک نساجی درباره حواشی اخیر باشگاه (لینک ویدئو)

🎥 مروری بر عملکرد تیم پدیده در فصل هجدهم لیگ برتر ایران (لینک ویدئو)

🎥 صحبتهای مطهری درباره اختلافات با مالک نساجی (لینک ویدئو)

🎥 از وداع تلخ با خوزستان تا صعود به لیگ برتر با شاهین بوشهر (لینک ویدئو)

🎥 مروری بر لحظات حساس و تعیین کننده لیگ هجدهم (لینک ویدئو)

🎥 کارشناسی داوری بازی پارس جنوبی جم - پرسپولیس (لینک ویدئو)

🎥 کارشناسی داوری بازی استقلال-سپیدرود رشت (لینک ویدئو)


🔵حضور قعله نویی در استقلال تکذیب شد

🔹یک منبع آگاه در باشگاه استقلال: مسئولان باشگاه استقلال همچنان دنبال سرمربی خارجی است و هیچ‌کدام از شایعاتی که درمورد مذاکره با مربیان داخلی مطرح شده، صحت ندارد.

🔹امیر قلعه‌نویی و هیچ سرمربی ایرانی دیگری ازجمله فرهاد مجیدی گزینه سرمربیگری نیستند. باشگاه سرمربی خارجی می‌خواهد و مشغول مذاکره با گزینه‌های موردنظر است.


🔵مذاکره با تیام فعلا تکذیب شد

صحبت‌های مطرح‌شده درمورد بازگشت تیام، تایید نشده است. گفته می‌شود باشگاه استقلال فعلا قصدی برای جذب بازیکن خارجی ندارد. آنها اول سرمربی خارجی را جذب می‌کنند، ضمن اینکه تمرکز آنها روی قصه تمدید قرارداد بازیکنان خوب داخلی است.


❌انتقال برخی از پروازهای داخلی به فرودگاه امام خمینی (ره) پس از افتتاح ترمینال سلام

🔹️مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام با بیان اینکه با افتتاح ترمینال سلام برخی از پروازهای داخلی از فرودگاه امام هم انجام می‌شوند، گفت: با انتقال و انجام برخی از پروازهای داخلی از فرودگاه امام گزینه مسافران در زمینه انتخاب فرودگاه برای انجام پروازهای داخلی افزایش می‌یابد.

🔹️علی رستمی درباره جزئیات پروازهایی داخلی که قرار است از فرودگاه امام انجام شوند، گفت: همزمان با افتتاح ترمینال سلام، بخشی از پروازهای داخلی از فرودگاه امام انجام می‌شوند اما به این معنا نیست که این مسیر پروازی از فرودگاه مهرآباد حذف شود.

صرفا جهت اطلاع:

www. sje. ir


داروهای اختصاصی بیماران هموفیلی رایگان است

⬅️نوشین جزایری رئیس گروه داروی دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت:

🔹داروهای اختصاصی بیماران هموفیلی از جمله فاکتورهای انعقادی بطور رایگان در بخش سرپایی و بستری در اختیار این بیماران قرار می‌گیرد

🔹در بسته خدمتی بیماران هموفیلی هیچ‌گونه محدودیت جدیدی اعمال نشده و فرانشیز پرداختی بیماران نیز افزایش نیافته است


در ادامه بخوانید

حمله به باشگاه پرسپولیس و شعار علیه ایرج عرب و نبی (ویدئو)

ایلناایلنا10 ساعت قبل

توضیحات خبرنگار مهر درباره وضعیت سرمربی پرسپولیس

مهرمهر1 روز قبل
مهدی مرتضویان، خبرنگار ورزشی مهر، درباره آخرین وضعیت سرمربیگری برانکو در پرسپولیس گفت: گزینه سرمربیگری پرسپولیس هنوز برانکو است اما مسئولین با مربیان مد نظر باشگاه در حال مذاکره هستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز12 ساعت قبل
به گزارش مشرق، ارسلان مطهری گفته می‌خواسته به استقلال بیاید اما یکی از معاونان این تیم با کارشکنی مانع این کار شده است. دنیای ورزش تورنتو نوشت: او گفته به همین دلیل قراردادش را با تیم ذوب آهن تمدید کرده و در این تیم مانده است. البته جالب این است که یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال اعتقاد زیادی به عقد قرارداد سالی ۲ میلیارد تومانی با مطهری داشته که انگار فیلم بازی‌هایش را استراماچونی یا گروه فنی تصمیم گیر در استقلال نپسندیده است.

توضیحات رئیس باشگاه الاهلی در مورد عقد قرارداد با برانکو

ایلناایلنا1 روز قبل
امیر منصور بن مشعل چند روز پیش با انتشار ویدیویی خطاب به هواداران الاهلی عربستان اعلام کرده بود سرمربی معروفی را انتخاب کرده‌اند و طی روزهای آینده معرفی خواهد شد. حجم ویدئو: ۱۳٫۲۰M | زمان ویدئو: ۰۰:۰۰:۵۹ دانلود فایل ویدئویی

ویدیو؛ رئال مادرید به این دلیل رودریگو گوئس را به خدمت گرفت

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - رودریگو گوئس، یکی از با استعدادترین بازیکنان دنیای فوتبال شناخته میشود. این بازیکن ۱۸ ساله فصل گذشته برای تیم سانتوس به میدان میرفت و با انتقالی به ارزش ۴۵ میلیون یورو به جمع کهکشانی‌های پیوست.

دانلود بازی والیبال ایران روسیه (۲۶ خرداد ۹۸)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر