اعمال شب چهاردهم ماه رمضان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

اعمال شب چهاردهم ماه رمضان

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
شب چهاردهم ماه رمضان دومین شب از شب‌های ایام البیض است

خبرگزاری صدا و سیما؛ اعمال شب چهاردهم ماه رمضان به این شرح است:

و  در شب چهاردهم: این شب دومین شب از شب‌های ایام البیض است، در این شب نیز همان نمازی که در شب سیزدهم آمده بود خوانده ‌می‌شود، اما در این شب به صورت چهار رکعت با دو سلام

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

در هر رکعت پس از سوره «حمد» سوره‌های «یس» و «تبارک الّذى بیده الملک» و «قل هو اللّه احد» را بخواند.

در این شب همانند دو شب دیگر ایام البیض، خواندن دعای مجیر سفارش شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نشر فراصوتی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
یکی از شرکت‌های فعال در برج فناوری دانشگاه امیرکبیر در بخش دانش فراصوت و عیب یابی و رصد نشت مخازن سیالات فعال شده استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ یکی از شرکت‌های فعال در برج فناوری دانشگاه امیر کبیر در بخش دانش فراصوت و عیب یابی و رصد نشت مخازن سیالات فعال شده است.

ماجرای مدارس استیجاری پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پلمپ مدارس استیجاری پایتخت با تعطیل شدن مدارس؛ مشکلی که پارسال گریبان ۷ مدرسه مناطق ۲، ۳ و ۱۱ تهران را گرفت و امسال نیز برای ۲ مدرسه در منطقه ۶ تهران دردسرساز شده استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ بیش از ۷۰ مدرسه از ۱۱۰ مدرسه استیجاری شهر تهران در آستانه تخلیه و پلمپ شدن قرار دارند که اگر آموزش و پرورش برای این مشکل آن‌ها اقدامی نکند به سرنوشت این مدارس دچار خواهند شد.

کودکی که داوران عصر جدید را شگفت زده کرد

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی داوران برنامه عصر جدید از کودکان بستری در بیمارستان مفید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی عیادت کردند.

برکت وقف

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ وقف سلامت یکی از وقف‌های مورد نیاز جامعه بوده و هست و جالب است که بدانید در این زمینه استان فارس رتبه اول را کسب کرده است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴17 ساعت قبل
ساعت۲۴ - تصویری از نیوشا ضیغمی، نفیسه روشن و المیرا عبدی، دختر اکبر عبدی، را مشاهده می‌کنید. تصویری از نیوشا ضیغمی، نفیسه روشن و المیرا عبدی، دختر اکبر عبدی، را مشاهده می‌کنید.

درخشش اجرام آسمانی پر رمز و راز

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
۳۱ خرداد با ۱۶ ساعت و ۲۲ دقیقه، طولانی‌ترین روز سال استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با رسیدن ۳۱ خرداد، خورشید بر مدار ۲۳٫۵ درجه عمود می‌شود که نویدبخش پایان بهار و آغاز تابستان است.

نظرها

اخبار بیشتر