برق شیراز رفت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. ورزشی
برق شیراز رفت

برق شیراز رفت

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
این مرثیه را قبلا هم نوشته ام. امروز اما می خواهم کاملش کنم. برق شیراز رفته،قطع شده، نیست. حتی سوسو هم نمی زند.

آغاز به کار برق شیراز باز می‌گردد به سال ۱۳۲۵؛ همان سالهایی که در بحبوحه جنگ جهانی دوم تعدادی از جوانان ورزش دوست شیرازی- که در کارخانه چراغ برق شیراز کار می‌کردند- جرقه تشکیل یک تیم فوتبال در ذهنشان زده شد.

تیم فوتبال برق شیراز قدیمی‌ترین تیم فوتبال ایران است. البته در سال ۱۳۲۴ یک باشگاه دوچرخه سواری به نام دوچرخه سواران در تهران تاسیس شد که بعدها به باشگاه تاج تبدیل شد اما چون در ابتدا این باشگاه در زمینه فوتبال فعالیت نداشته‌، قدیمی‌ترین باشگاه ایران، برق شیراز محسوب می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار ورزشی روز دنیا | جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

*****

شیرازی ها چند سال است دنبال «برق» می‌گردند. اما هرچه بیشتر می‌گردند کمتر به نتیجه می‌رسند.

بعضی هاشان حتی ذره بین به دست گرفته‌اند تا شاید نامی و نشانی از قدیمی‌ترین باشگاه فوتبال ایران بیابند اما زهی خیال باطل …

در لیگ برتر که هیچ، در لیگ دسته اول هم که هیچ، در لیگ دسته دوم هم هیچ، در لیگ دسته سوم هم نگردید نیست، در لیگ استانی؛ گشتیم نبود …

برق ما کجاست. یکی جوابمان بدهد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها17 ساعت قبل
از کدام تیم پیشنهاد دارید؟ از چند تیم لیگ برتری برای دستیاری و از تیم‌های لیگ یکی پیشنهاد سرمربیگری دارم. حرف‌های این آقا بی‌انصافی است و قطبی که پرسپولیس را یک بار قهرمان کرده، بد تیم را نمی‌خواهد. می‌گویند علی دایی گفته بود به سپهر حیدری رأی بدهید. مرزبان دوست نداشت پرسپولیس قهرمان شود و هر کاری کرد که تیم به قهرمانی نرسد، حتی لپ‌تاپ قطبی را شکست، ولی فایده‌ای نداشت! سپهر حیدری در این رابطه گفت: «بعد از باخت پرسپولیس به سپاهان و دیدن گریه هواداران گفتم به پرسپولیس می‌آیم و شادتان می‌کنم.

پشت پرده جدایی برانکو از زبان میناوند

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
مهرداد میناوند که پس از انتشار خبر جدایی برانکو از پرسپولیس طی اظهار نظری جنجالی تهدید به افشاگری کرده بود امروز از برخی اتفاقات پشت پرده باشگاه پرسپولیس که در نهایت به جدایی برانکو از این تیم انجامید، پرده برداشت.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱23 ساعت قبل
اختصاصی | هواداران پرسپولیس متوجهی اتفاقی بسیار عجیب و به دور از باور شدند. ورزش ۱۱ - در ساعاتی که هواداران پرسپولیس با ایجاد فشار بر روی باشگاه و خواستار شدن استعفای مدیران ناکارآمد خود، امیدوار به بازگرداندن برانکو به تهران هستند و پیگیر شرایط مربی محبوب خود به صورت لحظه به لحظه در کشور عربستان می‌باشند، متوجهی اتفاقی ناباورانه شدند. سایت ترانسفرمارکت ساعتی پیش باشگاه برانکو را از پرسپولیس به الاهلی عربستان تغییر داد تا هواداران سرخ‌های تهران بیش از پیش خشمگین شوند و رسما متوجه شوند که قرارداد این مربی کروات به طور رسمی با سعودی‌ها به ثبت رسیده و دیگر امیدی به بازگشت وی به ایران نیست!

تهدید هواداران پرسپولیس: اگر برانکو برنگردد …

ایلناایلنا22 ساعت قبل
هواداران معترض پرسپولیس مقابل درب باشگاه شعارهای تهدید آمیز علیه مدیریت سر می‌دهند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تجمع هواداران پرسپولیس که به جدایی برانکو از این تیم معترض هستند همچنان ادامه داد. هواداران عصبانی و معترض پرسپولیس که مقابل دفتر باشگاه حضور دارند مسئولان را تهدید می‌کنند که تا زمان بازگشت برانکو به تجمع اعتراضی خود ادامه خواهند داد.

حمله به باشگاه پرسپولیس و شعار علیه ایرج عرب و نبی (ویدئو)

ایلناایلنا1 روز قبل
روزنوروزنو20 ساعت قبل
پس از قطعی شدن جدایی برانکو از تیم پرسپولیس و حضور این سرمربی در تیم الاهلی عربستان، مدیران سرخ‌ها به دنبال پیدا کردن جانشینی مناسب برای پروفسور هستند. در همین رابطه گفته می‌شود سرمربی بعدی پرسپولیس، ایرانی خواهد بود و با توجه به پرداخت مطالبات برانکو، باشگاه پرسپولیس توان مالی برای جذب یک سرمربی خارجی ندارد. شنیده‌ها حاکی از این است که دو مربی ایرانی بسیار به باشگاه پرسپولیس نزدیک هستند و یکی از آن‌ها به احتمال بسیار زیاد فصل آینده هدایت سرخ‌ها را برعهده خواهد داشت. اخیرا شایعات زیادی درباره حضور افشین قطبی روی نیمکت پرسپولیس منتشر شد اما امروز مدیران سرخ‌ها چرخش ۱۸۰ درجه‌ای انجام دادند و اخباری از باشگاه درباره حضور علی دایی به عنوان سرمربی سرخ‌پوشان به گوش می‌رسد و گفته می‌شود او گزینه محتمل‌تری نسبت به قطبی می‎باشد. تا این لحظه هیچ یک از مسئولان باشگاه پرسپولیس و علی دایی به این اخبار واکنش نشان نداده‌اند و شایعات را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر