همسر مهناز افشار به ۱۷ سال زندان محکوم شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اقتصادی
همسر مهناز افشار به ۱۷ سال زندان محکوم شد

همسر مهناز افشار به ۱۷ سال زندان محکوم شد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
فارس نوشت: یک فرد از نزدیکان یاسین رامین ضمن تایید محکومیت ۱۷ سال حبس وی در دادگاه، گفت: محکومیت وی به هیچ عنوان به دلیل واردات شیرخشک های آلوده نیست.

صبح امروز خبری مبنی بر محکومیت ۱۷ ساله یاسین رامین منتشر شد. برخی رسانه‌ها این محکومیت را مرتبط با واردات شیر خشک آلوده دانستند که پیگیری‌های خبرگزاری فارس حاکی از آن است که این اتهام صحت ندارد.

در همین راستا، یک فرد از نزدیکان یاسین رامین ضمن تایید محکومیت ۱۷ سال حبس وی در دادگاه، به خبرنگار فارس گفت: محکومیت وی به هیچ عنوان به دلیل واردات شیرخشک‌های آلوده نیست.

این فرد افزود: واردات شیرخشک‌های آلوده که ‌اولین بار توسط رسانه‌های ضد انقلاب مطرح شد از اساس کذب است.

همسر مهناز افشار به ۱۷ سال زندان محکوم شد - 4

وی با انتقاد از سیاسی جلوه دادن این پرونده، طرح انتساب اتهامات یاسین رامین را به پدر و همسرش سیاسی و ناصواب ارزیابی کرد و افزود: اتهامات یاسین ربطی به خانواده وی ندارد.

در خبری بخوانید: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

درستی، ‌ وکیل یاسین رامین صبح امروز به خبرنگار فارس گفته بود که موکلش با شکایت هلال احمر به دلایل مالی به زندان محکوم شده است.

‌دادگاه بدوی، یاسین رامین را به ۱۷ سال زندان محکوم کرده است که آنچه اجرایی خواهد شد حکم حبس به مدت ۷ سال است. بر اساس قانون زمانی که متهم از سوی دادگاه به چند جرم محکوم شده و مجازات برایش تعیین شود، تنها مجازات اشد (بالاترین محکومیت) اعمال می‌شود.

همچنین دادگاه وی را به رد مال یک تا ۲ میلیون یورو نیز محکوم کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها