شیوا خنیاگر متفاوت‌تر از همیشه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
شیوا خنیاگر متفاوت‌تر از همیشه

شیوا خنیاگر متفاوت‌تر از همیشه

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
شیوا خنیاگر این عکس را منتشر کرد.

به گزارش پارس نیوز، شیوا خنیاگر این عکس را منتشر کرد.

شیوا خنیاگر متفاوت‌تر از همیشه - 2

منبع خبر : آخرین خبر شیوا خنیاگر شیوا خنیاگر متفاوت

در سایت خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین19 ساعت قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، جلسه هم اندیشی بررسی برپایی ششمین کنفرانس بین المللی ثبت‌های زنجیره‌ای در مسیر جاده ابریشم با رویکرد ویژه گردشگری در استان همدان، برگزار شد. حجت ا … ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران نیز در این جلسه تاکید کرد: در بحث جاده ابریشم رقابت شدید بین کشور‌های مختلف وجود دارد و در سال‌های اخیر کشور چین در این زمینه موفق بوده و چند سال است این کشور بسیاری از پروژه‌هایش را با برند جاده ابریشم مطرح می‌کند؛ حتی بسیاری از موسسات فیلمسازی برای گرفتن اعتبار از دولت از این برند استفاده می‌کنند. وی ادامه داد: کشور‌های دیگر نیز از جاده ابریشم برای توسعه شهر‌ها و ایجاد گردشگری و رونق استفاده می‌کنند به همین دلیل در یونسکو بخشی ویژه بنام جاده ابریشم ایجاد شده است. ایوبی ادامه داد: در داخل کشور همت برای گرفتن این میزبانی‌ها وجود ندارد و معتقدم ایران می‌تواند با توجه به امکانات شهر‌های مختلف در زمینه جاده ابریشم حرف‌های مهمی بزند. وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های مهم بین‌المللی در کنار اجلاس راه ابریشم از جمله دومین اجلاس کنفرانس بین المللی مسیر معنویت و گفت وگوی ادیان در جاده ابریشم یادآور شد: اولین جشنواره صلح نوشته‌های جاده ابریشم با حضور کشور‌های صاحب خوشنویسی از جمله ایران، چین، کره جنوبی و ژاپن برگزار خواهد شد و این کشور‌ها جشنواره خوشنویسی خود را برگزار خواهند کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تکلیف بازیکنان تمدیدی استقلال هنوز روشن نشده است. تا اینجا فقط وریا تمدید کرده و احتمالا حسینی هم ظرف امروز و فردا قراردادش را تمدید خواهد کرد. استقلال در تلاش بود تا علی کریمی هافبک دفاعی خود را هم حفظ کند اما خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که این بازیکن به آبی‌ها پیام داده قطعا فصل بعد در جمع آنها باقی نخواهد ماند. کریمی یک فصل در استقلال توپ زد و البته بازی‌های زیادی را به خاطر مصدومیت از دست داد. آبی‌ها خیلی زود تلاش خود را برای جذب دو هافبک دفاعی آغاز کرده‌اند.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پارس نیوز، به گزارشحسام‌الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور، سه‌شنبه ۴ تیر در نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای (رییس شورای نظارت بر سازمان صداوسیما) در خصوص تبعات منفی برنامه‌های مشارکتی با موضوع کنکور هشدار داد و خواستار ابلاغ اعتراض شورای نظارت به سازمان صداوسیما شد. نماینده رییس‌جمهور در شورای نظارت خطاب به رییس این شورا نوشته است: «در حال حاضر تعداد ۱۳ برنامه (۱۲ برنامه در سیما و یک برنامه رادیویی). به‌صورت میانگین حدود ۲۵۲ برنامه در ماه به تبلیغ بسته‌های آموزشی کنکور می‌پردازند. از جمله آسیب‌های این تبلیغات پرتکرار با موضوع کنکور، استرس‌زایی و امیدفروشی است. به عبارت دقیق‌تر این برنامه‌ها به دانش‌آموز و خانواده‌اش القا می‌کنند اگر از محصولات ما استفاده نکنید، راه به‌جایی نمی‌برید و به دانش‌آموزی که به هر دلیلی زمینه مناسب درسی یا انگیزه و شوق آموختن ندارد، تلقین می‌کند که او با استفاده از این محصولات یک‌شبه ره صدساله را می‌پیماید.»
خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
ما باید همه بدانیم که جنگ با ایران چندین مرتبه بسیار بدتر و فاجعه‌بار‌تر از جنگ عراق خواهد بود. اگر آمریکا زمانی تصمیم بگیرد به ایران حمله کند تهران می‌تواند از تمام توان خود در منطقه علیه آمریکا استفاده کند. در حدود دو دهه پس از ۱۱ سپتامبر آمریکا دست به جنگ‌ها ودرگیری‌های نظامی زد که نه تنها دمکراسی آمریکا را تضعیف کرد بلکه قدرت رهبری آمریکا را زیر سوال برد. ما ۱۸ است که حضور نظامی در افغانستان داریم و به زودی سربازانی در این کشور خواهیم داشت که زمان حملات ۱۱ سپتامبر حتی متولد نشده بودند! بر اساس تحقیقات صورت گرفته نبردهای آمریکا پس از ۱۱ سپتامبر ۴٫۹ تریلیارد دلار هزینه داشته است.
انتخابانتخاب19 ساعت قبل
هنری فورد را شاید بسیاری از افراد به خاطر محصولات کارخانه خودروسازی فورد بشناسند، اما جالب است بدانید که هنری فورد، به یک موضوع دیگر نیز مشهور شده است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، هنری فورد یک هوادار سرسخت نازی‌ها بود که پیش شرط هایی جدی علیه یهودیان داشت و موافق فشار بر قشر یهودی جامعه بود. هنری فورد بنیانگذار شرکت فورد موتور است و هدف اولیه او از تولید خودرو، تولید خودروهایی ارزان قیمت برای همه مردم ایالات متحده بود. شاید بسیاری از افراد ندانند که هنری فورد از مخالفان سرسخت جنگ بود و همیشه تاکید داشت که جنگیدن آخرین راه برای رسیدن به پیشرفت است. اما نکته جالب‌تر این است که واژه بانکداران معمولا لغتی بود که فورد برای توصیف یهودیان به کار می‌برد، بر همین اساس است که برخی معتقدند هنری فورد یک طرفدار حزب نازی بوده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
وی با تشریح خدمات صندوق توسعه ملی ادامه داد: این صندوق در جهت تبدیل بخشی از منابع خود به ثروت‌های ماندگار و حفظ سهم نسل‌های آینده از منابع نفت و گاز اقدام می‌کند. شهیدزاده گفت: از اعتبارات صندوق توسعه ملی طبق تاکیدات و منویات مقام معظم رهبری در جهت راه اندازی و حمایت پروژه‌های بخش خصوصی بهره برداری می‌شود. وی با تاکید بر اینکه ما با سیستم بانکی عجین هستیم، افزود: البرز از ظرفیت بزرگ استقرار مجموعه‌های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی برخوردار است از این رو باید بانک‌ها توجه ویژه‌ای در راستای ایجاد، توسعه و حمایت شرکت‌های دانش بنیان مستقر در این استان داشته باشند. رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی با بیان اینکه استاندار البرز برای جلب مشارکت‌های بخش خصوصی بسترسازی کرده است، اضافه کرد: البرز سکوی پرشی برای صادرات تولیدات دانش بنیان و محصولات فنی و مهندسی است بنابراین باید برای ارائه تسهیلات به این بخش توجه ویژه‌ای صورت گیرد. شهیدزاده افزود: مسائل مطروحه در این جلسه را مورد بررسی قرار داده و پس از جمع بندی، تصمیمات لازم گرفته می‌شود. وی با بیان اینکه به دعوت استاندار تلاشگر البرز در این نشست مهم حضور یافتم، عنوان کرد: از سال ۹۴ در مجموع ۶۰ هزار میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی در اختیار رونق تولید، صنعت، کشاورزی، دانش بنیان و … کشور قرار گرفت.

نظرها

اخبار بیشتر