بگومگو‌های ادامه دارمتهم بانماینده دادستان/از کوچه پشتی تا دولاب!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اجتماعی
بگومگو‌های ادامه دارمتهم بانماینده دادستان/از کوچه پشتی تا دولاب!

بگومگو‌های ادامه دارمتهم بانماینده دادستان/از کوچه پشتی تا دولاب!

مهرخبرگزاری مهر |
دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمد هادی رضوی از تهیه کنندگان حواشی و داماد یکی از وزرا در حالی امروز صبح برگزار شد که باز هم حواشی جالبی داشت.

به گزارش خبرنگار مهر دومین جلسه دادگاه محمد هادی رضوی صبح امروز برگزار شد و متهم باز هم ترفندهای جلسه گذشته خود را دنبال کرد. رضوی که پیشتر هم از ارائه اسناد حجیم و عجیب خود به دادگاه خبر داده بود، امروز هم در دفاعیات خود مدعی شد که ورق به ورق برای هر اتهامی که علیه من زده شد، مدر ک ارائه می‌دهم و همچون جلسه گذشته، این جلسه هم متهم رفت و آمدهای زیادی پیش قاضی مسعودی مقام داشت.

او که پیشتر به افراد پشت پرده جریانات دادگاه اشاره کرد امروز هم باز در سخنانی پر از ابهام خطاب به دادگاه گفت: عده‌ای می‌خواستند این دادگاه غیر علنی باشد اما امروز خوشحالم که دادگاه علنی است و قاضی با حوصله به دفاعیات من گوش می‌دهد.

جلسه گذشته که بگو مگوهای رضوی با قهرمانی، نماینده دادستان تهران به اوج رسید و رضوی اعلام کرد که از همان ابتدا نماینده دادستان با وی زاویه دارد و قهرمانی هم خطاب به رضوی گفت: شما آدم مهمی نیستید بلکه یک مفسد اقتصادی هستید. این جلسه هم رضوی در دفاعیات خود خطاب به دادگاه گفت: من از قوانین پولی و بانکی کشور می‌خوانم و برای بالا بردن سواد علمی آقای قهرمانی صحبت می‌کنم. من می‌خواهم مستند صحبت کنم.

بگومگو‌های ادامه دارمتهم بانماینده دادستان/از کوچه پشتی تا دولاب! - 3

صدور حکم پیش از موعد/ ‏متهم: نماینده دادستان گفت ۱۵ سال حبس برائت می‌گیرم

بگو مگوهای متهم هادی رضوی با نماینده دادستان تهران ادامه داشت به طوری که رضوی مدعی شد قهرمانی نماینده دادستان تهران گفته برائت ۱۵ سال حبس می‌گیرم.

حواشی دادگاه امروز به همین جا ختم نمی‌شود و رضوی که جلسه گذشته اعلام کرده بود داماد شریعتمداری هستم نه نتانیاهو، امروز اعلام کرد که منش سیاسی و جریان سیاسی اش با پدر همسرش که از وزرای فعلی است، متفاوت است.

اگر دفاع نکنم افتضاح می‌شود/ به من گفتند عوضی نمای مذهبی

رضوی گریزی هم به مطالب فضای مجازی زد و گفت: اتهامی زده شده که من مذهبی نمای عوضی و ریشو هستم و فلان انگشتر را دستم می‌اندازم. اگر امروز دفاع نکنم افتضاح می‌شود.

نماینده دادستان در قرائت کیفرخواست از واژه کوچه پشتی برای اشاره روابط رضوی با خانی (یکی دیگر از متهمان پرونده) اشاره کرد. لفظی که بارها در دفاعیات چرخید و رد و بدل شد.

رضوی در نهایت خطاب به نماینده دادستان گفت: من که می‌دانم کوچه پشتی یعنی چه، بچه دروازه دولاب هستم.

بگومگو‌های ادامه دارمتهم بانماینده دادستان/از کوچه پشتی تا دولاب! - 11

بخشی از دفاعیات متهم همچون جلسه گذشته به تکه پرانی به نماینده دادستان گذشت به طوری که رضوی با نمایش دادن بخشی از فعالیت هاش در حوزه دوربین و تجهیزات آن، در واکنش به سخن هفته گذشته نماینده دادستان مبنی بر اینکه حد و اندازه رضوی، وام ازدواج بود، گفت: اجازه دهید نمایشگاهی از محصولاتم در دادگاه ارائه می‌دهم. خانواده صدا و سیما و حتی اقای علی عسگری خانواده رضوی را که سی سال است در این کار هستند می‌شناسند، حالا وام ازدواج اندازه من بود؟!

بگو مگو‌های متهم با نماینده دادستان به همین جا ختم نمی‌شود و او در واکنش به حرف قهرمانی مبنی بر اینکه شما آدم مهمی نیستید، گفت: من نمی‌گویم مهم هستم اما چرا صدای امریکا ۳ برنامه برای من ساخته است.

بگومگو‌های ادامه دارمتهم بانماینده دادستان/از کوچه پشتی تا دولاب! - 14

البته این متهم که به ادعای خود برای هر صحبتش مدرکی پیش قاضی می‌برد در رابطه با این بخش از سخنان نماینده دادستان در رابطه با خرید خودروی مازراتی، بنز اس ۵۰۰، تویوتا، سوزوکی موتوری به نام ام وی اگوستا که قیمت آن ده پراید ۵۰ میلیونی است، و همچنین خرید ویلا در نوشهر، ملک در خیابان فرشته و احمد قصیر هیچ توضیح قانع کننده‌ای به دادگاه ارائه نکرد.

نماینده دادستان تهران که هفته گذشته از ارائه مدارک و مستنداتی در رابطه با اظهارات اخیر هادی رضوی به رسانه‌ها خبر داده بود به خبرنگار مهر گفت: این مدارک اسکن شده و به زودی در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: با تماس یکی از شهروندان با اورژانس اجتماعی، مبنی بر آزار جسمی یک پسر بچه ۴ ساله، موضوع بررسی و در دستور کار بهزیستی قرار گرفت. مجتبی ناجی با اشاره به گزارش کودک آزاری اخیر که در شهرستان اردستان رخ داده است، اظهار داشت: گزارش این کودک آزاری توسط مردم شهرستان اردستان به اورژانس اجتماعی اطلاع داده شد که بررسی این موضوع بالافاصله در دستور کار این نهاد قرار گرفت. وی افزود: پس از بررسی‌های صورت گرفته آثاری از خون مردگی در بدن این کودک ۴ ساله مشاهده شد که طبق گفته پزشکان این کودک بر اثر ضرب و شتم شدید دچار پارگی ریه شده است. معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه مادر و ناپدری کودک نزدیک‌ترین افراد به این کودک بودند، گفت: به محض ترخیص این کودک از بیمارستان و بر اساس حکم قاضی در صورتی که صلاحیت خانواده وی تایید نشود تحت پوشش بهزیستی قرار می‌گیرد. وی با اشاره به آخرین وضعیت جسمی این کودک اردستانی، خاطرنشان کرد: در حال حاضر کودکی که مورد ضرب و شتم والدین قرار گرفته در بیمارستان بستری و تحت مداوا است.

چرا توله خرس را سنگسار کردند (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل

۲۶ خرداد ۴۴؛ روزی درخشان و ماندگار

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ۵۴ سال پیش شهیدان بخارایی، صفار هرندی، نیک نژاد و محمدصادق امانی با همرزمانشان هم پیمان شدند تا برای پیشرفت ایران، حسن علی منصور نخست وزیر رژیم ستم شاهی را اعدام انقلابی کنند.
وانانیوزوانانیوز17 ساعت قبل
اما همه باید بدانند که با عدم رعایت شئونات جامعه، قانون را زیر پا می‌گذارند و امنیت روانی و اجتماعی جامعه را دچار اختلال می‌کنند. رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه امنیت ابعاد مختلفی دارد، گفت: امنیت اجتماعی، روانی، اقتصادی، فرهنگی و… لازمه یکدیگرند و اگر یک بخش از امنیت لنگ بزند امنیت جامعه تکمیل نمی‌شود. رحیمی تصریح کرد: برخی می‌گویند پلیس به دنبال امنیت اخلاقی است، اما پلیس تمام تلاش خود را به کار بسته است تا در تهران کم‌ترین وقوع سرقت را داشته باشیم. همچنین بالاترین کشف جرم را در تهران داریم، از آن طرف به هیچ عنوان در بحث امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه نیز کوتاهی نمی‌کنیم. رئیس پلیس پایتخت افزود: ما تکیلف داریم، ما وظیفه داریم در همه زمینه‌ها و همچنین در زمینه امنیت اخلاقی کار انجام دهیم.
افکارنیوزافکارنیوز5 ساعت قبل
خانوادهمراقبت‌های خانواده و ابرازمحبت کافی، عشق وعلاقه به فرزندان، کتاب خواندن و بازی کردن با آن‌ها و … را می‌توان سرمایه گذاری برای سلامت و رشد کافی کودکان دانست. تاثیرچاقی کودک بررشد قدیدر بدن هورمونی به نام «لپتین» ازسلول‌های چربی بدن ترشح‌ می‌شود. هورمون‌های جنسی می‌تواند باعث بسته شدن صفحات رشد استخوانی و در نتیجه توقف رشد قدی کودکان شود. همه اعضای خانواده می‌توانند بدون نسخه پزشک آزمایش تعیین میزان ویتامین D را انجام بدهند. در بدن هورمونی به نام «لپتین» ازسلول‌های چربی بدن ترشح می‌شود.
مهرمهر18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام روز دوشنبه در نشست ستاد اربعین استان خواستار ایجاد ورودی و خروجی و جاده اضطراری در مسیر پایانه برکت مهران شد و افزود: یکی از مطالبات مهم در این باره جداسازی مسیر پایانه برکت از مسیرهای دیگر است و اگر این اتفاق نیافتد با توجه به پیش بینی تراکم چند برابری جمعیت امسال مشکلات سال گذشته تکرار می‌شود. وی افزود: به خاطر اهمیت کار امور در دست اقدام اربعین ازجمله طرح زیرگذر و روگذر و جاده اضطراری برای پایانه برکت باید توسط مسئولان ذیربط به لحظه گزارش شود. استاندار ایلام در ادامه خواستار تسریع در کار دیگر پروژه‌های اربعین شد و گفت: انجام به موقع زیرساخت‌ها، رفع نواقص سال قبل، تسریع در ایجاد جاده اضطراری کنار پل زائر، ایجاد سایه بان و سرویس‌ها و چشمه‌های حمام و سکوبندی و استراحت گاه برای رانندگان و امورات اربعین بایست تا قبل از آبان ماه به اتمام برسد. وی در ادامه خواستار اتمام کار ساختمان قرارگاه اربعین تا آخر مرداد ماه نیز شد و گفت: در این پروژه اگر پیمانکار پای کار نیست و به تعهدات خود سر موقع عمل نمی‌کند باید خلع ید شود. سلیمانی دشتکی در پایان با عنوان این مطلب که با توجه به حذف ویزا بین ۴ تا ۵ میلیون تردد در اربعین امسال خواهیم داشت، هشدار داد: اگر مدیری در قبال تعهدات اربعین کوتاهی کند و قصور او مشهود شود لغو ابلاغ می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر