عکس/ دیدار جمعی از شاعران با رهبر انقلاب
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی
عکس/ دیدار جمعی از شاعران با رهبر انقلاب

عکس/ دیدار جمعی از شاعران با رهبر انقلاب

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
همزمان با شب میلاد کریم اهل بیت‌(ع) دیدار جمعی از شعرا و اهالی فرهنگ و ادب با رهبر معظم انقلاب پس از اقامه نماز مغرب و عشاء آغاز شد.

در ادامه بخوانید

ایمناایمنا19 ساعت قبل
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اگر همه ما در منطقه آسیا با هم متحد باشیم تبدیل به قدرتی می‌شویم که هیچ قدرتی نمی‌تواند جلوی آن بایستد به شرط آنکه بتوانیم به یک تفاهم زبانی برسیم. وی در ادامه آمریکا را کشور یکجانبه گرایی توصیف کرد که قصد دارد تمام دنیا را تحت سلطه خود درآورد و افزود: آنها به همه کشورها تحکم کرده و آنها را وادار می‌کنند از سیاست هایشان تبعیت کنند که این ننگی برای سیاست دنیا است اگر زیر سلطه آنها برود. پزشکیان اضافه کرد: نباید اینگونه باشد که یک گروه خاص با نگاه خاص بتواند هرچه خواست را اعمال کند و سایرین مجبور باشند سیاست آنها را بپذیرند لذا باید بیدار شده و دست به دست یکدیگر داده و اجازه ندهیم صرفا یک گروه خاص در دنیا اعمال نفوذ کنند. نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه درباره حمایت مجلس از سپاه در ماجرای انهدام پهپاد جاسوسی آمریکایی گفت: زمانی که آنها ما را با موشک می‌زدند صدایی از هیچکس بلند نشد اما امروز به یمن برکت نیروهای مسلح و دانشگاه به جایی رسیده‌ایم که اجازه نمی‌دهیم پهپادهای فوق پیشرفته آنها در حریم ما پا بگذارند. نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان درباره همگرایی ایجاد شده در این اجلاس خاطرنشان کرد: توسعه و رشد انسان‌ها زمان می‌خواهد اما باید در راستای دستیابی به یک نگاه مشترک حرکت کنیم که البته با یک جلسه نمی‌توان به آن دست یافت بلکه باید با تعاملات گسترده‌تر، علمی‌تر، مستندتر و فراگیرتر زبان و نگاه مشترک ایجاد شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین21 ساعت قبل
محمدرضا زائری محقق و پژوهشگر در ابتدای این مراسم در سخنانی، گفت: توجه و پرداختن به این موضوع و دغدغه برای ما جای تعجب فراوانی داشت، زیرا فضای امروز جامعه آنقدر از واقعیت جاری غافل است که برگزاری چنین برنامه‌هایی اتفاق مبارکی است. با توجه به فعالیت‌های ما در کشور بوسنی این ترکیه بود که آمد و با هوشمندی از موقعیت موجود استفاده کرد. اشتباه استراتژیک و راهبردی ما دست‌کم گرفتن دشمن استاین محقق و پژوهشگر اشتباه استراتژیک و راهبردی را دست‌کم گرفتن دشمن دانست و تاکید کرد: این اتفاق باعث شده آسیب‌های فراوانی ببینیم، زیرا دشمن از تمام ظرفیت‌های خود برای مقابله با ما استفاده می‌کند و برای یک عملیات خود ساعت‌ها فکر و برنامه‌ریزی می‌کند و این درحالی است که ما برای هوشمندی آن‌ها هیچ فکر و برنامه‌ای نداریم. بیان واقعیت‌های جنگ سوریه قدرت واقعی ما را نشان می‌دهداین محقق و پژوهشگر تصریح کرد: در مورد سوریه هم وضع به همین صورت است. آن وقت آن کسی که قصد دارد برود و در سوریه کار کند اختیارش دست آن فردی است که مشخص نیست چقدر تخصص دارد.
ایلناایلنا22 ساعت قبل
مراسم بزرگداشت شهادت آیت الله دکتر بهشتی و دیگر اعضای دفتر حزب جمهوری اسلامی ایران، جمعه هفتم تیر ماه برگزار خواهد شد. به گزارش ایلنا، مراسم بزرگداشت شهادت آیت الله دکتر بهشتی و دیگر اعضای دفتر حزب جمهوری اسلامی ایران، جمعه هفتم تیر ماه برگزار خواهد شد. در این برنامه که ریاست سازمان تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام قمی و حسن رحیم پورازغدی به سخنرانی خواهند پرداخت، خانواده‌های شهدای حادثه هفتم تیر نیز حضور خواهند داشت. از برنامه‌های متفاوت امسال، اجرای سرود، نمایش فلش ماب و از ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه در محل یادمان شهدای هفتم تیر برگزار خواهد بود.
تسنیمتسنیم19 ساعت قبل
محمدرضا پورابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تاخیر بانک مرکزی برای راه‌اندازی بازار متشکل ارزی، گفت: این تاخیر بانک مرکزی برای مجلس پذیرفتنی نیست و باید این بازار هرچه سریعتر عملیاتی شود. وی با بیان اینکه تشکیل بازار متشکل ارزی اسفندماه سال گذشته در شورای پول و اعتبار مصوب شده و تاکنون اتفاق خاصی در این حوزه رخ نداده است، ادامه داد: آخرین اطلاعاتی که به دست نمایندگان رسیده این است که دولت با نگارش آیین‌نامه‌های اجرایی این بازار موافقت کرده است. نماینده مردم کرمان در مجلس با اعلام اینکه بازار متشکل ارزی باید هرچه سریعتر در بخش اسکناس و حواله‌ها عملیاتی شود، اضافه کرد: وجود چند نرخی در بازار و عدم تشکیل این بازار در شرایط فعلی موجب فساد و رانت در اقتصاد کشور شده است. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید براینکه عدم تشکیل بازار متشکل ارزی نحوه عرضه و تقاضا را در بازار ارز برهم زده است، اظهار داشت: عدم وجود یک بازار متشکل باعث شده تا تقاضا برای ارز بالا برود و از سوی دیگر صادرکنندگان غیرنفتی نیز ارز حاصل از صادرات را به چرخه بازار تزریق نکنند. انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
به‌نظر می‌رسد تلاش و اراده او برای ایجاد تغییرات مثبت در دستگاه قضایی فراتر از حرف و سخن باشد. او که پرورش‌یافته دستگاه قضایی است، بیش از هر کس دیگری از مشکلات این دستگاه آگاه است و به همین سبب می‌داند که جلب اعتماد و مشارکت مردم، مهم‌ترین عامل پیشبرد امور است. رئیسی کاهش اعتماد مردم به قوه قضاییه طی سال‌های گذشته را انکار نمی‌کند. وی درباره افزایش امیدواری مردم به قوه قضاییه می‌گوید: این امیدواری مشروط به اقدامات ماست. شیوه‌های بازسازی اعتمادرئیس قوه قضاییه یکی از راه‌های افزایش اعتماد مردم به دستگاه قضایی را مبارزه واقعی با فساد می‌داند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، نظامیان رژیم صهیونیستی به نقاط مختلف کرانه باختری یورش بردند. بر اساس این گزارش، به دنبال این حمله درگیری شدیدی میان نظامیان صهیونیست و جوانان فلسطینی درگرفت. منابع عربی اعلام کردند که صهیونیست‌ها در جریان این درگیری شماری از فلسطینیان را بازداشت کردند.

نظرها

اخبار بیشتر