برانکو: داوران بسیار ناعادلانه قضاوت کردند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر ورزشی
  4. ورزشی

برانکو: داوران بسیار ناعادلانه قضاوت کردند

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی |
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از بازی شاگردانم راضی‌ام و از پیروزی پرسپولیس لذت بردم.

برانکو: داوران بسیار ناعادلانه قضاوت کردند - 1

به گزارش خبرورزشی، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل السد قطر در نشست خبری گفت: قبل از هرچیزی به ژاوی تبریک می‌گویم بخاطر عمر ورزشی بسیار عالی که سپری کرد برای همه ما که فوتبال را دنبال می‌کنیم لحظات خوبی را ارمغان آورد و لذت بردیم که او چندین سال بهترین هافبک دنیا بود و برای ژاوی در شغل جدیدش به عنوان مربی آرزوی موفقیت داریم. خوشحالم از این بابت که تجربه خودش را در اختیار فوتبال می‌گذارد. همین طور برای همکارم مربی السد که بازنشسته می‌شود و زندگی آرامی دارد. در این دو سه سال رقبای خوبی برای هم بودیم. مقابل السد موفق بودیم و برای این تیم در دور بعدی آرزوی موفقیت می‌کنم و امروز هم از بردمان لذت بردیم. نیمه نهایی جام حذفی در انتظارمان است و شخصیت خوبی ارایه کردیم در بازی که از نظر نتیجه اهمیت نداشت و با قاطعیت تمام قهرمان لیگ ایران شدیم و هر بازی برای ما مهم است. فقط متاسفم از اینکه هواداران ما به اندازه کافی نبودند تا از این بازی زیبا لذت ببریم از نحوه بازی بازیکنانم راضی هستم.

وی افزود: در هنگام گرم کردن بازی کاپیتان ما مصدوم شد و نتوانست ادامه بدهد به بازیکنانم بابت بردی که کسب کردند و بازی که ارایه دادند تبریک می‌گویم. یک بازی دیگر در نیمه نهایی با سپاهان داریم. نشان دادیم که شایستگی صعود را داشتیم و یک بار دیگر باید از بازیکنانم تشکر کنم. سوپر جام را کسب کردیم و قهرمان لیگ شدیم و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم. می‌خواهم و انتظار دارم که در جام حذفی هم قهرمان شویم. از همه بیشتر برای بازیکنان باید تبریک بگویم که لیاقتش را دارند.

برانکو در مورد اینکه با این برد خوب حسرت خوردیم که حذف شدیم گفت: با نظر شما موافقم. نمی‌خواهم توجیه کنم، اما داوران بسیار ناعادلانه قضاوت کردند. در هیچ کدام از این مسابقات ذره‌ای از حریف کم نداشتیم، اما فوتبال همین است.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه فصل آینده هم مدعی قهرمانی خواهید بود گفت: پرسپولیس همیشه مدعی خواهد بود و این وظیفه ما نسبت به هواداران مان است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها