سعداوی: باشگاه بابت مصاحبه پورموسوی حق شکایت دارد/ برای انتقاد اطلاعاتمان را بالا ببریم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. وانانیوز
  4. ورزشی
سعداوی: باشگاه بابت مصاحبه پورموسوی حق شکایت دارد/ برای انتقاد اطلاعاتمان را بالا ببریم

سعداوی: باشگاه بابت مصاحبه پورموسوی حق شکایت دارد/ برای انتقاد اطلاعاتمان را بالا ببریم

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز |
مدیر فنی باشگاه فولاد خوزستان، گفت: این حق برای باشگاه محفوظ است و فکر می‌کنم شکایتی در حال تنظیم است تا در اختیار فدراسیون قرار بگیرد.

به گزارش وانانیوز،

نعیم سعداوی در نیم فصل هجدهمین دوره لیگ برتر به عنوان مدیرفنی به باشگاه فولاد خوزستان پیوست.

فولاد در فصلی که سیدسیروس پورموسوی، ایلی استان، عزیز فریسات و افشین را به عنوان سرمربی روی نیمکت داشت در نهایت با قرار گرفتن در رده هشتم جدول قرار گرفت.

عملکرد فولاد پر فراز و نشیب بود

عملکرد فولاد را در فصل جاری چطور ارزیابی می‌کنید؟

متاسفانه در فصل جاری فراز و نشیب زیاد داشتیم. تغییر و تحول در تیم زیاد بود. تمام مجموعه تلاش می‌کردند شرایط خوبی را به وجود بیاورند. در این زمینه هم سخت تلاش کردند. از بازیکنان گرفته تا مربیان مختلف که هدایت تیم به آنها سپرده شد همه تلاش کردند و باید از آنها تشکر کنم. مدیریت باشگاه هم همه جوره پای کار بودند و به دنبال ایجاد یک وضعیت با ثبات در تیم بودند. در نیم فصل دوم وضعیت با ثباتی داشتیم. آنطور که باید و شاید احساس خطر نمی‌کردیم و نیم نگاهی به بالای جدول داشتیم. شروع کارمان خوب بود اما در ادامه باز هم دچار فراز و نشیب شدیم. تجربه خوبی آموختیم و با یک برنامه مناسب باید به فکر ایجاد شرایط بهتر در فصل آینده باشیم.

* هیأت مدیره در مورد برنامه قطبی تصمیم گیری می‌کند

آیا برنامه ریزی برای فصل بعد آغاز شده است؟

برنامه ریزی را از چند هفته قبل شروع کردیم. یک گروه آنالیز بسیار قوی با باشگاه همکاری دارند و در زمینه‌های مورد نیاز برای تقویت تیم اقدام می‌شود. افشین قطبی سرمربی تیم هم چند جلسه با مدیرعامل باشگاه داشته و نظرات او گرفته شده است. در جلسه هیأت مدیره این خواسته‌ها اعلام می‌شود و در مورد او تصمیم گیری می‌کنند. اگر قرار به ادامه همکاری با قطبی باشد با برنامه‌های او جلو می‌رویم و اگر بنا به تغییر و تحول باشد راجع به گزینه‌های جدید می‌توان صحبت و رایزنی کرد تا به نتیجه برسیم.

* هدف فولاد بستن یک تیم قدرتمند است

‌ هدف فولاد در فصل آینده چیست؟

هدف فولاد در فصل آینده بستن یک تیم قوی و خوب است. تیمی که در زمینه‌های مختلف حرف برای گفتن داشته باشد و در بالای جدول رقابت کند. چندین سال است که هواداران انتظار کسب موفقیت را دارند. به آنها قول می‌دهیم که با همه وجود پای کار هستیم و تیم خوبی را روانه مسابقات خواهیم کرد تا فولاد را به شرایط خوب گذشته‌اش باز گردانیم.

*کمیته جوانان در مورد نحوه رفتار مربیان برنامه آموزشی بگذارد

اخیر سیروس پورموسوی مصاحبه‌ای کرده و نسبت به مدیریت و هیأت مدیره باشگاه فولاد خوزستان انتقادات تندی را مطرح کرده است. پورموسوی حتی اعلام کرده برای برکناری او در هفته پنجم برنامه‌ریزی شده بود.

پورموسوی یک مربی جوان و آینده‌دار است. او برای فوتبال خوزستان زحمات زیادی کشیده است. به نظر می‌رسد او باید الان تمرکزش را بیشتر معطوف به مسئولیت سنگینی کند که از سوی فدراسیون به او سپرده شده است. هر چقدر او کمتر به حواشی بپردازد بهتر خواهد بود. باید تعامل سازنده‌ای با باشگاه‌های مختلف مخصوصا باشگاه‌هایی که در امر سازندگی و پایه قوی هستند ایجاد کند. مثلا در کشورمان کسی‌ نمی‌تواند بهتر از فولاد در کار روی تیم‌های پایه معرفی کند. فولاد کار بنیادین در این مورد انجام داده است. شاید فدراسیون و کمیته جوانان در این زمینه باید برای آموزش برنامه خاصی داشته باشد و نحوه رفتار مربیان رده‌های مختلف ملی را با باشگاه‌ها و فضای حاکم با باشگاه‌های فوتبال را آموزش دهند. در رده ملی باید نگاه ملی باشد. این مسئله نیاز به برنامه ویژه فدراسیون دارد.

* حق شکایت بابت حرف‌های پورموسوی برای باشگاه محفوظ است

پورموسوی زمانی سرمربی فولاد بوده و برای این تیم زحمت کشیده اما به هر دلیل از فولاد خوزستان جدا شده است. من خودم وقتی آمدم که پورموسوی رفته بود. چه بسا که در آینده هم شرایط همکاری پورموسوی و فولاد فراهم شود. به هر حال او در مقاطع مختلف علیه باشگاه مصاحبه کرده است. پورموسوی موفقیت را حاصل کارهای خودش می‌داند و شکست‌ها را به دیگران ربط می‌دهد. به انواع مختلف مسائلی را مطرح کرده که صحت نداشته و حتی از طریق کمیته اخلاق و کمیته انضباطی هم قابل پیگیری است. این حق برای باشگاه محفوظ است و فکر می‌کنم باشگاه در این زمینه قصد دارد شکواییه را تنظیم کند و در اختیار فدراسیون قرار دهد. همچنین بازیکن جوانانی مثل مجتبی نجاریان، مهرداد هدایتیان، میلاد بدرقه یا صابر حردانی قبل از پورموسوی شناسایی شدند و در تیم بزرگسالان فولاد به بازی گرفته شدند. نباید همه چیز را به خودمان مربوط بدانیم. سیاست کلی باشگاه فولاد خوزستان از گذشته جا افتاده و آن پرهیز از جنجال و حواشی است. تمایل نداریم در این فضاها قرار بگیریم. اگر قصد پرداختن به این مسائل را داشته باشیم قطعا موارد زیادی قابل طرح است. مثلا به عنوان نمونه زمانی که او به عنوان مربی و مدیر کارون فعالیت می‌کرد خود باشگاه فولاد شکایتی در این زمینه داشت. بهتر است وارد این فضاها نشویم و دست به دست هم بدهیم تا در فضایی به دور از حاشیه به فوتبال کمک کنیم. پورموسوی در حال حاضر مسئولیت سنگینی دارد و باید حواسش را بیشتر به این مسئولیت مهم معطوف کند.

سعداوی: باشگاه بابت مصاحبه پورموسوی حق شکایت دارد/ برای انتقاد اطلاعاتمان را بالا ببریم - 17

*برای انتقاد اطلاعاتمان را بالا ببریم

اخیرا مجید باقری‌نیا در مصاحبه‌ای نسبت به جذب مسی و دیاباته انتقاد کرده بود؟

به او ارادت دارم اما مربیگری یک بحث سلیقه‌ای است. او خودش مربی بوده و ممکن است در مقاطع مختلف به او هم در مورد استفاده از برخی بازیکنان انتقادات زیادی شده باشد. مربیگری سلیقه‌ای است. قطبی به مسی اعتقاد داشت و باشگاه هم وظیفه جذب این بازیکن را داشت. این ادبیات که بگوییم در محله‌های اهواز هم از این بازیکن بهتر داریم درست نیست. همچنین باید اطلاعاتمان را بالاتر ببریم. دیاباته بازیکن فرانسوی هم با درخواست قطبی جذب شد. پیش شرطی در قرارداد او وجود داشت که بر این اساس در صورت رسیدن ITC قرارداد او امضا می‌شد. او یک ماه با تیم تمرین کرد و به دلیل عدم صدور مجوز بازی بدون پرداخت یک دلار به کشورش بازگشت. اینکه در مصاحبه بگوییم فلان بازیکن جذب شده و بدون انجام بازی و دریافت پول فولاد را ترک کرده درست نیست. باید اطلاعاتمان را کامل کنیم تا افکار عمومی تشویش نشود.

* از هواداران عذرخواهی می‌کنم

و صحبت پایانی.

باید از کشانی مدیرعامل محترم شرکت فولاد خوزستان و اعضای هیأت مدیره تشکر کنم. انتظار هوادارانمان بستن تیمی خوب و قوی در فصل آینده است. همه مجموعه باشگاه باید دست به دست هم دهیم و شرایطی ایجاد کنیم که فولاد به شرایطی که تبدیل به یک قطب در فوتبال ایران شود باز گردیم. همچنین باید از هواداران خوب فولاد خوزستان تشکر کنم. آنها در فصل جاری و در شرایط بسیار سخت حامی تیم ما بودند و مثل همیشه به اعضای تیم کمک کردند. باید به نحوی از هواداران عذرخواهی کنم. آن چیزی که مدنظر هواداران بود نتوانستیم ایجاد کنیم و تلاش می‌کنیم با حمایت بیشتر و ایجاد همدلی در تیم شرایط فولاد را به چیزی که مدنظر هواداران است برسانیم.

انتهای پیام/ا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

توضیحات خبرنگار مهر درباره وضعیت سرمربی پرسپولیس

مهرمهر17 ساعت قبل
مهدی مرتضویان، خبرنگار ورزشی مهر، درباره آخرین وضعیت سرمربیگری برانکو در پرسپولیس گفت: گزینه سرمربیگری پرسپولیس هنوز برانکو است اما مسئولین با مربیان مد نظر باشگاه در حال مذاکره هستند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | دروازه‌بان تراکتورسازی از جذب رشید مطاهری ناراحت شده است. ورزش ۱۱ - رشید مظاهری دروازه‌بان ذوب‌آهن به تراکتورسازی پیوست تا محمدرضا اخباری همچنان به عنوان سنگربان دوم تی‌تی‌های باشد. به نظر می‌رسد اخباری از جذب مظاهری بسیار ناراحت شده و برخلاف میل باطنی‌اش می‌خواهد با پیوستن به پرسپولیس تلافی کند. گفته می‌شود رشید مظاهری با ۲۰ میلیارد به جمع قرمزهای شهر تبریز پیوسته تا واکنش اهالی فوتبال را به دنبال داشته باشد. محمدرضا اخباریبیشتر بخوانیدصید بزرگ تراکتور از آب گل آلود پرسپولیس، لژیونر پرسپولیسی در راه تبریزتوافق برانکو با الاهلی عربستان برای جذب بازیکن کروات + عکساستوری معنادار مترجم برانکو در واکنش به جدایی سرمربی پرسپولیس + عکسخداحافظی ستاره پرسپولیس از برانکو + عکس
موجموج23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اسپورت ۳۶۰ عربستان سعودی، قرار است مراسم معارفه برانکو ایوانکوویچ امشب (دوشنبه) با حضور خبرنگاران و عکاسان عربستانی برای حضور در تیم فوتبال الاهلی عربستان برگزار شود و این سرمربی به صورت رسمی هدایت الاهلی را برعهده بگیرد. این خبر در حالی از سوی رسانه‌های سعوی منشتر می‌شود که ایرج عرب، مدیرعامل و برخی دیگر از مسئولان باشگاه پرسپولیس در مصاحبه‌های خود بار‌ها و بار‌ها اعلام کرده‌اند که برانکو از پرسپولیس جدا نخواهد شد و درخواست او برای جدایی از جمع سرخ پوشان رد شده است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱19 ساعت قبل
اختصاصی | رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن پست جالبی در اینستاگرام خود منتشر کرد. ورزش ۱۱ - جدایی برانکو ایوانکوویچ، سرمربی چند فصل اخیر پرسپولیس از این تیم را می‌توان مهم‌ترین خبر این روزهای فوتبال ایران دانست. اتفاقی ناگهانی که همه را شوکه کرد. سعید آذری، رئیس هیئت مدیره ذوب‌آهن، که همواره حاشیه‌ساز بود است، یکی از کسانی بود که به این موضوع واکنش نشان داد و با انتشار پیامی زیبا، از سرمربی کروات قدردانی و برای او آرزوی موفقیت کرد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱16 ساعت قبل
اختصاصی | مدیرعامل و وزیر ورزش به راهکار عجیبی برای بازگشت برانکو ایوانکوویچ دست یافته‌اند. ورزش ۱۱ - به گزارش بخش اخبار ورزشی سایت شهرخبر، مدیرعامل پرسپولیس بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ از این تیم سریعا دست به دامان وزیر ورزش شد و جلسه‌ای چندساعته را با او تشکیل داد. سلطانی‌فر و ایرج عرب به این نتیجه رسیدند که با ارائۀ پیشنهاد مالی سنگینی به برانکو ایوانکوویچ سعی کنند این مربی موفق را مجاب به بازگشت به پرسپولیس کنند. البته با توجه به ثبت قرارداد برانکو با الاهلی این اتفاق بسیار بعید به نظر می‌رسد و فقط گذشت زمان بازگشت برانکو به پرسپولیس را رقم خواهد زد. بیشتر بخوانیدرفتن برانکو اولین خرید پرسپولیس را مشخص کرد؛ لژیونری که بازمی‌گردد!
طرفداریطرفداری20 ساعت قبل
طرفداری- پس از اینکه جدایی برانکو تقریبا قطعی شد، هواداران پرسپولیس به شدت عصبانی شدند، زیرا اعتقاد دارند سرمربی موفق این تیم باید تحت هر شرایطی حفظ می‌شد. به گزارش فارس، هواداران که عصبانی بودند، امروز صبح مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس تجمع کردند و علیه ایرج عرب شعار دادند و معتقد بودند وی مقصر جدایی برانکو است. ماموران نیروی انتظامی نیز مقابل باشگاه حاضر شدند تا امنیت را بر قرار کنند. محسن خلیلی نیز در بین هواداران حاضر شد تا با آن‌ها صحبت کند.

نظرها

اخبار بیشتر