حضور جواد خواجوی در برنامه «عصر جدید»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. فرهنگ

حضور جواد خواجوی در برنامه «عصر جدید»

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
جواد خواجوی، کسی که با دابسمش هایش در اینستاگرام به شهرت رسید، با حضور در برنامه «عصر جدید» باعث غافل‌گیر شدن داوران و تماشاچیان شد.

برترین‌ها: جواد خواجوی، کسی که با دابسمش هایش در اینستاگرام به شهرت رسید، با حضور در برنامه «عصر جدید» باعث غافل‌گیر شدن داوران و تماشاچیان شد.

در وبسایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سعید نمکی در نهمین همایش بین المللی سلامت در حوادث و بلایا در مرکز همایش‌های رازی افزود: در روزگاری بیماری‌هایی مانند طاعون و وبا جزو بلایای طبیعی بودند، ولی با علم و آمادگی مردم، این بلایا مهار شدند. وی گفت: ما در پیشگیری، نیازمند قانون محکم برای حمایت از یک حرکت ملی هستیم، ما هنوز فرماندهی واحد تعریف شده برای کنترل بلایا در کشور نداریم تا بتوانیم وحدت فرماندهی ایجاد کنیم. وزیر بهداشت افزود: ویرانی‌های سیل اخیر بدلیل این بود که ما راه سیلاب را بسته و یک قیف درست کرده بودیم که در چند ثانیه سرریز این قیف باعث بروز آن فاجعه در شیراز شد. نمکی گفت: ما در نظارت بر اجرای قانون دچار مشکل هستیم، چرا مجوز ساخت و ساز در بستر رودخانه‌ها صادر یا چرا راه سیلاب‌ها مسدود شده است. وزیر بهداشت افزود: ما در مدیریت تروما در کشور دچار مشکل هستیم و در نقل و انتقال مصدومان دقت لازم را نداریم، نیاز‌مند همکاری بخشی و یک حلقه اتصال هستیم تا عملکرد سایر نهاد‌ها را در یک ساختار منسجم برای مدیریت بلایا تعریف کنیم.
ایسناایسنا19 ساعت قبل
موضوع دفاع از تصمیم رامبد جوان نیست، موضوع این تب کردن‌ها و سرد کردن‌های ماست. سعید معروف و یکی دو بازیکن تیم ملی والیبال در اعتراض به لباس‌های کاروان اعزامی در هتل ماندند و به مراسم رژه افتتاحیه نرفتند. این چند روز فقط نقدهای پیرامون اقدام رامبد جوان و نگار جواهریان برای به دنیا آوردن فرزندشان در کانادا را می‌خوانم. کار آن قدر بالا گرفته که احتمالا برخی به کمتر از دستگیری و محاکمه رامبد جوان راضی نیستند. این که رامبد جلوی دوربین «ایران، ایران» می‌کند و بعد تلاش می‌کند بچه‌اش را کانادا به دنیا بیاورد و…به جای سعید معروف و رامبد جوان می‌شود ده‌ها و صدها اسم دیگر را گذاشت.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 ساعت قبل
ساعت۲۴ - تصویری از نیوشا ضیغمی، نفیسه روشن و المیرا عبدی، دختر اکبر عبدی، را مشاهده می‌کنید. تصویری از نیوشا ضیغمی، نفیسه روشن و المیرا عبدی، دختر اکبر عبدی، را مشاهده می‌کنید.

خانه خوبان

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
تلاش برای حفظ و استمرار عزم ملی حمایت از سیل زدگان و جمع آوری کمک به سبک هنرمندانبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ علاقه‌مندان برای مشارکت در نمایشگاه خیرخواهانه «خانه خوبان» و خرید آثار یا حتی مشاهده آثار تجسمی هنرمندان کشورمان تا پایان خرداد فرصت دارند به پردیس سینمایی ملت مراجعه کنند.

برکت وقف

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ وقف سلامت یکی از وقف‌های مورد نیاز جامعه بوده و هست و جالب است که بدانید در این زمینه استان فارس رتبه اول را کسب کرده است.

پول‌های کثیف سلبریتی‌ها ذائقه مخاطب را تغییر داده+ فیلم

سینماپرسسینماپرس19 ساعت قبل
سینماپرس: محمدرضا باقری در برنامه تلویزیونی هفت گفت: منشا پول هنرمندانی که هر شب در یک سفارتخانه مهمان هستند هم مثل پول مفسدان اقتصادی، سیاه هست. به هم زدن بازار تولید در سینما، اثر اصلی جریان پول‌های آلوده است. به گزارش سینماپرس، محمدرضا باقری یک فعال رسانه‌ای در توئیتر با انتشار ویدئویی از توضیحاتش در برنامه هفت به منشأ پول هنرمندانی که هر شب در یک سفارتخانه مهمان هستند، پرداخت. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴

نظرها

اخبار بیشتر