شبنم مقدمی در کتابخانه ملی ایران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
شبنم مقدمی در کتابخانه ملی ایران

شبنم مقدمی در کتابخانه ملی ایران

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
شبنم مقدمی با انتشار این عکس نوشت: از پسِ این روزهای تلخ ...روزی هست...روزی که نمی دانی چگونه فرامی رسد از کجا می آید ؟ چگونه تو را می یابد؟

به گزارش پارس نیوز، شبنم مقدمی با انتشار این عکس نوشت:

از پس این روزهای تلخ …روزی هست …روزی که نمی‌دانی چگونه فرامی رسد

از کجا می‌آید؟ چگونه تو را می‌یابد؟

در ظلماتی چنین بی روزن! که نامت حتی …وانهاده تو را …رفته است

سروده‌ی امیدوارانه‌ی شمس لنگرودی

عکس از: امیر آبشناسان. امروز. سی ام اردیبهشت. کتابخانه‌ی ملی ایران. تهران

شبنم مقدمی در کتابخانه ملی ایران - 8

منبع خبر : آخرین خبر شبنم مقدمی کتابخانه ملی ایران

در سایت خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین15 ساعت قبل
ولی در امروزه، اینان در صدد اثبات آن مفاهیم به عنوان اصول تمدن اسلامی هستند، و تصویری ارائه می‌دهند که گویی اینها اصول درستی است که از قدیم هم مورد قبول همه بوده است. تلاش این است تا نشان داده شود همه اینها، در دل فرهنگ و تمدن ما، اصولی پذیرفته شده بوده است. البته تئوریسین‌های تمدن اسلامی، دو گروه محافظه کار و لیبرال هستند. برای مثال جانبداران لیبرالیسم در این زمینه، فعالیت می‌کنند تا از قرن چهارم نمونه‌هایی از تکثر عرضه کنند و نشان دهند که اینها همان چیزی است که در یک تمدن درست در پی آن هستند. در واقع، آنها مطلقا عملکرد هزار و سیصد ساله خلافت را، وقتی از نظرشان منفی است، جزو تمدن اسلامی نمی‌دانند، و کل تمدن اسلامی مقبولشان را در همان چند برخوردی که به دید آنان مثبت است، و مثلا یک حاکم در فلان شهر مثلا عضد الدوله انجام داده، خلاصه می‌کنند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی غلامی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران از آغاز عملیات جداره سازی و کف سازی در روستای هدف گردشگری «علیصدر» در استان همدان خبر داد. وی گفت: هدف از انجام این پروژه الگوسازی و زیباسازی یکی از کوچه‌های روستای هدف گردشگری علیصدر برای حفظ بافت روستا است که با استفاده از مصالح بوم آورد شروع شده و تا اواخر تیر ماه به اتمام می‌رسد. غلامی اظهار داشت: این روستا یکی از مهمترین روستاهای هدف گردشگری محسوب می‌شود و سالانه شاهد حضور تقریبی ۷۰۰ هزار نفری مسافران داخلی و تعداد زیادی از مسافران خارجی در این روستا هستیم. مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کبودرآهنگ اضافه کرد: اعتبار تخصیص یافته برای این پروژه ۳۲۸ میلیون تومان از اعتبارات شاخص توسعه بوده که امیدواریم در سال‌های بعد با تخصیص‌های بعدی به این روستا شاهد توسعه زیرساخت‌های گردشگری باشیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرتضی پورعلی‌گنجی به عنوان یکی از بازیکنان ترکیب العربی قطر، در اردوی پیش فصل این باشگاه حاضر خواهد بود. نشریه الرایه قطر در گزارشی مدعی شد تیم فوتبال العربی به شهر خیرونای اسپانیا سفر خواهد کرد تا اردوی تدارکاتی پیش از فصل خود را برگزار کند. العربی در اسپانیا در چهار دیدار دوستانه حاضر خواهد شد. مهم‌ترین رقیب آن‌ها تولوز فرانسه است.
خبرآنلاینخبرآنلاین20 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ابتدای انتشار دابسمش محسن افشانی با سلاح سرد و گرم، عده‌ای از قلابی بودن اسلحه کمری در دست این بازیگر نوشتند. عده‌ای هم اما نظرشان این است که این اسلحه که او در مقابل دوربین آن را مسلح می‌کند و با آن خط و نشان می‌کشد، یک ماکاروف روسی است. سلاحی بسیار خوش‌دست که به خاطر وزن و کوچکی آن کاربرد زیادی دارد. این اسلحه نیمه‌خودکار که به هشت تیر و خلبانی نیز معروف است، در زمان شوروی سابق برای سازمان اطلاعات روسیه (کا گ ب) ساخته شد و کاربرد زیادی در انجام عملیات‌های سری داشت. گفته می‌شود از این سلاح در ایران تعداد زیادی وجود دارد، همچنین تصویری در فضای مجازی از مرحوم هاشمی رفسنجانی درحال تمرین در میدان تیراندازی با سلاح کمری ماکاروف وجود دارد.
پارس نیوزپارس نیوز22 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر