بهاره رهنما در کنار دوست دوران دانشکده‌اش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
بهاره رهنما در کنار دوست دوران دانشکده‌اش

بهاره رهنما در کنار دوست دوران دانشکده‌اش

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
بهاره رهنما این عکس را منتشر کرد.

به گزارش پارس نیوز، بهاره رهنما این عکس را منتشر کرد.

بهاره رهنما در کنار دوست دوران دانشکده‌اش - 2

منبع خبر : آخرین خبر بهاره رهنما دوست دوران دانشکه بهاره رهنما دوست دوران دانشکده بهاره رهنما

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کامران منزوی درباره اینکه قبلا در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم گفته بود مشکل پروپئیچ حل می‌شود ولی حالا حل نشده، توضیح داد: «من قبلا گفتم امیدوارم با مساعدت فدراسیون مشکل حل شود. الان هم با ورود وزیر ورزش و مساعدتی که انجام شده ان شاالله مشکل حل شود. البته این حل شدن مشکل، آینده استقلال را خراب می‌کند چون بودجه فعلی خرج گذشته می‌شود و بودجه آینده خرج امروز می‌شود. امیدوارم با مساعدت وزارت امور خارجه، وزارت ورزش و فدراسیون حل شود.» او ادامه داد: «البته این مشکل مشکل قبل هم نیست، چون مدیر وقت پولی نداشت که پرداخت شود. رافت قلی‌اف، گیلائوری، و جان واریو بازیکنان با کیفیتی هستند. همین پاتوسی بازیکن با کیفیتی است.» ۲۵۲ ۴۳
زوم‌جیزوم‌جی14 ساعت قبل
در سفر به تفلیس، سری به مراکز خرید، بازارهای محلی و فروشگاه‌های مشهور بزنید و برای یادآوری لحظات خوش‌تان از این سفر، سوغاتی‌های زیبا بخرید. اگرچه در تفلیس فقط چند مرکز خرید بزرگ و مدرن با برندهای مشهور بین‌المللی وجود دارد، اما بازار خرید در این شهر داغ است. در ادامه بهترین بازارها و مراکز خرید تفلیس را به شما معرفی می‌کنیم تا عاشقان خرید بتوانند در تور تفلیس، از سفرشان بهترین استفاده را ببرند. تفلیس مالتفلیس مال اولین مرکز خرید مناسبی بود که در پایتخت گرجستان افتتاح شد. بازار پل خشک تفلیسبازار پل خشک تفلیس برخلاف بازار کهنه فروشی که قبلا از آن نام بردیم، در تمام طول سال باز است و می‌توانید اقلام شگفت‌انگیزی در آن پیدا کنید.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
البته همه‌ی خانم‌های یائسه دچار خشم و عصبانیت نمی‌شوند، اما برای آن‌هایی که دچار چنین حالتی می‌شوند، زندگی می‌تواند سخت شود. البته همه‌ی خانم‌های یائسه دچار خشم و عصبانیت نمی‌شوند، اما برای آن‌هایی که دچار چنین حالتی می‌شوند، زندگی می‌تواند سخت شود. پریود‌های همسرتان دیگر قابل پیش بینی نیستنداگر فکر می‌کنید یائسه شدن به معنی توقف کامل پریود است اشتباه می‌کنید. همسرتان احساس راحتی نمی‌کندگرگرفتگی‌ها، تعریق‌های شبانه و لرز‌ها می‌توانند باعث شوند تمام طول روز و شب احساس ناراحتی و بیقراری کند. شما شاید قادر نباشید جلوی گهگاه عصبی و بد خلق شدن همسرتان را بگیرید، اما راه‌هایی وجود دارد که بتوانید به همسرتان کمک کنید.
پارس نیوزپارس نیوز2 ساعت قبل
پارس نیوز، به گزارشکاپیتان اسماعیل وحید خلبان هوانیروز که در فیلم سینمایی آژانس شیشه‌ای و سریال در چشم باد حضور داشت درگذشت. اسماعیل وحید متولد سال ۱۳۳۴ در تهران بود و در سال ۵۴ وارد هوانیروز ارتش ایران شد. پس از جنگ تحمیلی ودرسال ۶۹ وارد جمعیت هلال احمر شد. اودر آن سال با ۳ فروند هلی کوپتر شروع بکار کرد وواحد امداد هوایی هلال احمر راتاسیس کرد. حضور در سکانسی در فیلم آژانس شیشه‌ای که یک فروند هلیکوپتر را در تقاطع خیابان کریمخان زند و خردمند تهران به زمین نشاند یکی از مهمترین اتفاقات سینمای ایران بعد از انقلاب است.

نظرها

اخبار بیشتر