پلاک خودروی سارقان تهرانی هم دزدی بود! / همه سرکار بودند! +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

پلاک خودروی سارقان تهرانی هم دزدی بود! / همه سرکار بودند! +فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: یک باند 2 نفره با نصب پلاک سرقتی روی خودرویشان در جنوب تهران دست به سرقت از مغازه‌ها می زدند.

حجم ویدیو: 23.51M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۳:۴۳

به گزارش گروه حوادث رکنا، یک باند ۲ نفره در منطقه ۱۷ و ۱۸ تهران با نصب پلاک‌های سرقتی روی خودروی پرشیا سفید رنگ اقدام به سرقت از اماکن، انبارها و مغازه‌ها می‌کردند.

این دزدان ساعت ۳ بامداد تا ۶ صبح سوار بر خودروهایشان و با در دست داشتن یک دیلم اقدام به تخریب کرکره و قفل مغازه‌ها کرده و سناریوی سرقت را به اجرا می‌ رساندند که بامداد سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه پس از آخرین سرقت درحالیکه سرگرم خالی کردن تنباکو و سیگارهای سرقتی از یک مغازه در منطقه یافت آباد بودند دستگیر شدند.

بنا بر این گزارش، دزدان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته‌اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وانانیوزوانانیوز14 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، مصطفی دنیزلی با حضور در تراکتور تبریز نگاه ویژه‌ای به خط هافبک تیمش دارد. برهمین اساس این سرمربی ترکیه‌ای قصد دارد در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی به تقویت این بخش از تیمش بپردازد. علی کریمی یکی از بازیکنانی است که دنیزلی از باشگاه تبریزی درخواست جذب او را دارد. قرارداد کریمی با استقلال پایان یافته و مذاکرات آبی‌پوشان با قلب تپنده تیم‌شان تاکنون بی‌نتیجه مانده است تا پیشنهاد نجومی تراکتور هافبک ملی‌پوش را در آستانه جدایی از استقلال و پیوستن به تی‌تی‌های پرشور قرار دهد. انتهای پیام/

ماجرای مدارس استیجاری پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
پلمپ مدارس استیجاری پایتخت با تعطیل شدن مدارس؛ مشکلی که پارسال گریبان ۷ مدرسه مناطق ۲، ۳ و ۱۱ تهران را گرفت و امسال نیز برای ۲ مدرسه در منطقه ۶ تهران دردسرساز شده استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ بیش از ۷۰ مدرسه از ۱۱۰ مدرسه استیجاری شهر تهران در آستانه تخلیه و پلمپ شدن قرار دارند که اگر آموزش و پرورش برای این مشکل آن‌ها اقدامی نکند به سرنوشت این مدارس دچار خواهند شد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 ساعت قبل
ساعت۲۴ -رد ۵۱ ساله‌ای که به اتهام قتل همسر ۲۴ ساله‌اش در مشهد دستگیر شده است در حالی ارتکاب هرگونه جنایتی را انکار می‌کند که برخی شواهد از قتل هولناک زن جوان در ساختمان دو طبقه حکایت دارد. مرد ۵۱ ساله‌ای که به اتهام قتل همسر ۲۴ ساله‌اش در مشهد دستگیر شده است در حالی ارتکاب هرگونه جنایتی را انکار می‌کند که برخی شواهد از قتل هولناک زن جوان در ساختمان دو طبقه حکایت دارد. ماموران انتظامی با حفظ صحنه حادثه و با دستور قاضی ویژه قتل عمد، جسد زن مذکور را به پزشکی قانونی انتقال دادند تا علت دقیق مرگ وی مشخص شود. وی سپس درباره چگونگی مرگ همسرش گفت: ما در ساختمان دو طبقه‌ای زندگی می‌کنیم که در طبقه اول آن خواهر مجردم ساکن است چرا که بعد از مرگ پدر و مادرم تنها بود! به همین دلیل با اورژانس تماس گرفتم ولی آن‌ها مرگ همسرم را تایید کردند!
ایسناایسنا20 ساعت قبل
موضوع دفاع از تصمیم رامبد جوان نیست، موضوع این تب کردن‌ها و سرد کردن‌های ماست. سعید معروف و یکی دو بازیکن تیم ملی والیبال در اعتراض به لباس‌های کاروان اعزامی در هتل ماندند و به مراسم رژه افتتاحیه نرفتند. این چند روز فقط نقدهای پیرامون اقدام رامبد جوان و نگار جواهریان برای به دنیا آوردن فرزندشان در کانادا را می‌خوانم. کار آن قدر بالا گرفته که احتمالا برخی به کمتر از دستگیری و محاکمه رامبد جوان راضی نیستند. این که رامبد جلوی دوربین «ایران، ایران» می‌کند و بعد تلاش می‌کند بچه‌اش را کانادا به دنیا بیاورد و…به جای سعید معروف و رامبد جوان می‌شود ده‌ها و صدها اسم دیگر را گذاشت.

قیمت لبنیات

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
گزارش اختصاصیقیمت لبنیاتبا توجه به اهمیت نقش لبنیات در سلامت جامعه باید دولت با دادن یارانه کاری کند که قیمت این محصولات افزایش پیدا نکند اما حالا که به هردلیلی قمیتها افزایش پیدا کرده است باید نظارت را بر بازار بیشتر کرد تا افزایش قیمتها بیشتر از نرخ مصوب نباشد
خبرآنلاینخبرآنلاین14 ساعت قبل
رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به جوانان فناور حاضر در نشست ادامه داد: این جزء کارهای بدیع کشور است که در آستانه جهش‌های بزرگ هستید و تحریم‌ها هم به شما کمک کرد تا وزارتخانه‌ها دست و دلبازانه از خارج جنس نخرند و رویکردشان حمایت از شما باشد. وی تصریح کرد: تردید نکنید در کشور اراده و سمت گیری به سوی کمک به شما است، چه در بخش قانونگذاری، چه بودجه ریزی یا اجرا، نگاه‌ها به سمت کارها و توانایی‌های شماست. مجلس آماده همکاری برای رفع دست اندازهای موجود در مسیر نخبگان استلاریجانی خطاب به نخبگان کشور یادآور شد: مأیوس نباشید، ممکن است سیستم دیوانی کشور دست انداز داشته باشد، اما باید روحیه شما استوار باشد، بنابراین می‌توانید به مجلس پیشنهاد دهید که چطور این دست اندازها را از مسیر شما بردارد. لاریجانی در ادامه به ستاری پیشنهاد داد که برای بررسی این موضوع نیز تیمی تشکیل دهد. لاریجانی در ادامه تاکید کرد که به رغم وجود محدودیت‌های مالی مجلس از این آمادگی برخوردار است که از صندوق توسعه، سهمی را برای کمک به حوزه فناوری کشور اختصاص دهد.

نظرها

اخبار بیشتر