زن جوان قاشق ۱۳ سانتی را قورت داد +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اجتماعی
زن جوان قاشق ۱۳ سانتی را قورت داد +عکس

زن جوان قاشق ۱۳ سانتی را قورت داد +عکس

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
زنی که برای خلاص شدن از استخوان گیرکرده داخل گلویش قاشق قورت داد رسانه‌ای شد.

رکنا: زنی که برای خلاص شدن از استخوان گیرکرده داخل گلویش قاشق قورت داد رسانه‌ای شد.

زنی در حالی که قصد بیرون کشیدن تیغ ماهی از دهان خود را داشت، قاشق ۱۳ سانتی متری را بلعید و پزشکان در شنزن چین فورا برای درآوردن این قاشق آندوسکوپی اورژانسی انجام دادند.

زن جوان قاشق ۱۳ سانتی را قورت داد +عکس - 3

این بیمار که نام او لی لی معرفی شده است، ادعا می‌کند که این اتفاق ۴ روز پیش رخ داده است، و، چون او احساس درد معده نداشته، به پزشک مراجعه نکرده است. او ظاهرا سعی کرده بود که از قاشق فلزی استفاده کند، تا استخوان ماهی را که در گلویش گیر کرده بود، خارج کند، اما به طور تصادفی از انگشتانش رد شد و موجب بلعیدن آن شد.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

هنگامی که او به بیمارستان مراجعه کرد پزشکان فورا از رادیولوژی استفاده کرده و تصویر قاشق را که در دوازدهه وی گیر کرده بود، مشاهده کردند. دکتر سان تینگجی گفت: همانطور که قاشق در موقعیت تا حدودی افقی قرار داشت، ما آن را به دقت، طوری تنظیم کردیم تا قبل از بیرون آمدن، عمودی نشود.

پس از خارج کردن قاشق از معده زن جوان وی اوضاعش مساعد اعلام شده و این در حالی است که ما در سال‌های گذشته هم نمونه‌هایی را داشته‌ایم که ظروف را در حال خوردن غذا بلعیده‌اند به طور مثال در سال گذشته مردی را داشتیم که در حال خوردن شربت، قاشقش را بلعیده بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نوجوان ۱۲ساله، کم‌سن‌ترین داوطلب کنکور کارشناسی

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل

پلیس حرفه‌ای

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
گزارش اختصاصیپلیس حرفه ایامیدواریم مسائل ترافیکی با جدیت بیشتری پیگیری شود که از جمله سد معبرها توقف دوبله‌ها وایستادن خودرو‌ها دربزرگراه‌ها قبل از به اتمام رسیدن طرح زوج و فرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴ -در دنیای روانشناسی یک سری ویژگی هایی وجود دارد که می‌تواند باعث جذب شدن جنس مخالف شود. نتایج مطالعه‌ی انجام شده در دانشگاه منچستر نشان داده که لب‌ها، جذاب‌ترین ویژگی فیزیکی زنان می‌باشد. این ویژگی‌ها شما را برای جنس مخالف جذاب می‌کندتقارن چهرهیکی از ویژگی هایی که به عنوان مهم‌ترین ویژگی‌های جذب کننده افراد به نظر می‌رسد طبق گفته محققان، چیزی است که در ارتباط با آن چندان انتخابی نداریم: تقارن چهره. و اگر بخواهید که واقعا حس آسیب پذیری بیشتری را در واقع احساس کنید به صحبت‌های براون تد در مورد قدرت آسیب پذیری مراجعه کنید. شجاعتیادتان می‌آید که در مورد قبلی گفتیم که آسیب پذیری به شما جرات می‌دهد؟ شجاعت (یا همان جرات) نیز یک خصلت شخصیتی جذاب است.

جوی نسبتا آرام و پایدار در اکثر مناطق

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: امروز در بیشتر مناطق کشورمان جوی نسبتا آرام و پایدار داریم که این شرایط تا چند روز آینده نیز تداوم خواهد داشت. وی گفت: تنها در بخش‌هایی از نوار شمالی کشورمان از جمله شمال غرب، دامنه‌ها و ارتفاعات البرز و سواحل دریای خزر احتمال بروز ناپایداری‌ها بویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب وجود دارد. کارشناس هواشناسی افزود: در بخش‌های شمالی استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل و بخش‌هایی از استان‌های گیلان و مازندران و با شدت کمتر در استان گلستان و در برخی نقاط استان زنجان، قزوین، البرز و سمنان؛ احتمال وقوع بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و لحظه‌ای پیش بینی می‌کنیم. وی گفت: برای فردا نیز شرایط وقوع بارش در مناطق شمالی کشورمان مهیا خواهد بود. احمدی گفت: در بخش‌های شرق و جنوب شرق کشورمان نیز همچنان تداوم وزش باد را پیش رو داریم به طوری که در بخش‌هایی از استان‌های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان بویژه زابل وزش باد می‌تواند به خیزش گرد و خاک منجر شود. وی افزود: همین شرایط را در جنوب شرق یعنی استان خوزستان نیز پیش بینی می‌کنیم به طوری که در مناطق مرکزی مثل قم، مرکزی و اصفهان نیز احتمال وزش باد شدید وجود دارد. کارشناس هواشناسی گفت: در ۲۴ ساعت آینده به لحاظ شرایط دمایی روند افزایش یک تا دو درجه‌ای دما را پیش رو داریم و دما در گرم‌ترین ساعات در تهران به حدود ۳۵ تا ۳۶ درجه می‌رسد و در پایان هفته در بخش‌های شمالی کشور کاهش نسبی دما را داریم. وی افزود: امروز آسمان تهران صاف همراه با رشد ابر در ارتفاعات است و دمای پیشینه به حدود ۳۵ درجه می‌رسد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴ -چندی قبل ماموران پلیس تهران در جریان زورگیری‌های خشن چند پسر جوان از زنان تهرانی قرار گرفتند. چندی قبل ماموران پلیس تهران در جریان زورگیری‌های خشن چند پسر جوان از زنان تهرانی قرار گرفتند. این مردان، خشن‌ترین سرقت‌ها را در تهران انجام دادند و با تهدید چاقو و قمه طلاهای زنان را در خیابان‌های خلوت به سرقت بردند. چند بار سرقت کردی؟ در مدت یک ماه، هفت بار با رامین دزدی کردم که ۱۰ میلیون تومان به جیب زدم. دیدی که از زنان دزدی می‌کنند؟ بله، حتی تصمیم داشتم به پلیس گزارش بدهم اما به خاطر پسرعمویم سکوت کردم.

نظرها

اخبار بیشتر