اولین قدم مدیران باشگاه باید حفظ برانکو باشد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر ورزشی
  4. ورزشی

اولین قدم مدیران باشگاه باید حفظ برانکو باشد

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی |
ادموند بزیک به خبرورزشی گفت: حالا که قهرمانی پرسپولیس قطعی شده، هواداران به فکر سال بعد هستند و اصلاً نمی‌خواهند تیم خوبی که دارند، به خاطر جدایی ستاره‌ها و برانکو از هم بپاشد.
اولین قدم مدیران باشگاه باید حفظ برانکو باشد - 0

به گزارش خبرورزشی، ادموند بزیک، مهاجم پیشین پرسپولیس و تیم ملی ایران، در خصوص تمدید قرارداد برانکو گفت: «ثبات تیمی مهم‌ترین اصل در فوتبال است. هر باشگاهی که به موفقیت می‌رسد، مدیون همین ثبات است. پرسپولیس ۴ فصل توانست اسکلت اصلی خود را حفظ کند و بابت آن یک نایب‌قهرمانی و ۳ قهرمانی به دست آورد.»

این پیشکسوت ادامه داد: «مدیران باشگاه حتما شرایط را درک می‌کنند. هواداران هم نباید در این اوضاع اقتصادی، خواسته‌های عجیبی داشته باشند، اما حق‌شان است که برانکو را برای فصل آینده نیز روی نیمکت تیم‌شان ببینند. باشگاه باید به دنبال راهی برای مذاکره و حفظ این مربی باشد. من فکر می‌کنم اگر برانکو ۴، ۵ فصل دیگر در پرسپولیس بماند، این تیم با سرعت بیشتری به سمت قهرمانی آسیا حرکت می‌کند. هر چند در این فصل، شانس رسیدن دوباره به فینال از دست رفت ولی اتفاق عجیبی رخ نداده و پرسپولیس می‌تواند در آینده، دست به کار‌های بزرگی بزند. فکر می‌کنم اولین قدم برای مدیران باشگاه، قطعی کردن قرارداد برانکو است.»

در خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی روز را آنلاین بخوانید

بزیک همچنین در نهایت گفت: «دیدار با سپاهان برای همه پرسپولیسی‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، چون می‌تواند برای این تیم، یک قهرمانی دیگر در جام‌حذفی به دنبال داشته باشد. همه امیدواریم که این اتفاق رخ بدهد. پرسپولیس تیم بزرگی بوده و بزرگ هم می‌ماند. امیدوارم با حمایت هواداران و کادر فنی، در نیمه‌نهایی جام‌حذفی نیز پرسپولیس بتواند مثل بازی‌های لیگ، موفقیت دیگری به دست بیاورد و بهترین نتیجه ممکن را بگیرد.»

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها