تصمیم شوکه کننده باشگاه استقلال؛ مجیدی سرمربی فصل‌ بعد آبی‌ها!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش ۱۱
  4. ورزشی
تصمیم شوکه کننده باشگاه استقلال؛ مجیدی سرمربی فصل‌ بعد آبی‌ها!

تصمیم شوکه کننده باشگاه استقلال؛ مجیدی سرمربی فصل‌ بعد آبی‌ها!

ورزش ۱۱خبرگزاری ورزش ۱۱ |
اختصاصی | باشگاه استقلال تصمیم جالبی درخصوص سرمربی تیمش گرفته است.

ورزش ۱۱ - از چندی پیش مشخص شده بود که با وجود تاکید امیرحسین فتحی مبنی بر هدایت تیم استقلال در فصل آینده توسط یک سرمربی خارجی، دو گزینه ایرانی نیز از شانس خوبی برای نشستن روی نیمکت آبی‌ها برخوردار هستند.

دوگانگی کامل در اعضای هیئت باشگاه استقلال وجود داشت به این ترتیب بود که دو نفر (منزوی و خلیل زاده) اصرار فراوانی بر حضور قلعه نویی یا فرهاد مجیدی در فصل آینده داشتند و سایر اعضا مربی خارجی را می‌پسندیدند. در چنین قابی و با توجه به عدم توافق با دو گزینه اسپانیایی و ایتالیایی و همینطور تکذیب توافق با زوران مامیچ شواهد و قرائن حکایت از این دارد که مربی بعدی تیم ایرانی خواهد بود.

خبری: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

در آخرین لحظات شب گذشته خبری داغ از باشگاه استقلال به بیرون درز کرد که نشان از امضای قرارداد سه ساله با فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی فصل بعد می‌داد. اینطور که یکی دو خبرنگار نزدیک به این تیم هم تایید کردند عملکرد فرهاد در این ۵ بازی (۳ برد و ۲ تساوی) مدیران تیم را راضی کرده که فصل بعد را با فرهاد مجیدی آغاز کنند تا شاید او هم راهی مانند زیدان در رئال مادرید را طی کند. باید منتظر ماند تا واکنش رسمی آبی‌ها به این خبر را شاهد باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها