کشف ۷۰۰ بطری مشروبات الکلی در تهران + تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. حوادث

کشف ۷۰۰ بطری مشروبات الکلی در تهران + تصاویر

الفخبرگزاری الف |
۷۰۰ شیشه مشروبات الکلی توسط مأموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ کشف شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ مأموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در بیست و پنجمین مرحله از طرح «رعد» موفق به کشف سه محموله مشروبات الکلی در شمال پایتخت شدند.

این کشفیات شامل ۷۰۰ بطری شیشه مشروبات الکلی و ۱۰ ظرف ۲۰ لیتری این مواد است.

در این رابطه دو نفر نیز بازداشت و تحویل مقام قضایی شده‌اند.

در طرح «رعد» قرار است کلانتری‌ها حوزه استحفاظی خود را از مجرمان، سارقان، قانون‌شکنان و خرده‌فروشان موادمخدر پاکسازی کنند.

کشف ۷۰۰ بطری مشروبات الکلی در تهران + تصاویر - 4کشف ۷۰۰ بطری مشروبات الکلی در تهران + تصاویر - 6

در خبری بخوانید: اخبار حوادث و جنایت

کشف ۷۰۰ بطری مشروبات الکلی در تهران + تصاویر - 8کشف ۷۰۰ بطری مشروبات الکلی در تهران + تصاویر - 9کشف ۷۰۰ بطری مشروبات الکلی در تهران + تصاویر - 10

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ سقوط مرگبار دو خودرو داخل دریاچه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین14 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شیراز از دستگیری قاتلی خبر داد که در اقدامی عجیب دختر مورد علاقه، خواهر و مادر وی را به قتل رساند. حیدر آسیابی در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان با بیان اینکه پس از وقوع این قتل اکیپ بررسی صحنه جرم با هدایت بازپرس ویژه قتل دادسرای شیراز در محل حادثه حاضر شدند، گفت: در بررسی اولیه مشخص گردید قاتل با مقتولین پسر عمو بوده و این اقدام را در پی دریافت پاسخ رد به خواستگاری وی از یکی از دختر عمو‌های خود انجام داده است. وی با بیان اینکه با دستورات مقام قضایی و اقدامات تأمینی و همچنین سرعت عمل نیرو‌های انتظامی این قاتل ۴ ساعت پس از اقدام به قتل در شهرستان فیروزآباد و در حین هماهنگی و تلاش جهت خروج از کشور دستگیر گردید گفت: دستورات لازم جهت انتقال قاتل به شیراز و تکمیل تحقیقات به بازپرس ویژه ابلاغ شده است. انتهای پیام/
فارسفارس23 ساعت قبل
وی افزود: همچنین پس از زلزله بم شاهد ایجاد قانون سازمان مدیریت بحران کشور به صورت آزمایشی بودیم، در حادثه سیل اخیر نیز شاهد ایجاد هیأت ویژه برای بررسی سیلاب بودیم و این موضوع توسط اساتید دانشگاهی مورد بررسی قرار گرفت که امیدواریم نتایج خوبی ارائه شود. نجار تصریح کرد: قانون مدیریت بحران کشور در سال ۷۸ تصویب شد و تقریبا در ماه نهم آن سال این قانون به اتمام رسید و برای یک سال دیگر تمدید شد. وی ادامه داد: لایحه قانون دائمی شدن مدیریت بحران کشور تقدیم دولت شد و در سال ۹۴ مجلس شورای اسلامی آن را تدوین و به تصویب مجلس رسید، شورای نگهبان نیز ایراداتی به آن گرفت و اکنون حدود ۵۰ ماه است که این قانون مهم تعیین تکلیف نشده است در حالی که این قانون باید در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد. رئیس سازمان مدیریت بحران کشور توضیح داد: قانون بیمه حوادث نیز از جمله قوانین حائز اهمیت است که در تسریع در اجرای این قانون اقدامی صورت نگرفته در صورتی که اجرای آن موجب رضایتمندی بیشتر افراد جامعه می‌شود اما هنوز ابلاغ نشده است. نجار با بیان اینکه انتقال باید سریع‌تر تعیین تکلیف شوند، گفت: در بحث مدیریت بحران باید نگاه فرابخشی داشته باشیم و متولیان امر به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند به صورتی که اگر هماهنگی‌های لازم در زمان بحران وجود داشته باشد حوادث به مراتب کاهش پیدا خواهند کرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 ساعت قبل
ساعت۲۴ -رد ۵۱ ساله‌ای که به اتهام قتل همسر ۲۴ ساله‌اش در مشهد دستگیر شده است در حالی ارتکاب هرگونه جنایتی را انکار می‌کند که برخی شواهد از قتل هولناک زن جوان در ساختمان دو طبقه حکایت دارد. مرد ۵۱ ساله‌ای که به اتهام قتل همسر ۲۴ ساله‌اش در مشهد دستگیر شده است در حالی ارتکاب هرگونه جنایتی را انکار می‌کند که برخی شواهد از قتل هولناک زن جوان در ساختمان دو طبقه حکایت دارد. ماموران انتظامی با حفظ صحنه حادثه و با دستور قاضی ویژه قتل عمد، جسد زن مذکور را به پزشکی قانونی انتقال دادند تا علت دقیق مرگ وی مشخص شود. وی سپس درباره چگونگی مرگ همسرش گفت: ما در ساختمان دو طبقه‌ای زندگی می‌کنیم که در طبقه اول آن خواهر مجردم ساکن است چرا که بعد از مرگ پدر و مادرم تنها بود! به همین دلیل با اورژانس تماس گرفتم ولی آن‌ها مرگ همسرم را تایید کردند!
نامه‌نیورنامه‌نیور21 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.

خواهرم با پسر رقیه بی آبرویی کرد! / رجز خوانی قاتل آبادانی جلوی دوربین+ فیلم

رکنارکنا21 ساعت قبل
ماموران با حضور در صحنه جرم در روستای آلبوی عبادی شهرستان آبادان با جسد خونین زن ۳۶ ساله‌ای روبرو شدند. در بررسی‌های ابتدایی برادر قربانی جنایت که در صحنه جرم حضور داشت به قتل خواهرش اعتراف کرد و گفت که به خاطر اختلافات خانوادگی خواهرم را به قتل رساندم. این جوان آبادانی که با زبان عربی صحبت می‌کند بعد از قتل خواهرش در روستای آلبو عبادی گفت: چون خواهرم با پسر رقیه رابطه نامشروع داشت، کشتمش. مرد آبادانی ادامه داد: ساعت ۶ صبح به خانه رفتم و وقتی خواهرم خواب بود او را با تفنگ شکاری هدف قرار دادم. بنا بر این گزارش، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر