در گفتگو با الف مطرح شد؛ توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. سیاسی
در گفتگو با الف مطرح شد؛ 			توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

در گفتگو با الف مطرح شد؛ توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی

الفخبرگزاری الف |
نماینده خرمشهر گفت: آقایان بجای جوسازی در مورد سفره افطار مردمی، به پیگیری مشکلات مردم در لحظه افطار با تلفن همراه توجه کنند.

عبداله سامری نماینده خرمشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به انتشاره عکسی از وی در فضای مجازی مبنی بر نشستن بر سره سفره افطار با غذاهای خاص گفت: در عکس مشخص است که افطار معمولی بود.

وی گفت: عصر پنچ شنبه گذشته اینجانب برای بررسی مشکلات فاضلاب روستای سوره خرمشهر – شلمچه به این روستا رفتم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: بعد از بازدید میدانی و جلسه با اهالی محل، اینجانب را به افطار دعوت کردند و من هم در کنار آنها بر سر سفره نشستم.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

سامری گفت: برای اینجانب گوشت آوردند که بنا به توصیه پزشکان گوشت قرمز اصلا نمی‌خورم. کاسه خورشت جلویم گذاشتند.

وی افزود: در عکس منتشره مشخص است که اینجانب در حین افطار در حال صحبت با تلفن هستم که در واقع مشکلات یکی از همشهریانم را داشتم پیگیری می‌کردم اما آقایان پیگیری مشکلات مردم حتی در لحظه افطار را نمی‌بینند.

نماینده خرمشهر در مجلس افزود: ضمن اینکه سفره افطار را مردم حوزه انتخابیه پهن کردند که در کنار سادگی برایم بسیار ارزشمند بود.

در گفتگو با الف مطرح شد؛ 			توضیح نماینده خرمشهر درباره انتشار عکسی افطاری وی در فضای مجازی - 8

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پهپادهای یمن علیه عربستان

همشهریهمشهری10 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
شهبازی به سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به البرز اشاره کرد و گفت: این سفر که در تعاقب دیدار با دکتر نوبخت صورت گرفت، ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبارات دولتی برای تسریع در تکمیل پروژه‌های ملی راهسازی البرز همراه داشت. وی گفت: البرز حدود ۳ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی و بیش از ۱۰ شهرک صنعتی دولتی و خصوصی فعال دارد. وی افزود: البرز بعنوان قطب علم و فناوری کشور، بستر بسیار خوبی برای گسترش شرکت‌های دانش بنیان دارد بنابراین امید است شهرک علم و فناوری البرز که جانمایی آن نیز صورت گرفته، تایید و تصویب شود. وی گفت: البرز در پرداخت تسهیلات رونق تولید رتبه اول کشور را دارد و اکنون نیز واحدهای تولیدی و صنعتی البرز در راستای تامین سرمایه ثابت نیازمند توجه ویژه هستند. وی افزود: البرز در سایه تعامل و هم افزایی، بستر برگزاری انتخاباتی پرشور را فراهم می‌کند.
مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی روز شنبه در اولین جلسه شورای اجرایی خانه احزاب استان مرکزی، در اراک اظهار داشت: مقدمه جمهوری در هر کشوری احزاب است و جمهوریت بدون وجود آن از معنایی برخوردار نیست. تمام احزاب سیاسی استان باید در اداره کل سیاسی استانداری دارای پرونده باشند و نمایندگان احزاب سیاسی باید معرفی شوند. معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی بیان کرد: کار صنفی و اجرایی احزاب بر عهده خانه احزاب است. از حضور احزاب سیاسی، خانه احزاب و هرکدام از کارگروه‌های استانداری در حوزه‌های مختلف از قبیل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی حتی اقتصادی استقبال می‌کنیم. معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی اظهار کرد: خانه احزاب می‌تواند به مجموعه مدیریت استان کمک کند و نظارت عالیه بر سیستم اجرایی استان داشته باشد.

پاسخ مردم به آمریکایی‌ها

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: سیاست اصولی وزارت کشور بی‌طرفی است و فرمانداران، بخشداران و استانداران حق جانبداری از هیچ شخصی را ندارند. معاون سیاسی وزیر کشور تصریح کرد: به یاری خداوند از آزمون سیل سربلند بیرون آمدیم و پایان امسال هم آزمون تحریم‌ها را با همراهی و‌ یاری ملت ایران پشت سر می‌گذاریم. وی در ادامه سخنان خود به دو وظیفه سیاست داخل و امنیت داخلی وزارت کشور اشاره کرد و گفت: مهمترین سیاست داخلی امسال وزارت کشور رویداد انتخابات ۹۸ است. وی عنوان کرد: سیاست اصولی وزارت کشور بی‌طرفی است و فرمانداران، بخشداران و استانداران حق جانبداری از هیچ شخصی را ندارند و باید با بی‌طرفی این امانت حق‌الناس است را باید درست امانتداری کنیم. این مسؤول عنوان کرد: سیاست دوم قانونمندی و رعایت قانون و‌ مقررات است لذا مبنای کار عزیزان ما رعایت قانون باشدعرف به سومین سیاست وزارت کشور اشاره کرد و‌ گفت: برگزاری انتخابات سالم بدون شائبه سومین سیاست وزارت کشور است و ما در مجموعه وزارت کشور تلاش می‌کنیم انتخابات سالم و بدون شائبه‌ای برگزار کنیم.
کجاروکجارو14 ساعت قبل
کانادا قصد دارد به‌منظور کاهش آلودگی‌های پلاستیکی که عامل جراحت یا مرگ حیوانات هستند، استفاده از پلاستیک یک‌بار مصرف را از سال ۲۰۲۱ ممنوع کند. جاستین ترودو، وزیرخارجه‌ی کانادا، اعلام کرد که این کشور به‌طرح ممنوعیت استفاده از پلاستیک یک‌بار مصرف اتحادیه‌ی اروپا پیوسته است و آن را از سال ۲۰۲۱ اجرا خواهد کرد؛ باتوجه به اینکه کانادا طولانی‌ترین خط ساحلی و یک‌چهارم آب شیرین دنیا را دارد، موظف است که در این راه پیشگام باشد، به‌این‌ترتیب، پلاستیک‌های یک‌بار مصرف نظیر کیسه‌های پلاستیکی، نی، کارد و چنگال، بشقاب و … از سال ۲۰۲۱ در کل کشور ممنوع می‌شود. دولت کانادا در کنار تدوین سیاست‌های مربوط به پلاستیک، متعهد شده است که قبل از ممنوعیت رسمی استفاده از پلاستیک، آن را به مشورت عمومی بگذارد. مردم کانادا از ما انتظار اقدام عملی دارند، به‌همین دلیل دولت به‌دنبال ممنوعیت آن‌دسته از تولیدات پلاستیکی یک‌بار مصرف است که ضررشان ازنظر علمی ثابت شده است و درهمین راستا درحال همکاری با شرکای خود در سراسر کانادا و دنیا هستیم تا آلودگی پلاستیکی را کاهش دهیم. ماه گذشته پارلمان اروپا دستورالعمل مشابهی را تصویب کرد که طبق آن، برخی تولیدات پلاستیکی یک‌بار مصرف تا سال ۲۰۲۱ با محدودیت‌های جدیدی روبه‌رو می‌شوند.

نظرها

اخبار بیشتر