خیانت‌کارترین همسران جهان اهل کدام کشور هستند؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. سرگرمی
خیانت‌کارترین همسران جهان اهل کدام کشور هستند؟

خیانت‌کارترین همسران جهان اهل کدام کشور هستند؟

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت 24 - اینفوگرافیکی را مشاهده می‌کنید که در آن نشان داده می‌شود خیانت‌کارترین مردم جهان اهل کدام کشورها هستند.

زن و شوهری که با هم زندگی می‌کنند، ممکن است در طول زندگی با نداری و مشکلات مختلف اقتصادی همسرشان کنار بیایند و با شعله عشق و محبتشان اجاق زندگی را گرم نگه دارند اما هیچ زن و یا مردی طاقت مشاهده خیانت همسرش به خود را ندارد و بدون شک زندگی‌ای که در آن خیانت راه یافت، مانند سابق نخواهد شد.

در خبری بخوانید: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

در ادامه اینفوگرافیکی را مشاهده می‌کنید که در آن نشان داده می‌شود خیانت‌کارترین مردم جهان اهل کدام کشورها هستند.

خیانت‌کارترین همسران جهان اهل کدام کشور هستند؟ - 4

در این اینفوگرافیک به ترتیب کشورهای تایلند، دانمارک، ایتالیا، آلمان، فرانسه، نروژ، بلژیک، اسپانیا، انگلیس و فنلاند به عنوان ده کشور نخست در زمینه خیانت به همسر معرفی شده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | شاهکار این ویلنسل دیوانه را ببینید

خبرآنلاینخبرآنلاین15 ساعت قبل
آثار الکساندروس معمولا ساخته خود او است و یا تنظیم و اجرای آثار دیگر موسیقیدانان. او اغلب بخش‌های مختلف قطعه را با ویلنسل می‌نوازد و سپس آن‌ها را با هم ترکیب می‌کند. قطعه‌ی که می‌شنوید لبخند نام دارد و از ساخته‌های چارلی چاپلین، کارگردان، بازیگر و آهنگساز برجسته سینما است. ‌۶۱۶۱
پارس نیوزپارس نیوز14 ساعت قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز9 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ کمیته میراث جهانی یونسکو که امسال در «باکو» از سی‌ام ماه ژوئن تا دهم ماه جولای برگزار خواهد شد، ‌ به مسئله کلیسای ‌ «نوتردام» نمی‌پردازد، چراکه فرانسه گزارش کاملی در رابطه با آتش‌سوزی مهیب کلیسای «‌نوتردام» ‌ به این کمیته ارائه نداده است. موسسه «‌نوتردام» امروز اعلام کرد، داربست‌های اطراف مناره که پیش از آتش‌سوزی به منظور بازسازی این بخش از کلیسا نصب شده بودند، ‌ در هفته‌های آینده غیر قابل استفاده خواهند شد. البته تصمیمات اولیه این کمیته مبنی بر اینکه بازسازی این کلیسا می‌بایست در راستای مقرارت کمیته جهانی میراث صورت بگیرد در همین دوره ارائه خواهد شد. پیش‌تر «‌ماکرون» ‌پیش‌تر اعلام رده بود قصد دارد کلیسای «نوتردام» که نامش به عنوان یکی ازمیراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است‌، ‌ تا پیش از آغاز المپیک تابستانی سال ۲۰۲۴ دوباره بسازد. «کلیسای نوتردام» در شهر پاریس به‌عنوان یکی از جاذبه‌های مذهبی، تاریخی و گردشگری فرانسه با ۸۵۰ سال قدمت چندی پیش دچار حریق گسترده شد و بخشی از آن در آتش سوخت.
خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به تازگی مهدی بیات توانسته رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک شود؛ یعنی یکی از قوی‌ترین فدراسیون‌های جهان. بیات مالک باشگاه شارلواست که در دو سال گذشته سه بازیکن ایرانی یعنی کاوه رضایی، یونس دلفی، امید نورافکن و علی قلی زاده را به خدمت گرفته است. او یک عاشق فوتبال است که توانسته با استفاده از شم اقتصادی بالایش، یکی از موفق‌ترین چهره‌های فوتبال بلژیک شود. *عموی او روزی مالک ۵۱ درصد باشگاه شارلوا بود ولی علاقه مهدی باعث شد تا تبدیل به مدیر تجاری این باشگاه شود. *شارلوا با بیات به اوج رسید و حتی مجوز حضور در لیگ اروپا را به دست آورد.
انتخابانتخاب8 ساعت قبل
در تاریخ ۱۶ ژوئن ۱۹۹۰، تروالین ایوانز یک یادداشت پشت شیشه مغازه عتیقه فروشی خود گذاشت که نوشته بود تا ۲ دقیقه دیگر بر می‌گردد. برخی از شاهدان عینی می‌گویند آخرین بار او را نزدیک خانه‌اش دیده‌اند اما این فرضیه هرگز تایید رسمی نشد. برای مثال برخی می‌گفتند خانم ایوانز مامور مخفی و جاسوس سازمانهای خاصی بوده و در نتیجه سر به نیست شده. حتی جالب است بدانید فرضیه آخر تا جایی جدی گرفته شد که اجناس موجود در مغازه خانم ایوانز مشتریانی با قیمت‌های بسیار بالا پیدا کردند. با همه این‌ها و با گذشت نزدیک به ۳ دهه از آن ماجرا هنوز هیچ خبری از خانم ایوانز نیست.

نظرها

اخبار بیشتر