حقوق سربازان افزایش یافت +جدول
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. اجتماعی

حقوق سربازان افزایش یافت +جدول

انتخابخبرگزاری انتخاب |
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح با بیان این مطلب که ضریب حقوقی سربازان ۲۱-۲۰ شده است، اعلام کرد: امسال ۱۸ درصد به حقوق سربازان افزوده و این افزایش در حقوق اردیبهشت ماه لحاظ شده است.
حقوق سربازان افزایش یافت +جدول - 0

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از افزایش حقوق سربازان در سال جاری و لحاظ شدن این افزایش حقوق از اردیبهشت خبر داد.

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با فارس، درخصوص حقوق سربازان در سال جاری اظهار داشت: حقوق سربازان نیز مانند کارکنان دولت افزایش یافته است.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با بیان این مطلب که ضریب حقوقی سربازان ۲۱-۲۰ شده است، اعلام کرد: امسال ۱۸ درصد به حقوق سربازان افزوده و این افزایش در حقوق اردیبهشت ماه لحاظ شده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

وی در خصوص سربازان متاهل گفت: حق عائله‌مندی سربازان متاهل مثل کارمندان دولت است‌ که حدود ۱۷۱ هزار تومان حق همسر و مبلغ ۴۵۵۰۰ تومان به ازای هر فرزند به سربازان متاهل پرداخت می‌شود.

این مقام ارشد ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: حقوق سربازان متاهل تحت پوشش کمیته امداد از مرز یک میلیون تومان گذشت.

حقوق سربازان افزایش یافت +جدول - 8

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا1 روز قبل
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از برخورد این سازمان با یک نشان تجاری پوشاک خارجی خبر داد و گفت: این نشان تجاری با وجود اعلام تخفیف ۵۷ درصدی باز هم مرتکب گرانفروشی و تقلب شده بود. به گزارش ایسنا، سیدیاسر رایگانی در گفت‌وگو با صداوسیما، اظهار کرد: ۲ هفته پیش به نشان‌های تجاری پوشاک که در داخل کشور به عنوان نماینده پوشاک خارجی به ویژه ترکیه‌ای حضور دارند تذکر داده شد و به صورت سرزده در بازار یکی از این برندها در گشت تعزیرات حضور پیدا کردیم. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی افزود: تخلف دیگر این نشان پوشاک خارجی این بود که هم پارچه و هم دوخت، ایرانی بود، اما برچسب ترکیه‌ای زده بودند و این هم به عنوان تقلب در کسب محسوب می‌شود. رایگانی گفت: هرچند مسئولان این فروشگاه ادعا می‌کنند که باید ۲۰ درصد از تولیدات‌شان را در داخل تولید کنند، اما باید تفاوت قیمتش به عنوان تولید داخلی مشخص باشد. وی اعلام نام این نشان پوشاک خارجی متخلف را منوط به صدور حکم نهایی دانست.
فارسفارس2 ساعت قبل
به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، یوسف متقی مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران با اعلام انعقاد تفاهمنامه همکاری بین سازمان عمرانی مناطق و سازمان ورزش شهرداری تهران به منظور بازسازی مجموعه‌های ورزشی تحت پوشش این نهاد، از شروع فاز نخست این پروژه خبر داد. وی گفت: براساس تعریف کار صورت گرفته از سوی سازمان ورزش شهرداری تهران، تعمیر و احیای تاسیسات و ابنیه ساختمانی از قبیل موتورخانه، استخر، جکوزی و زمین چمن مصنوعی، از جمله اقداماتی است که توسط سازمان عمرانی مناطق و از طریق برگزاری مناقصه و جذب پیمانکار انجام خواهد شد. وی با بیان اینکه در مرحله نخست این همکاری، مجموعه‌های ورزشی نیاوران در منطقه یک، حکیمیه در منطقه ۴، ایثار در منطقه ۸، کوثر و وصالی در منطقه ۱۳ و بیست و دو بهمن در منطقه ۱۹ مورد اجرای اقدامات ترمیمی قرار خواهند گرفت، یادآور شد: در مرحله بعدی طرح، مجموعه‌های ورزشی بدر و شهیدان اسماعیلی در منطقه ۱۸، فدک در منطقه ۸، جانبازان و جیحون در منطقه ۱۰، مروارید در منطقه ۱۷، سوریان در منطقه ۲۰ و متوسلیان در منطقه ۱۲ که دچار مشکلاتی همچون فرسودگی ابنیه و تجهیزات تاسیساتی می‌باشند، برای اجرای تعمیرات اساسی در اختیار سازمان عمرانی مناطق قرار خواهند گرفت. به گفته مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، تفاهمنامه همکاری این سازمان با سازمان ورزش در راستای اجرای طرح نگهداشت و ارتقای کیفیت خدمت رسانی مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران منعقد شده است. انتهای پیام/
ایسناایسنا44 دقیقه قبل
رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه قوه قضائیه باید در گام دوم انقلاب حضور فعال داشته باشد، گفت: با الهام گرفتن از آنچه که رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت فرمودند، الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، الگوها و قالب متناسب با سیرت قضای اسلامی و قالبی برای یک قضای اسلامی است. به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی روز سه شنبه طی سخنانی در همایش سراسری قوه قضائیه با اشاره به تدوین الگوی پایه ایرانی اسلامی پیشرفت، بیان کرد: مسأله‌ای که ما حتما در گام دوم باید در آن حضور فعال داشته باشیم، الهام گرفتن از فراخوان رهبر معظم انقلاب پیرامون الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت است. وی افزود: الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، یکی از الگوها و یک قالب متناسب با سیرت قضای اسلامی و قالبی برای یک قضای اسلامی است، قالب متناسب با این محتوا. من با عزیزانمان در مرکز الگوی اسلامی ایران پیشرفت تماس گرفتم، آنها کارهای مقدماتی تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را انجام داده‌اند. با آنچه که باید برای اجرایی شدن قضای اسلامی بتواند همراه با این نظام حقوقی و نام قضائی اسلامی پیش برود.
ایسناایسنا6 ساعت قبل
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و احتمال وقوع گرد و خاک در برخی مناطق کشور به ویژه زابل خبر داد. مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این‌که طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود، گفت: در این مدت در منطقه زابل وزش باد شدید سبب خیزش گردوغبار خواهد شد. همچنین طی سه روز آینده برای جنوب سمنان، شمال و شرق اصفهان، شمال یزد، قم و جنوب استان تهران وزش باد همراه با گرد و خاک خواهد بود. وظیفه تاکید کرد: بعدازظهر امروز و طی روز آینده (پنج‌شنبه ششم تیرماه) با توجه به افزایش سرعت وزش باد روی کشور عراق و جنوب غرب کشور، وقوع گرد و خاک در جنوب غرب دور از انتظار نیست. همچنین پس فردا (جمعه هفتم تیرماه) آسمان تهران صاف در بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد خواهیم داشت.
موجموج1 روز قبل
به گزارش خبر گزاری موج، عبدالکریم کاظمی تصریح کرد: این آتش سوزی از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح دیروز آغاز شد و در چند مرحله ساعت ۲۳ دیشب مهار شد. کاظمی افزود: این آتش سوزی در نخلستان فین خسارت جانی نداشت. وی گفت: علت آتش سوزی درحال بررسی است. شهردار فین تاکید کرد: باتوجه به گرمای هوا و بالا بودن دما دراین روز‌ها مردم از افروختن آتش در باغ‌ها و نخلستان‌ها خودداری کنند.
برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل
«شهرونگ» با انتشار کارتونی از نعیم تدین به گزارش معاون کل وزارت بهداشت که از کاهش مراجعه مردم به مراکز بهداشتی درمانی به دلایل اقتصادی ابراز نگرانی کرده بود، پرداخت.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


سپاه می‌گوید پهپاد آمریکا رو سرنگون کرده، پنتاگون می‌گوید پهپادی نداشتیم

6 روز قبلپوشش خبری3

محمد یا محمدرضا؛ کدامیک از برادران خاتمی دروغ می‌گوید؟ + فیلم

4 روز قبلمشرق‌نیوز2

افشاکنندگان فسادهای مسئولان مورد حمایت قرار گیرند

6 روز قبلفارس2

استفاده از کارت سوخت شخصی از ۲۰ مرداد الزامی است

2 روز قبلجام نیوز1

وزارت بهداشت: نگرانی از کاهش مراجعه مردم به مراکز درمانی به دلایل اقتصادی

4 روز قبلعصر ایران1

ضوابط ویژه برای رفتار بازیگران مشهور در سفر به خارج

4 روز قبلعصر ایران1

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + فیلم

4 روز قبلرکنا1

فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد

5 روز قبلالف1

پرونده| زیست شبانه در تهران؛ از شب‌های رمضان تا اولتیماتوم پلیس

6 روز قبلخبرآنلاین1

حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی‌شود؟

6 روز قبلالف1