تقدیر وزیر راه از کاهش آمار تصادفات رانندگی در طرح نوروزی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

تقدیر وزیر راه از کاهش آمار تصادفات رانندگی در طرح نوروزی

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
وزیر راه در نامه‌ای به معاون وزیر کشور از تلاش‌هایشان در زمینه کاهش آمار تصادفات و تلفات رانندگی در طرح نوروزی قدردانی کرد
تقدیر وزیر راه از کاهش آمار تصادفات رانندگی در طرح نوروزی - 0

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن نامه محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور به این شرح است:

«به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی و مجموعه وزارت کشور و شهرداری‌ها در طرح نوروزی سال ۱۳۹۸ که کاهش قابل ملاحظه در آمار تصادفات و کشته شدگان رانندگی را در پی داشت، تقدیم می‌دارم. امیدوارم با تلاش مستمر، موجبات توسعه و ارتقاء خدمات رسانی و ارتقای ایمنی را برای مردم عزیز کشورمان به ارمغان آورید. از درگاه خداوند متعال، توفیق روزافزون شما را خواستارم.»

خبری: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری21 ساعت قبل
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت در این باره گفت که برای پاکسازی و نجات اکوسیستم تالاب عینک، این سازمان از روز گذشته دو فروند قایق موتوری به همراه سه آتش‌نشان و یک دستگاه خودروی عملیاتی آتش‌نشانی به منطقه ارسال کرده و تا پاکسازی تالاب عینک از گیاه سنبل آبی این کار هر روز ادامه خواهد داشت. بابک رمضانی بیان کرد: پاکسازی تالاب عینک از گیاه مهاجم سنبل آبی با مشارکت آتش‌نشانان، پاکبانان شهرداری و گروه‌های مردم نهاد زیست محیطی انجام می‌شود. وی اظهار امیدواری کرد که با تلاش نیروهای یاد شده شاهد پاکسازی کامل تالاب عینک از گیاه سنبل آبی باشیم. تالاب عینک در حاشیه پارک دانشجو، در غرب کلانشهر رشت قرار دارد، این تالاب بزرگ‌ترین تالاب شهری ایران و دومین تالاب بزرگ استان گیلان است. تالاب عینک از مناطق مهم گردشگری شهر رشت محسوب می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین22 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه‌قضاییه شب گذشته در برنامه متن-حاشیه با اشاره به برگزاری همایش هفته قوه قضائیه، بیان کرد: هر سال در هفته قوه قضائیه، همایشی با حضور مقامات ارشد قضایی همه استان‌های کشور و سازمان‌های تابعه قوه قضائیه برگزار می‌کنیم. سخنگوی قوه قضائیه بیان داشت: این همایش در نهایت سادگی و بی آلایشی؛ اما با محتوای غنی و مورد نیاز همکاران برگزار شد و مصداق عینی تحول در همایش سالانه قوه قضائیه مشاهده شد. وی با بیان اینکه اگر سرمایه اجتماعی داشته باشیم همه چیز داریم، گفت: در دوره تحول قوه قضائیه یکی از برنامه‌های مهم و اصلی قوه قضائیه ارتقای سرمایه اجتماعی است. سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: بخش عمده اطاله دادرسی معلول کثرت پرونده‌های وارده و معدود بودن تعداد قضات است. سخنگوی قوه قضائیه اظهار کرد: از سوی دیگر مطالعاتی انجام شده برای اینکه بتوانیم تعداد پرونده‌های وارده به دادگستری را کاهش دهیم.
ایلناایلنا22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایلنا، چند روزی از اجرایی شدن طرح جدید کنترل آلودگی هوا می‌گذرد، طرحی که با اعتراضات بسیاری در طی چند روز گذشته مواجه بوده است. وی در ادامه می‌افزاید: تغییرات طرح ترافیک و طرح زوج و فرد بدون اطلاع‌رسانی و ارائه نظرات کارشناسی به مردم، آنها را بیشتر عصبانی می‌کند تا اینکه رضایت‌مندی مردم را به همراه داشته باشد. اطلاع‌رسانی بیشتری نیاز است و اگر این اقدام برای کاهش آلودگی هوا، سلامتی و زیست بهتر شهروندان انجام شده، باید به آنها اعلام شود. وی در ادامه تصریح کرد: اصل ماجرا این است که در تهران خودرو زیاد و سیستم حمل ونقل عمومی ضعیف است. اگر خطوط مترو، بی آرتی و در مجموع حمل ونقل عمومی در سطح شهر تهران تقویت شده بود، بخش بزرگی از مسئله آلودگی هوای شهر تهران برطرف می‌شد.
برترین‌هابرترین‌ها20 ساعت قبل
تسنیمتسنیم16 ساعت قبل
علی اکبری با بیان این که اجرای پروژه فضای فوقانی تونل راه آهن تهران- تبریز یکی از اولویت‌های شهرداری تهران است، از آمادگی سازمان نوسازی برای همکاری با شهرداری منطقه ۱۷ جهت تملک املاک باقی مانده در محدوده اجرایی این طرح خبر داد. علی اکبری با بیان این که بازنگری و تدقیق در بافت‌های فرسوده تهران از سال گذشته در سازمان نوسازی انجام شد، عنوان کرد: در گام نخست بسته ۵۰۰ هکتاری به کمیسیون ماده ۵ ارسال شد و چنانچه وزارت راه و شهرسازی مجوز طرح آن در کمیسیون را صادر کند، در سال جاری ۵۰۰ هکتار به مساحت بافت فرسوده تهران افزوده خواهد شد که مساحت قابل توجهی از آن در منطقه ۱۷ قرار دارد. علی اکبری در جمع بندی سخنان خود در این منطقه، گفت: سال گذشته عنوان کردیم که اگر ۳ اولویت در نوسازی بافت‌های فرسوده وجود داشته باشد، یکی از این اولویت‌ها منطقه ۱۷ است؛ امروز نیز همین حرف را تکرار می‌کنم که نوسازی بافت‌های فرسوده منطقه ۱۷ یکی از اولویت‌ها است و با نگاه تبعیض مثبت مورد توجه قرار می‌گیرد. مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران تأکید کرد: در سال گذشته اقدامات نوسازی در منطقه با سرعتی که انتظار داشتیم پیش نرفت و بیشتر درگیر تصمیم گیری و تصمیم سازی بود. محمد کلهری، شهردار منطقه ۱۷ با بیان این که خوشحال هستیم اولین جلسه برون منطقه‌ای ما به دلیل اهمیت موضوع در بحث نوسازی بافت‌های فرسوده شکل گرفت، بر ضرورت تعیین زمانبندی اجرای اقدامات تأکید کرد.

نظرها

اخبار بیشتر