عکس | تنهایی یک رستوران در دریا در عکس روز نشنال جئوگرافیک
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سرگرمی

عکس | تنهایی یک رستوران در دریا در عکس روز نشنال جئوگرافیک

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
Xan White، عکاس، این عکس را در زنگبار تانزانیا گرفته و حدود ساعت ۵ صبح از خواب بیدار شد تا از طلوع خیره کننده خورشید از بالای یک رستوران خانگی کوچک و معروفی که بر روی تخته سنگی در دریا قرار دارد، عکاسی کند. او می گوید: در زمان غروب، وقتی سطح آب بالا بیاید و آب اطراف تخته سنگ را فرا بگیرد، چند قایق شما را به رستوران می‌برد. بعد از صرف غذا، وقتی سطح آب پایین آمد، شما می‌توانید به راحتی به خانه برگردید.

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
لحظاتی که گذشت راننده تغییر مسیر داد و در برابر اعتراضم ترافیک را بهانه کرد. شکایت‌های سریالیبا شکایت زن جوان تحقیقات آغاز شد و کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت با شماره‌هایی که زن جوان در اختیارشان قرار داده بود، به بررسی برای شناسایی خودروی مورد نظر پرداختند. در تمامی شکایت‌ها راننده خودروی پراید دختران و زنان جوان را تحت عنوان مسافر سوار کرده و با کشاندن به محلی خلوت آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. با توجه به مشخصاتی که قربانیان در اختیار پلیس قرار دادند مشخص شد که نقشه آزار و اذیت‌ها از سوی یک نفر اجرا شده است. همین مسأله باعث شد از زنان و دختران کینه به دل بگیرم و به فکر انتقام از آنها بیفتم.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
قطعا پدر و مادر باید فرزندشان را دوست بدارند و به نیازشان توجه کنند. عشق به فرزند مثل رفتن به مدرسه اجتناب ناپذیر است و عشق به همسر کاملا به انتخاب و تمرین ما بستگی دارد. محققان عقیده دارند، کودکانی که والدینشان به یکدیگر عشق می‌ورزند، شادترند و احساس امنیت بیشتری دارند. کودکان به دلیل عدم توانایی در تحلیل تنش‌های موجود در رفتار والدین با یکدیگر، خودشان را در این موضوع مقصر می‌دانند. پدر و مادر گاهی آنقدر درگیر مشکلات فرزندشان می‌شوند که خودشان را فراموش می‌کنند.
انتخابانتخاب22 ساعت قبل
شاید باورکردنی نباشد اما بین موشک بالستیک و اهرام ثلاثه شباهت هایی وجود دارد. این موضوع عجیب بر اساس کار اجباری و برده داری قابل توصیف است. موشک V_۲ آلمان، اولین موشک بالستیک هدایت شده در جهان بود. برای طراحی این پروژه ۱۲، ۰۰۰ کارگر برده از اردوگاه‌های کار اجباری، از جمله آشویتس، در تولید آن مورد استفاده قرار گرفتند. از سوی دیگر، برای کار ساخت اهرام مصر که بیش از ۴، ۰۰۰ سال پیش ساخته شده است، هزاران کارگر همکاری کردند.
کجاروکجارو7 ساعت قبل
اگر از دوستداران طبیعت هستید، در طبیعت گردی و گردش‌های خود باید مراقب طبیعت باشید. با این چند نکته، بدون آسیب زدن به طبیعت، از گردش و تفریح لذت ببرید. البته اگر در برابر طبیعت و محیط اطراف خود مسئولیت‌پذیر نباشید، این تفریح شما می‌تواند به طبیعت آسیب زیادی وارد کند. تاثیر روشن کردن آتش را به حداقل برسانیدبرای بسیاری از طبیعت گردان، روشن کردن آتش بخش مهم و ضروری طبیعت گردی و کمپینگ است. باید اجازه دهید تا دیگران نیز به اندازه شما، از گشت و گذار در طبیعت لذت ببرند و تجربه خوشایندی در طبیعت داشته باشند.
پارس نیوزپارس نیوز21 ساعت قبل
ایسناایسنا22 ساعت قبل
آن زمانی که استان‌های دیگر با دلار ۷ تومانی و چند ده تومانی سرمایه گذاری می‌کردند، ما هیچ سهمی از آن ارزهای ارزان قیمت برای سرمایه گذاری نصیبمان نشد. همین تعداد نیروی انسانی هم که داریم نتوانستند زیر یک چتر در توسعه استان گام بردارند. اعتماد عمومی برای سرمایه گذاری مجددا جلب شودوی در ادامه خاطرنشان کرد: ۹۱ درصد صنایع استان کوچک و کمتر از ۳ درصد صنایع بزرگ هستند. گلستان نیازمند برندسازی در گردشگریربیعی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اهمیت توجه به گردشگری در استان، تصریح کرد: فرهنگ گردشگری در استان باید افزایش یابد. ربیعی با بیان اینکه اقتصاد گردشگری زیاد سرمایه بر نیست، اظهار کرد: اگر اقتصاد گردشگری شکل گیرد، بیشترین سود آن نصیب طبقه متوسط جامعه می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر