استخدام کارمند بازرگانی و خارجی در تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

استخدام کارمند بازرگانی و خارجی در تهران

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

کارمند بازرگانی و خارجی خانم یا آقابا تحصیلات حداقل لیسانس مرتبط در زمینه مکالمه و مکاتبه خارجی به زبان انگلیسیحدود سن ۳۵ الی ۴۵حداقل ۵ سال سابقه و تجربه سفرهای تجاریمتقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.تلفن: 02188507000آدرس ایمیل: employment@nikan-co.com

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایبناایبنا1 روز قبل
به گزارش ایبنا به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، محمد حسن علمداری مدیر اداره امور اعتباری بانک عامل بخش مسکن با اشاره به جدیدترین آمار عملکردبانک مسکن در حوزه تسهیلات دهی به حوزه مسکن، عنوان کرد: در دو ماه نخست امسال تمرکز بانک مسکن بر تسهیلات دهی بر بخش مسکن متمرکز بوده است. به طوریکه مطابق با گزارش عملکرد بانک مسکن طی دو ماه ابتدایی امسال معادل یک هزار و ۴۴۶ فقره تسهیلات مشارکت مدنی به حوزه مسکن به ارزش ۱۷۷ میلیارد و ۶۶۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اعطا کرده است. وی ادامه داد: تسهیلات مشارکت مدنی اعطایی به بخش مسکن متناسب با نوع تسهیلات گیرنده به پنج بخش مختلف تقسیم شده است. به گفته وی در این مدت ۴۲۹ فقره تسهیلات مشارکت مدنی انفرادی بدون نیاز به سپرده گذاری و ۲۹۷ فقره تسهیلات مشارکت مدنی انفرادی در حوزه روستایی پرداخت شده است. وی تاکید کرد: بانک مسکن با تمامی توان در حوزه تسهیلات‌دهی به بخش مسکن حرکت می‌کند تا از این طریق به ایجاد تعادل و ساماندهی این بازار به طور موثر فعالیت داشته باشد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
احیای وزارت بازرگانی نباید به تولیدات کشاورزی آسیب وارد کندنماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه عده‌ای به دنبال تأسیس وزارت بازرگانی هستند، گفت: البته اشکالی هم ندارد که یک وزارتخانه دیگر برای انجام برخی امور تشکیل شود. تقوی تصریح کرد: بنابراین اگر مسئولان بخواهند بخش بازرگانی را از وزارت جهاد کشاورزی بگیرند، باید قوانین طوری تصویب شود که هیچ لطمه و صدمه‌ای به بخش تولید وارد نشود، چون وزارت بازرگانی متکی به واردات است و با پول‌های نفتی اقدام به واردات نمی‌کند، در حالی که وزارت جهاد متکی بر تولید است. تقوی درباره اینکه برخی عنوان می‌کنند اگر اینچنین است، پس چرا قیمت‌ها در بازار افزایش چشمگیری داشته است، گفت: قیمت‌ها در جای دیگری سیاستگذاری می‌شود و این مسئله هیچ ربطی به وزارت جهاد کشاورزی ندارد. برخی نیز به وزیر جهاد می‌گویند آقای وزیر «جوش نزن»، اگر کشاورز کشت نکند، وارد می‌کنیم. آیا با این تفکر کشاورزی برای کشور باقی می‌ماند؟ متأسفانه ما با چنین مشکلاتی در حوزه کشاورزی مواجه هستیم که امیدواریم برطرف شود.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
پس از آن بود که با دستور دادستانی، در کنار حذف قیمت مسکن از سایت‌ها، دستور حذف قیمت خودرو نیز صادر شد تا ابزار تبلیغاتی دلالان از دسترس خارج شده و آرامش به بازار خودرو باز گردد. اگر چه در روزهای آغازین این طرح، همچنان قیمت خودرو بالا بود اما با حساس‌شدن معاونت اول ریاست‌جمهوری و مجلس به موضوع قیمت خودرو و تذکرهای پی‌درپی به وزارت صمت در این باره، به نظر می‌رسد گشایش‌هایی در اصلاح قیمت خودرو ایجاد شده است. کاهش قیمت خودرو که به صورت هفتگی رخ می‌داد اکنون فاصله زمانی این تغییر را کمتر کرده و به صورت روزانه و گاه چند ساعته، اتفاق می‌افتد. یک کارشناس صنعت خودرو معتقد است به زودی قیمت خودرو به کف می‌رسد. این شرکت نیز در پاسخ اعلام کرد که افزایش قیمت صورت‌گرفته ناشی از افزایش قیمت بیش از ۲۵درصدی نرخ ارز نیمایی، افزایش قیمت خرید قطعات تولید داخل، افزایش هزینه‌های دستمزد و افزایش هزینه‌های حمل بوده است.
ایمناایمنا4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، امروز دوشنبه _ ۲۷ خرداد ماه _ سکه طرح جدید و سکه طرح قدیم به ترتیب چهار میلیون و ۷۴۱ هزار تومان و چهار میلیون و ۵۴۹ هزار تومان و دلار ۱۳ هزار و ۴۹۳ تومان در بازار معامله شد. اطلاعات بیشتر در مورد آخرین قیمت‌های اعلام شده برای سکه، طلا و ارز در جدول زیر آمده است:
ایرناایرنا2 ساعت قبل
سی گزارش داد: در چین شاخص «شنژن کامپوزیت» با ۱۹۵ صدم درصد کاهش در سطح ۱,۵۰۲٫۱۲ واحد ایستاد. «نیکی» ژاپن نیز با سه صدم درصد افزایش در سطح ۲۱,۱۲۴٫۰۰ واحد ایستاد. شا خص‌های «ای‌اس‌اکس» استرالیا و «کوسپی» کره‌جنوبی، به ترتیب ۳۵ صدم درصد و ۲۲ صدم درصد افت کردند. شاخص میانگین صنعتی «داو جونز» نیز با هفت صدم درصد کاهش به سطح ۲۶,۰۸۹٫۶۱ واحد افت کرد. شاخص «نزدک کامپوزیت» نیز بدون تغییر در سطح ۷,۷۹۶٫۶۶ واحد ماند.

نظرها

اخبار بیشتر