جاده‌های کوهستانی استان تهران لغزنده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. اجتماعی
جاده‌های کوهستانی استان تهران لغزنده است

جاده‌های کوهستانی استان تهران لغزنده است

ایرناخبرگزاری ایرنا |
تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از بارش باران در مسیرهای کوهستانی و شمالی این استان خبر داد و گفت: تمامی مسیرهای این مناطق بدلیل بارش باران لغزنده است.

«عادل مصدقی» عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: از شب گذشته سامانه بارشی در سطح استان به ویژه مناطق شمالی و کوهستانی استان تهران فعال شد و در حال حاضر نیز شاهد بارش باران در محورهای شمیرانات، فیروزکوه، دماوند و امامزاده داود (ع) هستیم.

وی افزود: در بخشی از محور شهرستان فیروزکوه شاهد سیلاب هایی هستیم که موجب شد رسوبات و گل و لای برخی از جاده‌های این بخش را فرا بگیرد که تیم‌های راهداری مشغول عملیات پاکسازی در جاده‌ها هستند.

معاون راهداری درباره آخرین وضعیت ترافیکی در جاده‌های استان تهران نیز گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک پرحجم در مسیرهای ورودی و خروجی پایتخت هستیم.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

وی ادامه داد: در مسیرهای کرج، قم، ساوه و همچنین فیروزکوه و دماوند در مسیرهای ورودی و خروجی تهران ترافیک پرحجم اما روان است.

به گفته مصدقی، در سایر محورهای استان تهران تردد خودروها بصورت روان و عادی در جریان است.

وی به شهروندان توصیه کرد جهت سفر به مناطق کوهستانی و شمالی استان با توجه به بارش باران و لغزندگی جاده‌ها با احتیاط بیشتری حرکت کنند.

معاون راهداری استان تهران همچنین به مسافران توصیه کرد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده‌های استان تهران و سایر استان‌های کشور مراتب را از سامانه ۱۴۱ جویا شوند.

تهرام/۷۲۴۳//۶۱۳۹

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها