صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ
صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
سخنان رهبرمعظم انقلاب در جمع دانشجویان،بازتاب اظهارنظرهای رئیسی در جمع مدیران رسانه ها،کاهش قیمت خودرو در بازار و ... از موضوعات اصلی مطبوعات امروز است.

۲۳۳۰۲

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 1

روزنامه‌های ۲خرداد۹۸

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 3

روزنامه‌های ۲خرداد۹۸

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 5

روزنامه‌های ۲خرداد۹۸

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 7

روزنامه‌های ۲خرداد۹۸

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 9

دنیای اقتصاد: تغییر فازمسکن از تابستان؟

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 11

جمهوری اسلامی: کنگره آمریکا: مقام‌های دولت ترامپ گفتند در پی جنگ با ایران نیستیم

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 13

شرق: با نفت شوخی نکنید

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 15

ایران: همه بنگاه‌های دولتی واگذار می‌شود

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 17

جام جم: منشور ۶ گانه رهبر انقلاب برای نقش افرینی جوانان

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 20

مردم سالاری: بی اعتمادی کنگره به کاخ سفید

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 23

آفتاب: جای سیلی سیل باقیمانده

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 25

سازندگی: سقف توقیف مطبوعات؛ ۲ماه

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 27

خراسان: پاسخ‌های صریح به سوالات دانشجویان

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 29

جوان: زمینه دولتی جوان و حزب‌اللهی را فراهم کنید

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 31

کیهان: زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و حزب اللهی فراهم کنید

صفحه اول روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد ۹۸ - 33

عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ۲ خرداد

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم23 ساعت قبل
حجت‌الاسلام احمد سالک در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا درباره عملکرد نیروی انتظامی در مسئله حجاب و برخورد با بی‌حجابی اظهار کرد: هر دستگاهی بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، مأموریت برخورد با ولنگاری فرهنگی و بی‌بند و باری را برعهده دارد. نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: تا جایی که ما کنترل کردیم و اطلاع داریم، نیروی انتظامی در حد توان، وسع و منابع مالی در زمینه عفاف و حجاب خوب برخورد کرده و باید تقویت شود. وی با بیان اینکه فقط یک دستگاه نمی‌تواند در برخورد با ولنگاری فرهنگی پاسخگو باشد، متذکر شد: برخورد با این ولنگاری فرهنگی نیاز به عزم ملی دارد و تمام دستگاه‌ها اعم از حاکمیتی، قضایی، مقننه، مجریه و نهادهای مربوطه باید دست به دست هم دهند و نیاز به فرهنگ‌سازی قوی در زمینه عفاف و حجاب داریم. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی درباره اختصاص سامانه‌هایی برای معرفی متخلفان در زمینه حجاب به دادستانی و پلیس، یادآور شد: این اقدام خوب و یک نوع نظارت ملی است، با انجام این کار، امور در این رابطه به مردم واگذار می‌شود که تخلفات نیز از این طریق به دستگاه‌های مربوطه منعکس می‌شود. انتهای پیام/

این ستاره‌های هالیوود پیر نمی‌شوند + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین18 ساعت قبل
نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشورنهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور23 ساعت قبل
نشست نقد و بررسی کتاب «فصل فیروزه» نوشته محبوبه زارع با حضور نویسنده اثر و جمعی از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی ولی‌عصر (عج) ورامین برگزار شد. همینطور استاد مخدومی برنده جوایزی چون جایزه معتبر شهید حبیب غنی پور، جایزه کتاب دفاع مقدس و جشنواره کتاب معلم بوده‌اند. محبوبه زارع نویسنده کتاب «فصل فیروزه» نیز در این نشست با معرفی کتابش گفت: این اثر اولین کتابم با تلفیق تاریخ و تخیل است. هرچند «فصل فیروزه» حق مطلب را آن طوری که شایسته است، ادا نکرده اما برای نقطه شروع از آن راضی هستم و لبخند حضرت را بر این اثر احساس می‌کنم. گفتنی است نشست نقد و بررسی کتاب «فصل فیروزه» با برگزاری آیین جشن امضا، اهدای لوح سپاس و هدیه از سوی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ورامین به نویسنده، منتقد به کارخود پایان داد.

شمارش معکوس ۱۰ روزه برای ثبت ۳۰۰ کیلو اورانیوم

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
خبر در حال بروزرسانی است …به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی در نشستی خبری به تشریح آخرین اقدامات فنی این سازمان در راستای اجرای بیانیه اخیر شورای عالی امنیت ملی در توقف برخی تعهدات برجامی پرداخت. شمارش معکوس ۱۰ روزه برای ثبت ۳۰۰ کیلو اورانیومسازمان انرژی اتمی ایران براساس تصمیات مسئولان نظام اقدام خواهد کرد

اجراى متفاوت دو برادر دوملیتى در عصر جدید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
علیرضا و على یعقوبى دو برادر دوملیتى افغانستانى و ایرانى بود که با اجراى متفاوتی رای مثبت داوران را دریافت کردند. باشگاه خبرنگاران جوان: علیرضا و على یعقوبى دو برادر دوملیتى افغانستانى و ایرانى بود که با اجراى متفاوتی رای مثبت داوران را دریافت کردند. در این قسمت مراسم عقد این زوج را به در برنامه پخش کردند. البته همسر علی یعقوبی روی صحنه حضور پیدا کرد و علیخانی درباره شرایط زندگی آن‌ها سوال کرد و او گفت: در این دوماه از ۱۰ خواسته‌ای که من می‌خواستم فقط به دو مورد آن عمل کرده است. همین صحبت باعث شد داوران عکس العمل نشان بدهند.
انتخابانتخاب16 ساعت قبل
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش درباره خبر منتشره در فضای مجازی مبنی بر ممانعت مدارس از ثبت‌نام دانش آموزانی که اخیرا کلیپ جنجالی آنها با موسیقی غیرمجاز منتشر شد، گفت: من اولین بار است که چنین چیزی را می‌شنوم، اما این مساله باید از طریق واحد ارزیابی و شکایات آموزش و پرورش مورد بررسی قرار بگیرد، از طرفی هیچ مدیری حق ممانعت از ثبت‌نام این دانش‌آموزان را ندارد. معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش افزود: در خصوص عدم ثبت‌نام این دسته از دانش‌آموزان باید با مدیر آن مدرسه صحبت کرد، زیرا ممکن است مسائل دیگری موجب عدم ثبت‌نام شده باشد که من و شما از آن بی‌خبریم. با مدیر مربوطه گفت‌وگو به عمل خواهد آمد تا بدانیم به چه دلیل او را ثبت‌نام نکرده و اصلا حق چنین کاری را نداشته است. او افزود: توصیه می‌کنم والدین به واحد بازرسی و شکایات که مسئول ستاد ثبت‌نام ادارات آموزش و پروش هستند، مراجعه کنند که قطعا از این طریق مشکل‌شان حل می‌شود. معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش در پایان اظهار داشت: این مساله باید با توجه به مصداق‌هایی که وجود دارد از طریق بازرسی و شکایات آموزش و پرورش مورد بررسی قرار بگیرد.

نظرها

اخبار بیشتر