مریم مومن در حال ورزش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

فیلم | ویروس کرونا چه می‌کند؛ رقت انگیز است

همشهریهمشهری1 روز قبل

طرز تهیه خورش ملا قرمه

تابناکتابناک1 روز قبل
خورش ملاقرمه یکی از انواع خورش‌های ایرانی است که ریشه آن به گیلان بازمی‌گردد. این خورش به خورش قورمه سبزی شباهت‌هایی دارد و در آن بادمجان استفاده می‌شود. طرز تهیه این خورش را در تابناک فرامی‌گیرید.

فیلم | داستان آتش‌نشانی که کولبر شد

همشهریهمشهری20 ساعت قبل
روزنامه شهروند با انتشار فیلمی از کولبران کرد ایرانی در مرز سلیمانیه با بیانی تاثیرگذار و نقب زدن به زندگی پیام، مرد جوانی که دوره آتش‌نشانی دیده اما نتوانسته است در این سازمان شغلی پیدا کند و منابع طبیعی هم زمین کشاوری آبا و اجدادیش را از او گرفته به سختی‌های زندگی این قشر از جامعه ایرانی می‌پردازد. دریافت ۷ MB کد خبر ۴۸۰۳۵۷
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
مارک برایان کارتونیست آمریکایی، با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود درباره ابعاد شخصیت دونالد ترامپ نوشت: من می‌دانم که اختاپوس‌ها موجودات شگفت انگیز و باهوشی هستند و نباید در کنار افراد ناچیز قرار گیرند. ترامپ نمونه‌ای غم انگیز از بدترین ویژگی‌های بشریت و شرمساری برای آمریکا است.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
رئیس ستاد گردشگری تهران با اعلام خبر احتمال موکول شدن ارائه لایحه سازمان گردشگری شهرداری تهران به سال آینده، ‌ گفت: توسعه گردشگری شهر تهران متولی واحدی ندارد و همین امر سبب شده هر ارگان و نهادی بر اساس دانسته‌های خود درصدد توجه به گردشگری برآید. بر اساس این مصوبه شهرداری موظف شد تا پایان سال ۹۸ لایحه تشکیل سازمان گردشگری تهران را ارئه دهد. رئیس ستاد گردشگری تهران در این خصوص به ایلنا گفت: هر چند مطالعات لازم برای طرح لایحه سازمان گردشگری شهرداری تهران انجام شده اما این مطالعات نیز توسط بخش‌های مختلف و به صورت پراکنده بود. به گفته رییس ستاد گردشگری شهر تهران، بسیاری از بناها در تهران فعال هستند ولی هنوز تابلوی معرفی ندارند حتی مسیرهای گردشگری در شهر تهران مشخص نیست و معرفی نشده است. گردشگری شهری در اولویت کارها نیسترئیس ستاد گردشگری تهران خاطرنشان کرد: از آ‌نجایی که گردشگری شهری در اولویت کارهای ما قرار ندارد و هیچ یک از طرح‌های شهری پیوست گردشگری ندارد، تاکنون نتوانسته‌ایم استانداردهای موجود را در حوزه گردشگری شهری اجرایی کنیم.
همشهریهمشهری1 روز قبل
در ادامه لیست‌ غذاهایی را که به گفته گارسون‌های فست‌فودها بهتر است سفارش ندهیم، آورده شده است. انواع سالاد سبزیجاتحدود ۵ سالی است که در فست‌فودها به منوی غذاها، سالادها را هم به منظور داشتن غذاهای سالم اضافه کردند. سالادهای تن ماهی دارتن‌ ماهی به علت مواد نگه‌دارنده‌ای که دارد باید قبل از مصرف، در داخل ظرف آکبند خودش ۲۰ دقیقه در آب جوش بجوشد و بعد سرو شود. از سفارش دادن میگوسوخاری و انواع دیگر غذاهای دریایی در فست‌فودها پرهیز کنید. آن چیزی را سفارش دهید که همه تعریف می‌کنندهر رستوران و فست‌فودی به یکی از غذاهایش خیلی معروف است.

نظرها

اخبار بیشتر