دانلود؛ گل‌ها و مهارت‌های برتر روی کاستا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

در ادامه بخوانید

وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، باشگاه فولاد خوزستان با محمد قاسمی نژاد، وینگر خوش تکنیک فوتبال کشورمان قرارداد همکاری امضاء کرد. قاسمی‌نژاد در فصل گذشته از خونه به خونه به پدیده شهرخودرو رفت و با حضوری تاثیرگذار در ترکیب این تیم، بهترین پاسور تیمش شناخته می‌شد. بازیکن جدید تیم فولاد خوزستان سابقه پوشیدن پیراهن تیم‌های گهر، مس، صنعت نفت، نساجی، خونه به خونه، نساجی و پدیده را دارد. انتهای پیام/
روزنوروزنو5 ساعت قبل
در زمان پیوستن علیرضا بیرانوند به پرسپولیس و پیش از آن شایعاتی مبنی بر استقلالی بودن این دروازه‌بان مطرح شد که خود او دست به تکذیب آن‌ها زد. حال امیر غفارمنش، ستارۀ طنز سینمای ایران در مصاحبه‌ای از علاقۀ بیرانوند به استقلال خبر داد. غفارمنش عنوان داشت که در دوران حضور بیرانوند در نفت تهران با این بازیکن روابطی دوستانه داشته و در آن زمان علیرضا یک استقلالی صد آتشه بوده است که بعد از پیوستن به پرسپولیس به انکار آن پرداخت. این افشاگری غفارمنش باعث عصبانیت شدید پرسپولیسی‌ها شد و خون آن‌ها را به جوش آورد.

فیلم/ شادی خطرناک هواداران پس از برد تیم ملی والیبال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، رحمان رضایی که به عنوان یکی از همراهان ویژه باشگاه استقلال در مذاکره با آندره‌آ استراماچونی و حضور او در تهران، ایفای نقش کرده بود، طبق اخبار منتشر شده از اتاق مدیریت آبی‌ها، به احتمال بسیار زیاد، دستیار ویژه این مربی ایتالیایی خواهد بود که طبق سابقۀ رضایی در پرسپولیس، هواداران آبی‌ها شدیدا نسبت به این ماجرا معترض می‌باشند. هواداران استقلال بر این باورند که باید فردی استقلالی به عنوان دستیار بر روی نیمکت این تیم بنشیند و حضور رحمان رضایی به عنوان یک پرسپولیسی بر روی نیمکت فنی استقلال، موجب ناکارآمدی و نارضایتی خواهد شد و فتحی تحت هر شرایطی باید از رقم خوردن این ماجرا خودداری کند چرا که به عقیده آبی‌ها او نفوذی پرسپولیسی‌هاست!
روزنوروزنو17 ساعت قبل
مهدی طارمی مهاجم ملی‌پوش تیم ملی فوتبال کشورمان که صحبت‌های زیادی درباره پیوستنش به پرسپولیس مطح شده است، بر اساس شنیده‌ها مذاکرات نهایی خود را با مسئولان به زودی انجام می‌دهد و به نظر می‌رسد او یک بار دیگر پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | بنابر شنیدها وکیل برانکو ایوانکوویچ روز دوشنبه به باشگاه پرسپولیس خواهد رفت. ورزش ۱۱ - باشگاه پرسپولیس طی روزهای اخیر اعلام کرد که پول لازم جهت پرداخت به برانکو فراهم شده است و سرمربی کروات به این تیم باز خواهد گشت. بنابر شنیده‌ها فردا وکیل سرمربی محبوب و موفق سرخ‌ها وارد ایران خواهد شد و روز دوشنبه در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا می‌کند تا مطالبات برانکو را دریافت کند. با این حساب به نظر می‌رسد دیگر مشکلی برای بازگشت پروفسور قرمزها به ایران نخواهد بود و خیال هواداران می‌تواند از این موضوع راحت باشد.

نظرها

اخبار بیشتر