به دنبال هتریک قهرمانی هستیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. ورزشی

به دنبال هتریک قهرمانی هستیم

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
سرمربی تیم ملی جودو کارگری: می‌خواهیم مثل دو دوره گذشته، قهرمان جودو کارگری جهان شویم
به دنبال هتریک قهرمانی هستیم - 0

سعید قمی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره آخرین وضعیت تیم ملی جودو کارگری اعزامی به مسابقات جهانی افزود: تا کنون دو اردو داشتیم و در حال برنامه‌ریزی هستیم تا اردوی سوم را که به احتمال زیاد در شمال ایران باشد، برگزار کنیم و آخرین مرحله اردو نیز که متصل به اعزام است، در تهران برگزار خواهد شد.

سرپرست تیم ملی جودو کارگری ادامه داد: اردوی نخست ما با تیم ملی به صورت مشترک برگزار شد و در دومین اردو به اصفهان رفتیم. در بخش بانوان نیز که برای نخستین بار اعزام داریم به همین شکل است. آن‌ها ابتدا در تهران اردوی مشترک با تیم ملی بانوان داشتند و سپس در اردوی یزد و اصفهان حاضر شدند.

قمی گفت: خدا را شکر، همه چیز خوب پیش می‌رود و رمضی، رئیس فدراسیون کارگری، حمایت‌های خوبی داشته است.

سرمربی تیم ملی جودو کارگری با اشاره به دو قهرمانی گذشته ایران در رقابت‌های جهانی افزود: از پنج دوره گذشته، ایران در دو دوره حضور داشت که نخستین بار در ایتالیا و دومین بار در لتونی بود و تیم ملی جودو هر دو بار قهرمان جهان شد و حالا برای سومین بار می‌خواهیم قهرمان شویم و هتریک کنیم.

خبری: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

وی گفت: هر هفت ورزشکار آقا و چهار ورزشکار خانم همه از مجموعه کارگری هستند و در مسابقات قهرمانی کشوری شرکت کردند تا به اردوی تیم ملی برسند و سپس با مسابقات انتخابی که برگزار شد، جودوکاران برتر موفق به پوشیدن تیم ملی شدند.

سرپرست تیم ملی جودو کارگری ادامه داد: در هیچ دوره از رقابت‌های جودو کارگری، غیر کارگر حضور نداشته است و همه از فیلتر رقابت‌های انتخابی رد شده‌اند و خارج از این سیستم، هیچ کس انتخاب نشده است.

ششمین دوره مسابقات جهانی ورزش کارگری ۱۱ تا ۱۶ تیر امسال در شهر تورتوزا اسپانیا برگزار خواهد شد و کاروان ایران در ۹ رشته آقایان و بانوان در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها