شهرام قائدی با گریم بعثی‌های عراق
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

کجاروکجارو13 ساعت قبل
کانادا قصد دارد به‌منظور کاهش آلودگی‌های پلاستیکی که عامل جراحت یا مرگ حیوانات هستند، استفاده از پلاستیک یک‌بار مصرف را از سال ۲۰۲۱ ممنوع کند. جاستین ترودو، وزیرخارجه‌ی کانادا، اعلام کرد که این کشور به‌طرح ممنوعیت استفاده از پلاستیک یک‌بار مصرف اتحادیه‌ی اروپا پیوسته است و آن را از سال ۲۰۲۱ اجرا خواهد کرد؛ باتوجه به اینکه کانادا طولانی‌ترین خط ساحلی و یک‌چهارم آب شیرین دنیا را دارد، موظف است که در این راه پیشگام باشد، به‌این‌ترتیب، پلاستیک‌های یک‌بار مصرف نظیر کیسه‌های پلاستیکی، نی، کارد و چنگال، بشقاب و … از سال ۲۰۲۱ در کل کشور ممنوع می‌شود. دولت کانادا در کنار تدوین سیاست‌های مربوط به پلاستیک، متعهد شده است که قبل از ممنوعیت رسمی استفاده از پلاستیک، آن را به مشورت عمومی بگذارد. مردم کانادا از ما انتظار اقدام عملی دارند، به‌همین دلیل دولت به‌دنبال ممنوعیت آن‌دسته از تولیدات پلاستیکی یک‌بار مصرف است که ضررشان ازنظر علمی ثابت شده است و درهمین راستا درحال همکاری با شرکای خود در سراسر کانادا و دنیا هستیم تا آلودگی پلاستیکی را کاهش دهیم. ماه گذشته پارلمان اروپا دستورالعمل مشابهی را تصویب کرد که طبق آن، برخی تولیدات پلاستیکی یک‌بار مصرف تا سال ۲۰۲۱ با محدودیت‌های جدیدی روبه‌رو می‌شوند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
نماینده عالی دولت در استان گیلان ثبت جهانی قاسم آباد را عامل افزایش ورود گردشگر به استان دانست و گفت: بایستی با انجام بازاریابی به‌روز و مناسب زمینه برای افزایش تولید چادرشب و معرفی این محصول تولیدی در روستای قاسم آباد را فراهم کنیم. وی با بیان اینکه توسعه گردشگری ایجاد شغل می‌کند گفت: ثبت جهانی یک روستا باعث افزایش ورود گردشگران داخلی و خارجی از سراسر دنیا می‌شود و این امر رونق گردشگری و بهبود سطح معیشتی مردم آن منطقه و حتی شهرهای همجوار را نیز به دنبال دارد. سالاری با بیان اینکه ایجاد یک بازارچه با معماری سنتی در روستای قاسم آباد جهت عرضه محصول چادر شب ضروری است افزود: برای ساخت این بازارچه‌ از مسئولان حمایت می‌کنیم تا زمینه معرفی این محصول و ایجاد درآمد برای سازندگان چادرشب فراهم شود. استاندار گیلان با تأکید بر اینکه توسعه گردشگری نباید موجب ایجاد سازه‌های ناهمگن با منطقه باشد خاطرنشان کرد: افرادی که قصد ساخت واحدهای بوم‌گردی دارند بایستی توجه داشته باشند که سازه‌های خود را طبق اصول سنتی و بومی منطقه بسازند. سالاری با اشاره به جایگاه نخست استان گیلان در تولید ابریشم در سطح کشور اظهار داشت: با توجه به اتخاذ دو روش صنعتی و سنتی در تولید پیله و نخ ابریشم، بایستی با احیاء شیوه سنتی انگیزه لازم را در بین تولیدکنندگان چادر شب ایجاد کنیم.
زوم‌جیزوم‌جی4 ساعت قبل
تیم Alliance بعد از پیروزی در مقابل تیم Ninjas in Pyjamas توانست به فینال مسابقات StarLadder ImbaTV بازی Dota ۲ راه یابد. ساعاتی قبل اولین فینالیست دومین فصل مسابقات StarLadder ImbaTV بازی Dota ۲ مشخص شد. دانلود از آپاراتتیم Alliance بعد از یک شروع طوفانی در اولین روز رقابت‌های StarLadder ImbaTV به عنوان تیم اول گروه A راهی مرحله حذفی مسابقات شد. بازی نیمه‌نهایی بخش برنده‌ها بین دو تیم Ninjas in Pyjamas و Alliance پیگیری شد که باز هم شاهد یک بازی جذاب بودیم و در نهایت iNSaNiA و هم‌تیمی‌هایش توانستند با کسب نتیجه ۲:۱ راهی فینال مسابقات شوند. دانلود از آپاراتنکته مهم در مورد صعود تیم Alliance به فینال مسابقات StarLadder ImbaTV، کسب جواز حضور در مرحله اصلی مسابقات EPICENTER Major است که شانس دریافت امتیاز DPC و در نهایت دریافت دعوت‌نامه مسابقات The International ۲۰۱۹ را به این تیم می‌دهد.
پارس نیوزپارس نیوز13 ساعت قبل

جنجال فصل ۸ سریال گیم آف ترونز / عذرخواهی عجیب

رکنارکنا8 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر